Celé jméno:Lassana Diarra
Národnost: Francie Pobřeží slonoviny
Datum narození:10.03.1985
Výška:173 cmVáha:68 kg
Pozice:záložníkČíslo dresu:0
Klub:Al Jazira Club (UAE)
Aktuální statistiky v klubu Al Jazira Club (UAE)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Francie2117180000300
Francie "21"42810000100
Reprezentační kariéra hráče
 

Diarra po vzájemné dohodě ukončil smlouvu s Marseille

Marseille již nemůže počítat se službami Lassana Diarry. Zkušený středopolař a bývalý reprezentant Francie se s Olympique dohodl na předčasném rozvázání kontraktu...  
14.02. | Aktuality | 19 komentářů
 

Diarra dál jedná o přestupu do Číny, v Marseille budoucnost nemá

Pozice Lassany Diarry v Marseille se nelepší. Francouzský středopolař na svůj start v základní sestavě čeká od 26. listopadu a podle všeho se určitě nedočká ani dnes večer v Nantes. Dle informací L’Équipe se sám záložník "necítí být připraven" znovu obléknout dres Olympique...  
12.02. | Aktuality | 22 komentářů
 

Diarra žaluje FIFA a belgický svaz o šest milionů eur

Francouzský reprezentant Lassana Diarra požaduje u soudu šest milionů eur (162 milionů korun) po belgickém fotbalovém svazu KBFV a mezinárodní federaci FIFA. Na druhou stranu sám má v zamotaném případu zaplatit 10 milionů eur (270 milionů korun) svému bývalému zaměstnavateli Lokomotivu Moskva.  
07.10.2016 | Aktuality | 25 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
22.04. Diarra bude nastupovat za Al-Jaziru
Al-Jazira se dohodla na příchodu Lassana Diarry. Francouzský záložník, který byl po odchodu z Olympique Marseille bez angažmá, podepsal se svým novým chlebodárcem tříletý kontrakt platný od nadcházejícího ročníku. (lequipe.fr)
07.03. Diarra urovnal spor s Lokomotivem
Spor mezi Lokomotivem Moskva a Lassana Diarrou byl urovnán. Potvrdil to francouzský záložník na své sociální síti, aniž by sdělil nějaké další podrobnosti. Moskevský celek chtěl po zkušeném středopolaři 10,5 milionu eur za porušení smlouvy, zatímco Diarra pro změnu tvrdil, že kontrakt byl porušený ze strany železničářského klubu. (lequipe.fr)
01.03. Diarra bude stát dva miliony
Lassana Diarra se sice s Marseille dohodl na ukončení smlouvy, vzhledem ke zvláštní klauzuli však l'OM bude mít nárok na určité odstupné: v případě, že záložník s někým podepíše ještě před 30. červnem 2017, dostane Marseille od daného klubu dva miliony eur. Diarra už obdržel nabídku od Shandongu Luneng, ale prozatím odmítl, aby strávil čas s rodinou v Paříži. (rmcsport.bfmtv.com)
15.02. Shandong už nakupovat nemíní
Čínský klub Shandong Luneng je sice médii neustále spojován s Cescem Fábregasem či Lassem Diarrou, on sám ale na Weibu oznámil, že již v tomto přestupovém okně žádné cizince přivést nehodlá. (weibo.com)
22.01. Lassana Diarra prý jednal s Valencií
Záložník Lassana Diarra je již delší dobu spojován s odchodem z Marseille a další variantu nyní představuje Valencia, francouzský záložník se již měl sejít se zástupci španělského klubu a projednat podmínky případného angažmá. (sport-express.ru)
21.01. Garcia povolal i zraněného Cabellu
Rémy Cabella má zřejmě i přes bolavé chodidlo určitou šanci na zítřejší start ve šlágru s Lyonem. Debut za Marseille si zároveň odbude Morgan Sanson, naopak Lass Diarra stále schází. (om.net)
04.01. Marseille údajně chce Schneiderlina
Morgan Schneiderlin by mohl nakonec zamířit do Francie. Záložník Manchesteru United se údajně dostal do hledáčku Marseille, která hledá případnou náhradu za Lassana Diarru. (transfermarketweb.com)
29.12.2016 Garcia prý chce udržet Diarru
Lassana Diarra je na odchodu z Marseille, nakonec by však dres měnit nemusel. Kouč Rudi Garcia údajně změnil názor a chce zkušeného středopolaře, jenž má smlouvu do roku 2019, udržet. (transfermarketweb.com)
26.12.2016 Čínské kluby se zajímají o Diarru
Lassana Diarra je neustále spojován s odchodem z Marseille, zamířit by pak mohl do Číny. Zájem o zkušeného středopolaře má podle "La Provence" hned několik místních klubů. (getfootballnewsfrance.com)
25.12.2016 Inter Milán pracuje na příchodu Diarry
Lassana Diarra chystá stěhování z Marseille, kde v průběhu podzimu přišel o kapitánskou pásku. Francouzský záložník má podle posledních zpráv zamířit do Interu Milán, jednání mezi kluby jsou v pokročilém stádiu a zbývá doladit poslední detaily. (abola.pt)
Další expres zprávy