Statistiky v reprezentaci
Česko41770000000
Reprezentační kariéra hráče

Magera přestoupil z Mladé Boleslavi do Brna

Bývalý reprezentant Lukáš Magera po šesti letech opouští Mladou Boleslav a přestoupil do druholigového Brna, kterému má pomoct s návratem do nejvyšší soutěže. Pětatřicetiletý útočník podepsal se Zbrojovkou smlouvu na dva roky.
28.06. | Aktuality | 52 komentářů

Nedokázali jsme se vyrovnat s presinkem Bohemky, mrzelo Mageru

Hráči Mladé Boleslavi nedokázali navázat na tři předchozí výhry a doma prohráli s Bohemians Praha 1905 1:2 i proto, že se nedokázali vyrovnat s presinkem soupeře. Lukáše Mageru mrzelo, že se spoluhráči nedokázali praktikovat svou hru a pustili se do nakopávaných míčů.
20.11.2017 | Aktuality | 6 komentářů

Magera na nezvyklém postu stopera dokázal eliminovat i Baroše

Lukáš Magera pomohl k výhře mladoboleslavských fotbalistů 1:0 v Ostravě z atypického postu. Ortodoxním útočníkem totiž kouč Středočechů Dušan Uhrin mladší zalepil střed obrany po vykartovaném Patriziu Stronatim a bývalý hráč Baníku dokázal gólově eliminovat i domácího kanonýra Milana Baroše.
04.11.2017 | Aktuality | 21 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
19.03.2017 Sýkora a Bořil kvůli kartám přijdou o derby
Slavii budou v příštím kole v derby se Spartou chybět Janové Bořil a Sýkora, kteří dostali čtvrtou žlutou kartu v sezoně. Ze stejného důvodu čeká jednozápasový trest i na letenského obránce Michala Kadlece a královéhradeckého Petra Schwarze. Mladoboleslavský Lukáš Magera a Eldar Civič ze Slovácka jako první inkasovali osmou žlutou kartu a čeká je nucený odpočinek na dvě utkání. Rozhodčí rozdali v 21. ligovém kole 35 žlutých karet, což je dohromady 649 napomenutí v ligovém ročníku. Vyloučeni byli tři hráči a počet červených karet v sezoně stoupl na 24. (ČTK)
02.10.2016 Magera kvůli kartám vynechá příští kolo
Mladoboleslavský Lukáš Magera se stal třetím hráčem, který v této sezoně první fotbalové ligy dostal čtyři žluté karty. Kvůli jednozápasovému trestu bude muset vynechat příští 10. kolo. V uplynulém 9. kole byl vyloučen jen jablonecký Martin Doležal a počet červených karet v sezoně tak stoupl na sedm. Rozhodčí rozdali v tomto dějství 27 žlutých karet, což je v součtu 264 napomínání v ročníku. (ČTK)
07.12.2015 Boleslavi bude na jaře chybět Magera
Mladé Boleslavi bude v prvním utkání ligového jara chybět útočník Lukáš Magera, který v 16. kole dostal čtvrtou žlutou kartu v sezoně a musí vynechat jeden zápas. Stejný trest čeká libereckého Vladimíra Coufala, jabloneckého Tomáše Wágnera, příbramského Martina Suse, olomouckého Uroše Radakoviče, Davida Barteka z Bohemians 1905, Petra Nerada z Jihlavy a zlínského brankáře Tomáše Holého. (ČTK)
13.10.2015 Magera prodloužil smlouvu do roku 2018
Kapitán fotbalistů Mladé Boleslavi Lukáš Magera prodloužil se středočeským klubem kontrakt o dva roky. Dvaatřicetiletý útočník je tak nyní ve čtvrtém celku první ligy smluvně vázán do konce června 2018. Klub o tom informoval na svém webu. (ČTK)
02.08.2012 Místo Škerleho pyká Golban
Disciplinární komise nebude trestat olomouckého stopera Aleše Škerleho za vyloučení v prvním ligovém kole. Kapitán Sigmy sice dostal v utkání v Českých Budějovicích červenou kartu, faulu se ale dopustil jeho spoluhráč Igor Golban. Komise proto ruskému obránci zastavila činnost a zahájila s ním řízení. Teplický Admir Ljevakovič si nezahraje jedno utkání za vyloučení v utkání s Mladou Boleslaví, navíc za nesportovní chování při odchodu ze hřiště zaplatí pokutu 10 tisíc korun. Po červené kartě v Teplicích má na jedno utkání zastavenou činnost také hostující Lukáš Magera.
13.04.2011 Magera přispěl k remíze
Lukáš Magera přispěl k remíze Temešváru s klubem Pandurii. Český útočník ve 26. minutě otevřel skóre zápasu, který nakonec skončil výsledkem 2:2.
23.08.2010 Magera otevřel skóre
Český útočník Lukáš Magera svým třetím gólem v sezoně pomohl Temešváru k vítězství 2:1 nad Victorií Branesti. Temešvár i po 5. kole drží neporazitelnost, třikrát ale remizoval. Magera se tentokrát nevešel do základní sestavy, ale již v 19. minutě zasáhl do hry místo zraněného slovenského obránce Čišovského. O dvacet minut později po rohovém kopu otevřel skóre.
02.08.2010 Magera pomohl Temešváru k remíze
Český útočník Lukáš Magera pokračuje ve vydařeném vstupu do nové sezony rumunské ligy. Gólově se prosadil v obou dosavadních kolech, když v neděli pomohl Temešváru k remíze 2:2 na půdě Gaz Metan Medias parádní ranou ze 30 metrů. Bývalý ostravský hráč má důvěru trenéra a odvděčuje se povedenými výkony. V neděli byl Temešvár blízko porážce, ovšem dvacet minut před koncem napřáhl z dálky Magera a levačkou poslal míč ze třiceti metrů přesně k tyči. V poslední minutě pak zařídil remízu jeho spoluhráč Axente.
01.05.2010 Magera gólem přispěl k výhře
Lukáš Magera se opět střelecky prosadil v rumunské lize. Již v šesté minutě poslal Temešvár proti Otelulu do vedení a zápas nakonec jeho tým vyhrál 2:1.
22.03.2010 Magera se znovu trefil
Lukáš Magera skóroval ve druhém utkání rumunské ligy za sebou. Český útočník dnes svým sedmým gólem v sezoně, který vstřelil už ve druhé minutě zápasu, přispěl k vítězství Temešváru na hřišti Astry Ploješť 3:1.