Celé jméno:Lukas Podolski
Národnost: Německo
Datum narození:04.06.1985
Výška:175 cmVáha:75 kg
Pozice:útočníkČíslo dresu:0
Klub:Vissel Kobe (JPN)
Aktuální statistiky v klubu Vissel Kobe (JPN)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Německo103668238200500
Německo "21"21800000000
Reprezentační kariéra hráče
 

Jako ve filmu, smál se po reprezentační rozlučce Podolski

Lukas Podolski včera naposledy oblékl německý reprezentační dres a na utkání v Dortmundu bude mít jen ty nejlepší vzpomínky. 31letý fotbalista byl i výhry 1:0 nad Anglií, dvacet minut před koncem navíc dal jedinou branku, když parádní ranou do šibenice nedal šanci brankáři Hartovi...  
23.03.2017 | Aktuality | 101 komentářů
 

Podolski se rozhodl, po sezoně přesídlí do japonského Kobe

Japonci v německé Bundeslize jsou už v dnešní době běžná věc, Lukas Podolski se však v létě zasadí o relativní novinku v opačném gardu, když si to z Galatasaraye namíří do Kobe. Tamější Vissel se o útočníka Galatasaraye pokoušel už v zimě, nakonec ho ale za 2,6 milionů eur uloví až po sezoně...  
02.03.2017 | Aktuality | 87 komentářů
 

Podolski zůstává v Galatasarayi, zájem z Číny je minulostí

Lukas Podolski pravděpodobně dohraje letošní sezonu v Galatasarayi. O ofenzivního německého fotbalistu a mistra světa z roku 2014 měl zájem čínský celek Beijing Guoan a jednání dle informací médií spěla ke konečné dohodě, transfer do Asie ovšem nakonec zrealizován nebyl a pravděpodobně ani nebude...  
18.01.2017 | Aktuality | 46 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
06.05. Podolski před návratem do Kölnu?
Köln spadl do 2. Bundesligy, pomoci s návratem by mu pak mohla jedna známá tvář. Do svého mateřského klubu by se podle německých médií mohl vrátit Lukas Podolski, ten má sice do konce příštího roku smlouvu s Vissel Kobe, už dříve se však opakovaně nechal slyšet, že by si rád znovu zahrál za "Kozly". (transfermarkt.de)
10.11.2017 Podolski si chce zahrát za Flamengo
Flamengo by mohlo být dalším působištěm Lukase Podolskiho. Bývalý německý reprezentant má do konce roku 2019 smlouvu s Vissel Kobe, následně by se však přesunu do Brazílie nebránil. "Když jsem byl v Brazílii na mistrovství světa, tu zemi jsem si zamiloval. Mým oblábeným klubem je Flamengo, po odchodu z Japonska uvidíme, co se stane," prohlásil Podolski v rozhovoru pro Globo Esporte. (lequipe.fr)
21.03.2017 Kapitánem Německa bude Podolski
Lukas Podolski zítra nastoupí k přátelskému zápasu proti Anglii a na rukáv navlékne kapitánskou pásku. Ofenzivní německý fotbalista se duelem v Dortmundu rozloučí s reprezentační kariérou, jejíž konec ohlásil loni po evropském šampionátu. (bbc.com)
02.03.2017 Vissel Kobe potvrdil příchod Podolskiho
Lukas Podolski bude od léta nastupovat za Vissel Kobe, japonský klub konečně potvrdil, že je dohoda na světě. Útočník Galatasaraye má Vissel vyjít na 2,6 milionů eur. (vissel-kobe.co.jp)
15.02.2017 Podolski do Japonska až v létě
Podle japonských médií už sice Lukas Podolski v rámci tohoto přestupového okna do Kobe neodejde, ta turecká se však přidávají s informací, že je přestup tak jako tak hotov. Připraven je údajně na léto a Vissel německý útočník vyjde na 2,7 milionů eur. (fanatik.com.tr)
20.01.2017 Podolski stále na cestě do Kobe
Čína možná padla, Japonsko je ale stále pravděpodobnou variantou. Köln Express již před pár dny informoval o tom, že má Lukas Podolski na stole od Visselu Kobe nabídku tříleté smlouvy s ročním výdělkem ve výši osmi milionů eur, a japonská média nyní hovoří o tom, že se do konce měsíce vše podaří dotáhnout. (hochi.co.jp)
07.01.2017 Podolski úspěšně jedná o přestupu do Číny
Lukas Podolski se pravděpodobně vydá mimo evropský kontinent a zakotví v Číně. Německý útočník je na odchodu z Galatasaraye, podle manažera tureckého celku Leventa Nazifoglua jsou ve finálním stádiu jednání o přestupu do celku Beijing Guoan. (abola.pt)
28.12.2016 Podolski dostal zajímavou nabídku z Číny
Lukas Podolski se může stát dalším oživením čínské ligy. O útočníka Galatasaraye se zajímá Guangzhou FC, který někdejšímu německému reprezentantovi nabízí roční plat devět milionů eur. (bild.de)
26.12.2016 Podolski jednal o přesunu do Japonska
Zajímavého kroku se mohl nedávno dopustit Lukas Podolski. Forvard Galatasaraye jednal o přestupu do japonského Visselu Kobe, vše ale ztroskotalo na jeho platových požadavcích. (kobe-np.co.jp)
06.11.2016 Podolski chce trénovat mládež
Jasno o tom, co bude dělat po konci aktivní hráčské kariéry, má Lukas Podolski. Bývalý německý reprezentant a nyní útočník Galatasaraye chce trénovat mládež. "Každý, kdo mě zná, ví že jsem dobrý s dětmi. Dokážu si i po konci aktivní hráčské kariéry představit, že mě tahle práce baví a naplňuje," uvedl Podolski. "Nejdřív chci ale ještě pět, šest nebo sedm let hrát," doplnil. (sport1.de)
Další expres zprávy