Celé jméno:Mario Pašalić
Národnost: Chorvatsko
Datum narození:09.02.1995
Výška:?Váha:?
Pozice:záložníkČíslo dresu:0
Klub:Chelsea FC (ENG)
Aktuální statistiky v klubu Chelsea FC (ENG)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Chorvatsko6860000100
Chorvatsko "21"53423100200
Reprezentační kariéra hráče
 

Pašalić je v AC Milán spokojen, rád by zůstal i po sezoně

Mario Pašalić se aktuálně koncentruje na své výkony, s blížícím se koncem sezony se mu pak bude na mysl čím dál častěji vkrádat otázka další budoucnosti. Mladý chorvatský záložník hostuje z Chelsea v AC Milán a na severu Itálie by rád pokračoval, klíčovou roli v jednáních ovšem sehraje londýnská strana...  
10.02.2017 | Aktuality | 108 komentářů
 

Pašalić v AC Milán nehraje, z Itálie se ale nechystá

Mario Pašalić v létě odcházel z Chelsea a těšil se na italskou nejvyšší soutěž. Mladý chorvatský záložník zamířil na hostování do AC Milán, angažmá na severu Apeninského poloostrova mu ovšem vůbec nevychází, přesto se na další změnu dresu nechystá...  
13.10.2016 | Aktuality | 61 komentářů
 

Milánské AC si vypůjčilo záložníka Chelsea Pašaliće

V italské nejvyšší soutěži bude letos působit Mario Pašalić. Mladý chorvatský záložník nehrál důležitou roli v plánech nového manažera Chelsea Antonia Conteho a jeho dočasným domovem se stane AC Milán...  
27.08.2016 | Aktuality | 36 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
01.07. Fiorentina úspěšně jedná o Pašalićovi
Jenom na skok se vrátí Mario Pašalić do Chelsea. Chorvatský záložník loni hostoval ve Spartaku Moskva, který neusiloval o trvalý přestup. To znamená šanci například pro Fiorentinu, ta už začala jednat a hodně brzy by mohla být oznámena dohoda o ročním hostování. (sport-express.ru)
04.05. Spartak nechá odejít Maksimoviće a Pašaliće
Obránce Nikola Maksimović (Neapol) a záložník Mario Pašalić (Chelsea) po letošní sezoně odejdou ze Spartaku Moskva, oba v ruském klubu hostují a vedení nebude usilovat o jejich setrvání. (sport-express.ru)
23.12.2017 Galatasaray hodlá usilovat o Pašaliće
Stěhování si na leden možná naplánuje Mario Pašalić. Záložník Chelsea hostuje ve Spartaku Moskva, v lednu by ho pak rád ulovil turecký Galatasaray. (sport-express.ru)
02.08.2017 Pašalić prodloužil a odešel hostovat
Za Spartak Moskva bude během příští sezóny nastupovat Mario Pašalić. Ten se do Ruska vydal z Chelsea, která s ním ještě předtím prodloužila smlouvu do roku 2022. (lequipe.fr)
02.08.2017 Real Betis upustil od Pašaliče
Mario Pašalić se nebude vracet do LaLigy. Zájem o hostování záložníka Chelsea měl Real Betis, nakonec však od transferu upustil a chorvatský reprezentant se tak zřejmě přestěhuje do Spartaku Moskva. (football-espana.net)
29.07.2017 Pašalić má prodloužit a zamířit do Spartaku
Mario Pašalić má podle posledních zpráv podepsat novou smlouvu s Chelsea, aby následně zamířil do Ruska - příchod chorvatského záložníka formou hostování dojednává Spartak Moskva. (sport-express.ru)
20.07.2017 O Pašaliće usiluje Spartak Moskva
Ruskou ligu si nakonec možná vyzkouší Mario Pašalić. Chorvatský záložník nehraje důležitou roli v dalších plánech Chelsea a jeho agent nyní prozradil, že se o fotbalistu zajímá Spartak Moskva, s jehož vedením už jednal. (sport-express.ru)
25.06.2017 Pašalić by měl zamířit do Galatasaraye
Galatasaray by měl co nevidět oznámit příchod Maria Pašaliče. Mladý chorvatský záložník se z hostování v AC Milán vrací do Chelsea, ovšem ta s ním nepočítá, měl by tak přesídlit do Turecka. (transfermarketweb.com)
24.09.2016 Pašalić na odchodu z AC Milán?
Hodně rychle by mohlo skončit hostování Maria Pašaliće v AC Milán. Italský klub si chorvatského záložníka vypůjčil v létě z Chelsea, hráč ovšem zatím neodehrál ani minutu a média začínají spekulovat o jeho dřívějším návratu do Londýna. (football-italia.net)
24.08.2016 AC Milán by měl posílit Pašalić
Mario Pašalić by měl zamířit z Chelsea do AC Milán. To se údajně s londýnským celkem dohodlo na ročním hostování chorvatského záložníka, jenž má v pátek podstoupit zdravotní prohlídku. (football-italia.net)
Další expres zprávy