Celé jméno:Claudio Miguel Pizarro Bossio
Používané jméno:Claudio Pizarro
Národnost: Peru Itálie
Datum narození:03.10.1978
Výška:186 cmVáha:80 kg
Pozice:útočníkČíslo dresu:4
Klub:Werder Brémy (GER)
Přestup:01.07.2019 konec kariéry
Aktuální statistiky v klubu Werder Brémy (GER)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Peru40299410300610
Reprezentační kariéra hráče
 

Chtěl jsem kariéru uzavřít ve Werderu, prohlásil Pizarro

Claudio Pizarro se počtvrté během své kariéry vrátil do Werderu Brémy, kde se po příchodu z Kölnu dohodl na roční spolupráci. Peruánský kanonýr chce na Weserstadionu uzavřít aktivní hráčskou kariéru...  
29.07. | Aktuality | 48 komentářů
 

Köln dotáhl příchod útočníka Pizarra

Claudio Pizarro bude i letos k vidění na bundesligových trávnících. Osmatřicetiletý útočník, jenž po minulé sezóně opustil Werder Brémy, se dohodl s Kölnem, kde podepsal roční kontrakt...  
29.09.2017 | Aktuality | 22 komentářů
 

Třetí odchod: Pizarro se znovu rozloučil s Brémami

Werder potřetí opouští Claudio Pizarro. Bývalý peruánský reprezentant, který zažil na severu Německa hned tři úspěšná období, se v Brémách nedočká prodloužení kontraktu...  
02.07.2017 | Aktuality | 33 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
29.07. Pizarro se popáté vrací do Brém
Peruánský útočník Claudio Pizarro podepsal smlouvu s Werderem Brémy. Do klubu se vrátil už popáté ve své kariéře. Naposledy 39letý fotbalista působil v Kolíně nad Rýnem, kde mu po sezóně skončila smlouva. Do Brém tedy jde jako volný hráč. (lequipe.fr)
18.03. Pizarro vytvořil bundesligový rekord
Devětatřicetiletý útočník Kolína nad Rýnem Claudio Pizarro vytvořil v utkání proti Leverkusenu (2:0) další rekord německé bundesligy. Do utkání nastoupil po 124. jako střídající hráč, což nikdo před ním nedokázal. Drží i další pozoruhodný primát. Skórovat na nejvyšší úrovni se mu podařilo v 19 sezónách a 20 kalendářních letech v řadě. Během této série nasázel 194 branek, včetně dvou gólů za Chelsea v anglické Premier League. (sport1.de)
04.03. Pizarro se znovu zapsal do historie
Do historických análů Bundesligy se opět zapsal Claudio Pizarro. Ostřílený kanonýr otevřel skóre dnešního utkání se Stuttgartem (2:3), čímž se útočník Kölnu stal historicky čtvrtým nejstarším střelcem německé nejvyšší soutěže, navíc se dokázal alespoň jednou zapsat do střelecké listiny pokaždé během posledních 20 let, kdy hraje 1. Bundesligu. (sport1.de)
23.02. Pizarro po sezóně možná skončí
Konec aktivní kariéry zvažuje Claudio Pizarro. Ten po příchodu do Kölnu pravidelně nenastupuje, po sezóně mu navíc vyprší kontrakt, jenž se za těchto okolností zřejmě neprodlouží a 39letý kanonýr by tak mohl svoji bohatou kariéru definitivně uzavřít. (transfermarkt.de)
27.10.2017 Kölnu nebude k dispozici Pizarro
Claudio Pizarro nebude hrát proti Leverkusenu. Nedávná posila Kölnu je mimo hru se zraněným stehenním svalem, díky čemuž přišla i o zápas se svým bývalým zaměstnavatelem Werderem Brémy. (transfermarkt.de)
24.10.2017 Pizarro má zraněný stehenní sval
Na marodce 1. FC Köln se ocitl Claudio Pizarro, zkušený útočník si poranil stehenní sval a vynechá minimálně pohárový zápas s Herthou. (sport1.de)
18.10.2017 Pizarro se nevzdává reprezentace
Peru čeká play-off o postup na mistrovství světa 2018 s Novým Zélandem, Claudio Pizarro se pak nevzdává případného návratu, pokud by jeho země postoupila na světový šampionát. "Pokud budu předvádět dobré výkony, může ta šance přijít," nepochybuje Pizarro, jehož s Kölnem nyní čeká zápas proti bývalému klubu Werder Brémy. (transfermarkt.de)
29.09.2017 Pizarro se co nevidět upíše Kölnu
Köln by měl ještě během dneška dokončit podpis Claudia Pizarra. Ostřílený kanonýr, který je po odchodu z Werderu Brémy bez angažmá, potvrdil dohodu s porýnským celkem. "Během dnešního dne se podrobím lékařské prohlídce a následně podepíšu smlouvu," řekl Pizarro. (transfermarkt.de)
27.09.2017 1. FC Köln se zajímá o Pizarra
Claudio Pizarro po loňské sezoně odešel z Werderu Brémy a aktuálně je bez angažmá. Zkušený peruánský útočník má nyní jednoho jiného německého nápadníka, o jeho služby stojí 1. FC Köln. (transfermarkt.de)
28.04.2017 Pizarro by chtěl ještě rok působit v Brémách
Claudio Pizarro ještě nehodlá končit s kariérou a i v příští sezóně by chtěl hrát za Werder Brémy. Peruánský útočník o svém záměru již informoval klubové vedení, problém ovšem možná bude v Pizarrově platu - ten momentálně činí 2,5 milionu eur, což je na brémské poměry nemalá suma. (kicker.de)
Další expres zprávy