30.01.202321:04

Jablonský potvrdil výhru Cracovie

KS Cracovia v pondělní dohrávce 18. kola polské Ekstraklasy porazila Górnik Zabrze 2:0, na čemž se druhým gólem podílel David Jablonský. Pro českého obránce se jednalo o první gól v sezoně.

28.02.202221:30

Jablonský zapsal první letošní start

David Jablonský si na své konto připsal první letošní start v dresu Cracovie. Polský klub překvapivě nestačil na celek Termalica Nieciecza, poslednímu týmu tabulky doma podlehl 1:2.

30.08.202016:49

Jablonský skóroval za Cracovii

Obránce David Jablonský se střelecky prosadil v dresu Cracovie Krakov v duelu na půdě Podbeskidzie Bialsko-Biała. Na konci prvního poločasu vyrovnával na 1:1.

15.12.201918:05

Jablonský byl vyloučen

Obránce David Jablonský nedohrál v dresu Cracovie Krakov dnešní utkání polské ligy na půdě Korony Kielce. V 89. minutě byl vyloučen. V zápase padly celkem tři červené karty a jedinou brankou ho rozhodl v domácím dresu někdejší plzeňský fotbalista Erik Pačinda.

25.11.201920:12

Jablonský se trefil za Cracovii

Obránce David Jablonský přispěl v polské lize brankou k vítězství Cracovie Krakov nad Zaglebie Lubin. V 75. minutě český fotbalista otevřel skóre, které zkompletoval v nastaveném čase Diego.

25.02.201915:01

Po bulharském derby zatkli 44 fanoušků

Celkem 44 příznivců skončilo v base po bulharském derby mezi Levski a CSKA Sofia. Drobné potyčky mezi oběma tábory se objevily už před utkáním. K žádným vážnějším zraněním ale nedošlo. Zápas, do kterého na straně domácích zasáhl i český obránce David Jablonský, skončil výhrou Levski 1:0.

lequipe.fr
07.03.201818:34

Jablonský skóroval v dresu Levski

Český obránce David Jablonský se trefil za Levski Sofia ve středečním utkání bulharské ligy na hřišti Černo More Varna. Jeho tým zvítězil 3:2 a v tabulce mu patří třetí místo s jedenáctibodovou ztrátou na vedoucí Razgrad.

04.03.201716:13

Jablonský se trefil za Levski Sofia

David Jablonský zařídil premiérovým gólem v bulharské lize důležitou výhru Levski Sofia 2:1 v městském derby s CSKA. Tým Levski uspěl na jaře poprvé po třech předchozích ztrátách a na druhém místě tabulky si vytvořil šestibodový náskok právě před CSKA. Pětadvacetiletý bývalý obránce Teplic přišel do Levski v zimě z ruského Tomsku jako volný hráč, poté co mu klub neplatil mzdu. V Bulharsku se Jablonský okamžitě zařadil do základní sestavy, ale v úvodu jara se týmu výsledkově nedařilo. Ze tří zápasů získal jen dva body a vedoucí Ludogorec Razgrad se mu v tabulce vzdálil na dvouciferný počet bodů.

ČTK
10.01.201718:43

Jablonský bude hrát za Levski Sofia

David Jablonský se po ukončení smlouvy v Tomsku uchýlil do Bulharska, český obránce podepsal smlouvu na dva a půl roku s Levski Sofia.

sport-express.ru
22.12.201612:45

V Tomsku nepokračuje ani Jablonský

V ruském Tomsku už nebude žádná česká stopa. Kvůli nevyplaceným mzdám se s klubem nedávno rozloučil záložník Lukáš Droppa a podobně dopadl rovněž obránce David Jablonský.

05.12.201614:55

Duel českých hráčů ovládl Vaněk

Ze vzájemného souboje tří českých zástupců v ruské lize vyšel vítězně Ondřej Vaněk, jehož Ufa zdolala v 17. kole Tomsk s Davidem Jablonským a Lukášem Droppou 1:0. Ufa si po posledním utkání podzimu polepšila na osmé místo, Tomsk zůstal s devíti body na chvostu s Tulou. Zápas rozhodl obránce Ufy Aleksandr Suchov, který se v 64. minutě dočkal deset let po svém debutu v nejvyšší soutěži premiérové trefy. Všichni tři čeští hráči odehráli celé utkání, do statistik se jinak nezapsali. Ve velkém mrazu dorazilo jen 3152 diváků, kteří měli zdarma k dispozici pohankovou kaši a horký čaj.

ČTK
22.11.201521:43

Dočkal si odpyká disciplinární trest

Sparťanům bude v příštím ligovém kole chybět Bořek Dočkal, který dostal v Liberci čtvrtou žlutou kartu v sezoně. Jednozápasový trest za stejný prohřešek čeká i libereckého Marka Bakoše, Marka Hanouska z Dukly Praha, Veličeho Šumulikoského ze Slovácka a Davida Jablonského z Teplic. Jeho spoluhráč Admir Ljevakovič byl napomínaný už posedmé a jediná žlutá karta ho dělí od pauzy na dvě kola.

CTK
26.04.201520:19

Teplicím budou chybět Jablonský a Krob

Teplicím budou v příštích dvou ligových kolech chybět obránci David Jablonský a Jan Krob. V sobotním utkání na hřišti Bohemians 1905 oba dostali osmou žlutou kartu v sezoně, která znamená stopku na dvě utkání nejvyšší soutěže. Stejný trest čeká Tomáše Bergera z Dukly Praha. Jedno kolo si za čtvrté napomínání nezahrají liberecký Kevin Luckassen, českobudějovický Richard Kalod a Aleš Čermák z Hradce Králové.