Statistiky v reprezentaci
Česko "17"32391000000
Reprezentační kariéra hráče

Nejlepším ligovým hráčem dubna se stal Plšek, trenérem Páník

Ocenění pro nejlepšího hráče měsíce dubna v první lize získal olomoucký záložník Jakub Plšek. Mezi trenéry v novinářské anketě vyhrál kouč zachraňující se Ostravy Bohumil Páník.
03.05. | Aktuality | 59 komentářů

Plšek po čtyřech měsících skóroval, Olomouc ale znovu ztratila

Po čtyřech měsících se olomoucký Jakub Plšek dočkal gólu, ale mrzelo ho, že týmu pomohl jen k remíze 1:1 s Karvinou. Sigma tak z posledních šesti duelů vyhrála jediný a v tabulce klesla na čtvrté místo. Plšek však věří, že reprezentační přestávka týmu pomůže vrátit se na vítěznou vlnu.
18.03. | Aktuality | 16 komentářů

Olomoucký Plšek po prohře litoval, že byl smolařem utkání

Záložník Jakub Plšek se stal smolařem utkání 16. ligového kola v Liberci. Za stavu 1:0 pro Slovan měl v druhé půli dvě velké šance na vyrovnání, ani jednu ale neproměnil a olomoučtí fotbalisté ze severu Čech odjeli bez bodu. Třiadvacetiletý hráč i tak hodnotil podzimní sezonu na výbornou, protože hanácký nováček utrpěl v nejvyšší soutěži jen dvě prohry a na třetím místě má stejně bodů jako druhá Slavia.