Celé jméno:Diego da Silva Costa
Používané jméno:Diego Costa
Národnost: Španělsko Brazílie
Datum narození:07.10.1988
Výška:186 cmVáha:78 kg
Pozice:útočníkČíslo dresu:19
Klub:Chelsea FC (ENG)
Přestup:01.01.2018 do Atlético Madrid (ESP)
Aktuální statistiky v klubu Chelsea FC (ENG)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Španělsko1611886000400
Brazílie2350000000
Reprezentační kariéra hráče
 

Atlético Madrid dotáhlo do konce návrat útočníka Costy z Chelsea

Diego Costa oficiálně končí své působení v Chelsea a přestupuje do Atlética Madrid, které dnes celý transfer dotáhlo do konce. Naturalizovaný španělský útočník si na obnovenou premiéru v dresu celku z Pyrenejského poloostrova bude muset počkat do ledna, kdy se znovu otevře přestupové okno a Atléticu skončí zákaz přestupů...  
26.09. | Aktuality | 110 komentářů
 

Chelsea se dohodla s Atléticem Madrid na přestupu Diega Costy

Diego Costa se dočká vysvobození z londýnské Chelsea. Naturalizovaný španělský útočník už několik měsíců požaduje odchod ze Stamford Bridge a ten se nakonec stane realitou, dnes byla oznámena dohoda o podmínkách transferu do Atlética Madrid...  
21.09. | Aktuality | 434 komentářů
 

Conte se vysmál Costovým slovům o špatném zacházení

Trenér Chelsea Antonio Conte se vysmál tvrzení španělského útočníka Diega Costy, že se k němu londýnský klub chová jako ke zločinci. Úřadující anglický mistr už nemá o brazilského rodáka zájem a Costa touží po návratu do Atlética Madrid, přestup podle něj ale brzdí příliš vysoké nároky Chelsea.  
18.08. | Aktuality | 160 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
30.09. Diego Costa se zapojil do tréninku
Diego Costa začal včera trénovat s týmem Atlética Madrid. Naturalizovaný španělský útočník do klubu přestupuje z Chelsea, transfer je ovšem platný až k 1. lednu, kdy bude moci hráč za Atlético také nastoupit. (marca.com)
27.09. Costova výstupní klauzule činí 200 milionů
Diego Costa v zimě přestoupí z Chelsea zpět do Atlética Madrid, které včera doladilo poslední detaily a vše potvrdilo. Naturalizovaný španělský útočník bude mít v kontraktu výstupní klauzuli nastavenou na 200 milionů eur. (marca.com)
26.09. Atlético Madrid dotáhlo příchod Costy
Diego Costa oficiálně přestoupí z Chelsea do Atlética Madrid, za které bude moci hrát od 1. ledna. Španělský útočník nehrál roli v dalších plánech manažera Antonia Conteho, madridský celek zaplatí 60 milionů eur. (bbc.com)
23.09. Morata odstartoval jako Diego Costa
Perfektní náhradou za Diega Costu se jeví Álvaro Morata, a to také po statistické stránce. Po šesti prvních ligových startech v barvách Chelsea se totiž španělský forvard může pochlubit stejnou bilancí osmi gólů jako Diego Costa. (squawka.com)
21.09. Costu prý dnes čeká prohlídka v Madridu
Diego Costa se údajně ještě v průběhu dnešního dne podrobí zdravotní prohlídce v Atléticu Madrid, jehož barvy v minulosti úspěšně hájil. Naturalizovaný španělský útočník nehraje roli v dalších plánech Chelsea, kluby mají být domluveny na transferu v celkové hodnotě 60 milionů eur. (football-espana.net)
14.09. Atlético mělo dohodnout příchod Costy
Diego Costa by se měl vrátit do Atlética Madrid. To má o návrat útočníka Chelsea, která s jeho službami nepočítá, velký zájem a podle posledních zpráv se měly obě strany dohodnout na odstupném ve výši 60 milionů eur. (lequipe.fr)
12.09. Atlético úspěšně jedná o návratu Costy
Diego Costa se podle posledních zpráv už brzy dočká svého vysvobození z Chelsea, kde nehodlá pokračovat. O naturalizovaného španělského útočníka usiluje jeho někdejší klub Atlético Madrid a ještě v průběhu tohoto týdne má být uzavřen přestup za 60 milionů eur. Costa si ovšem v tom případě na obnovenou premiéru v Madridu počká, trh je nyní uzavřen, Atlético navíc má až do konce prosince zákaz registrace nových posil. (football-espana.net)
07.09. Řešením pro Costu se může stát Turecko
Diego Costa se po tříměsíčním stávkování vrátil do Londýna a začal trénovat se spoluhráči z Chelsea, dlouho by s nimi ovšem pobýt nemusel. V případě španělského útočníka stále není vyloučen odchod, aktuálně se mluví o zájmu Beşiktaşe a Fenerbahçe. (dailymail.co.uk)
06.09. Diego Costa se vrátil do Londýna
Diego Costa po třech měsících trávených v Brazílii odletěl do Londýna, se konečně zapojil do tréninku v Chelsea. Naturalizovaný španělský útočník stávkoval a požadoval návrat do Atlética Madrid, anglický klub ho již potrestal pokutou 300 tisíc liber. (marca.com)
04.09. Costa chybí na soupisce pro Ligu mistrů
Nejdříve na jaře si zahraje Ligu mistrů útočník Diego Costa. Fotbalista Chelsea se sice objevil na soupisce londýnského klubu pro anglickou Premier League, ve výběru pro milionářskou soutěž ovšem nakonec chybí. Costa aktuálně není se spoluhráči, chce totiž změnit dres a odmítá návrat do Anglie. (dailymail.co.uk)
Další expres zprávy