Celé jméno:Martin Harnik
Národnost: Rakousko Německo
Datum narození:10.06.1987
Výška:185 cmVáha:73 kg
Pozice:útočníkČíslo dresu:0
Klub:Werder Brémy (GER)
Aktuální statistiky v klubu Werder Brémy (GER)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Rakousko62408614100400
Rakousko "20"74010000000
Reprezentační kariéra hráče
 

Brémy dotáhly návrat útočníka Harnika

Martin Harnik se vrací do Werderu Brémy. Zkušený rakouský útočník, jenž za brémský klub už dříve nastupoval, přichází za 2 miliony eur z Hannoveru, obě strany se potom dohodly na smlouvě do roku 2021...  
25.05. | Aktuality | 15 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
20.05. Harnik objektem zájmu Werderu
Brémy hledají posilu do ofenzivy, kde by od léta mohla nastupovat stará známá tvář. Podle informací "Weser-Kurier" se severoněmecký celek opětovně zajímá o Martina Harnika z Hannoveru, jenž byl s návratem na Weserstadion, kde působil mezi lety 2007 až 2009, spojován již během ledna. (transfermarkt.de)
15.03. Harnik nepomůže Hannoveru
Rakouský útočník Hannoveru Martin Harnik s největší pravděpodobností vynechá víkendový bundesligový zápas proti Borussii Dortmund. Skolila ho totiž chřipka. (kicker.de)
01.02. Harnik potvrdil nabídku Werderu
Brémy během uplynulého přestupového období přivedly Milota Rashicu, klidně však mohly uvítat staronovou ofenzivní tvář. Nabídku severoněmeckého klubu potvrdil Martin Harnik, toho však konkurenční Hannover odmítl uvolnit. (transfermarkt.de)
05.11.2017 Harnik ukončil reprezentační kariéru
Rakousko už nemůže počítat se službami Martina Harnika. Zkušený útočník Hannoveru se po skončení neúspěšné kvalifikace o postup na MS 2018 rozhodl pověsit reprezentační kopačky na hřebík, aby se mohl více času věnovat rodině. (sport1.de)
27.10.2017 Hannover proti Dortmundu bez Harnika
Martin Harnik přijde o první zápas letošní sezony, nejlepší střelec Hanoveru má teploty a nebude k dispozici pro utkání s Dortmundem. (kicker.de)
18.07.2016 Hannover přivedl Harnika
Martin Harnik se stal novou akvizicí Hannoveru. Ten získal rakouského útočníka po vypršení smlouvy se Stuttgartem jakožto volného hráče a podepsal s ním blíže neupřesněný kontrakt. (lequipe.fr)
06.07.2016 Harnik nakonec odmítl přesun do Číny
Do čínské nejvyšší soutěže měl namířeno Martin Harnik. Ten je po konci smlouvy ve Stuttgartu volným hráčem, načež dokonce podstoupil zdravotní prohlídku v Shandongu Luneng, podle informace "Sky" však rakouský reprezentant na poslední chvíli z přesunu na východ vycouval. (transfermarkt.de)
05.07.2016 Harnik míří do Shandongu Luneng
Shandong Luneng by měl posílit Martin Harnik. Ten je po konci smlouvy se Stuttgartem volným hráčem, přičemž mu k přesunu do Číny zbývá úspěšně projít lékařskou prohlídkou. (transfermarkt.de)
21.06.2016 Stuttgart potvrdil odchody bývalých opor
Hned tři zkušení hráči po sestupu do 2. Bundesligy opustí Stuttgart. Švábský celek nenabídne nové kontrakty obráncům Georgu Niedermeierovi, Danielu Schwaabovi a útočníku Martinu Harnikovi. (transfermarkt.de)
09.05.2016 Harnik ze Stuttgartu do Hamburku?
Martin Harnik má ve Stuttgartu smlouvu jenom do konce sezony a vzhledem k současnému postavení VfB v tabulce není příliš pravděpodobné prodloužení kontraktu. Ofenzivní rakouský fotbalista by pak i v případě sestupu měl pokračovat v 1. Bundeslize, zájem o něho totiž má Hamburk. (kicker.de)
Další expres zprávy