Celé jméno:José Martín Cáceres Silva
Používané jméno:Martín Cáceres
Národnost: Uruguay
Datum narození:07.04.1987
Výška:182 cmVáha:77 kg
Pozice:obránceČíslo dresu:12
Klub:Southampton FC (ENG)
Aktuální statistiky v klubu Southampton FC (ENG)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Uruguay65552930001810
Uruguay "20"43860000000
Reprezentační kariéra hráče
 

Cáceres si konečně našel klub, se Southamptonem se už domluvil

Uruguayský obránce Martín Cáceres od svého loňského odchodu z Juventusu neměl zaměstnavatele a delší dobu to vypadalo na jeho pokračování v Serii A, pak se ovšem někdejší zadák Barcelony nedohodl s AC Milán a nyní ho jako dočasnou záplatu podepsal Southampton...  
16.02. | Aktuality | 65 komentářů
 

Puel: Cáceres je pro Southampton prioritou, ale ještě ne realitou

Bez angažmá v současné době zůstává Martín Cáceres. Uruguayský obránce se po loňské sezoně rozloučil s turínským Juventusem a po neúspěšných námluvách s několika kluby se schyluje k jeho angažmá v Southamptonu, hotovo ovšem zatím není nic...  
10.02. | Aktuality | 34 komentářů
 

AC Milán se nedohodlo na angažování Cácerese

Martín Cáceres se nestane posilou AC Milán. Uruguayský obránce, který je od letního odchodu z Juventusu bez angažmá, sice již u Rossoneri prošel zdravotní prohlídkou, nedohodl se však na podmínkách smlouvy...  
05.02. | Aktuality | 23 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
16.02. Cáceres se upsal Southamptonu
Martín Cáceres si poprvé zahraje v Anglii. Po neúspěšných námluvách s AC Milán se uruguayský zadák domluvil se Southamptonem na spolupráci do konce sezony. (saintsfc.co.uk)
08.02. Southampton nabídl Cáceresovi milion eur
Rovný milion eur by si ve zbytku letošní sezóny mohl vydělat Martín Cáceres. Tomu zmíněnou částku podle anglických médií nabízí Southampton, kde již 29letý obránce úspěšně prošel lékařskou prohlídkou, načež by měl během nejbližší doby podepsat kontrakt. (transfermarketweb.com)
07.02. Cáceres krůček od angažmá v Southamptonu
Bývalý obránce Barcelony či Juventusu Martín Cáceres je blízko k angažmá v Southamptonu, v tuto chvíli zbývá doladit poslední detaily a obstarat fotbalistovi pracovní povolení. Uruguayský zadák je bez práce od konce loňské sezony, minulý týden směřoval do AC Milán, s Rossoneri se ovšem nedohodl na podmínkách smlouvy. (bbc.com)
06.02. Cáceres na prohlídce v Southamptonu
Martín Cáceres si patrně poprvé v kariéře vyzkouší Premier League, podle Sky Italia totiž právě podstupuje zdravotní prohlídku v klubovém centru Southamptonu. (skysports.com)
05.02. AC Milán Cácerese nepodepíše
Martin Cáceres se nakonec do Serie A s AC Milán nevrátí poté, co Rossoneri potvrdili, že odmítl jejich nabídku kontraktu. Uruguayský zadák sice už prošel zdravotní prohlídkou na San Siru, na podmínkách půlroční smlouvy se však nedohodl, když požadoval 1,5 milionů eur za šest měsíců, zatímco AC nabízelo polovinu. Cáceresovy kroky nyní povedou buď do Anglie, nebo do Ruska. (football-italia.net)
04.02. Cáceres prý požaduje příliš vysoký plat
Martín Cáceres se včera úspěšně podrobil zdravotní prohlídce v AC Milán, z podpisu smlouvy ovšem nakonec nemusí být nic - italskému klubu se podle médií nelíbí hráčovy finanční požadavky. Rossoneri mají aktuálně nedostatek variant na okraj obrany, uruguayský fotbalista je bez práce od letního odchodu z Juventusu. (football-italia.net)
02.02. Cáceres letí na zdravotní prohlídku
Na zdravotní prohlídku do Milána letí Martín Cáceres. Ten byl během uplynulých týdnů spojován s celou řadou klubů, nakonec by měl uruguayský obránce, který je od letního odchodu z Juventusu volným hráčem, podepsat krátkodobý kontrakt s AC Milán, součástí dohody má být rovněž opce na další rok. (football-italia.net)
02.02. AC Milán chce angažovat Cácerese
Vedení AC Milán má podle italských médií v plánu podepsat smlouvu s Martínem Cáceresem. Uruguayský obránce hrál ještě v loňské sezoně za Juventus, od začátku července je bez práce. (football-italia.net)
30.01. Crystal Palace se zajímá o Cácerese
Martín Cáceres by nakonec mohl zamířit do Anglie. Zájem o bývalého obránce Juventusu, který je od léta bez angažmá, má Crystal Palace. (transfermarketweb.com)
20.01. Cáceres neprošel zdravotní prohlídkou
Neúspěšná zdravotní prohlídka je důvodem, proč se Martín Cáceres nestal novou posilou Trabzonsporu. Uruguayský obránce je od letního odchodu z Juventusu volným hráčem, jeho kariéru poměrně často brzdila zranění. (football-italia.net)
Další expres zprávy