Celé jméno:Lukáš Kubáň
Národnost: Česko
Datum narození:22.06.1987
Výška:176 cmVáha:68 kg
Pozice:obránceČíslo dresu:0
Klub:Stomil Olsztyn (POL)
Aktuální statistiky v klubu Stomil Olsztyn (POL)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Česko "20"76600000300
Reprezentační kariéra hráče
 

Češi v zahraničí: Trefil se Novák v Turecku, Vaclík vede se Sevillou ligu

Gólově úrodný víkend mají za sebou čeští fotbalisté v zahraničí. Skórovat se podařilo v turecké lize Filipu Novákovi, v Polsku Michalu Papadopulosovi, či na slovensku obránci Filipu Kašovi. Brankář Tomáš Vaclík vede se Sevillou španělskou LaLigu a totéž navzdory první porážce v sezóně platí pro Zdeňka Zlámala a jeho Hearts ve Skotsku...  
08.10. | Aktuality | 30 komentářů
 

Češi v zahraničí: Necid se poprvé trefil v lize, Čech se zranil

Útočník Tomáš Necid vstřelil první ligový gól za ADO Den Haag v nizozemské lize a navázal tak na dvě trefy z poháru. O poznání horší víkend zažil brankář Petr Čech, který musel střídat kvůli zranění. Tomáš Vaclík v dresu Sevilly byl zase svědkem zřícení tribuny v Eibaru, kde jen díky štěstí nedošlo k vážným zraněním.  
01.10. | Aktuality | 173 komentářů
 

Češi v zahraničí: Poprvé se trefil Vydra, Čech překonal tisícovku a Vaclík chytil penaltu

Dva čeští brankáři-legionáři mají za sebou obzvlášť povedený víkend. Petr Čech přispěl k vítězství Arsenalu 2:0 nad Evertonem a zapsal se do dějin Premier League jako první brankář, který dosáhl na 1000 úspěšných zákroků. Tomáš Vaclík ze Sevilly zase zlikvidoval penaltu na hřišti Levante a se spoluhráči mohl oslavit vítězství 6:2. Drobnou oslavu si zaslouží i útočník Matěj Vydra.  
24.09. | Aktuality | 58 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
14.05.2013 Pro Ljevakoviče tato sezóna skončila
Teplický Admir Ljevakovič si už ve zbylých třech duelech této sezony nezahraje. Bosenský záložník obdržel ve 27. kole dvanáctou žlutou kartu v ročníku, která znamená automaticky trest na tři utkání. Dva zápasy si za osm napomínání nezahraje Lukáš Kubáň ze Slovácka, jedno kolo po čtyřech žlutých kartách vynechají plzeňský Václav Procházka, Tomáš Hájovský z Příbrami a Tomáš Strnad z Hradce Králové.
26.03.2012 Tři hráči s osmi žlutými kartami
Lukáš Kubáň ze Slovácka, Jasmin Ščuk z Mladé Boleslavi a Marcel Šťastný z Viktorie Žižkov dostali v lize osmou žlutou kartu a přijdou kvůli tomu o nejbližší dvě kola. Jeden zápas kvůli čtvrtému napomínání vynechají Milan Fukal z Hradce Králové, mladoboleslavský Václav Kalina, Ondřej Švejdík z Dukly Praha a olomoucký Jan Navrátil. V 22. kole rozdali sudí 38 žlutých karet, dohromady v sezoně je to 698. Vyloučen byl Ladislav Volešák ze Slovácka a počet červených karet v ročníku tak stoupl na 28.
26.08.2010 Disciplinárka změnila tresty
Disciplinární komise ČMFS zohlednila omyl rozhodčího při prvoligovém utkání mezi Slováckem a nováčkem z Ústí nad Labem (1:1) a nepotrestala zákazem startu Lukáše Kubáně. Ten dostal neoprávněně červenou kartu za hraní rukou. Proti pravidlům se přitom provinil Lukáš Fujerik, jenž mohl v zápasu pokračovat. Od dnešního zasedání disciplinárky však vyfasoval jednozápasový distanc.
27.05.2008 Brno o Kubáně nestojí
Lukáš Kubáň se vrací z hostování v Brně do Slovácka, mladý obránce svými výkony nepřesvědčil vedení Brna, aby na něho uplatnilo opci.
Další expres zprávy