Celé jméno:Cédric Bakambu
Národnost: Demokratická republika Kongo Francie
Datum narození:11.04.1991
Výška:182 cmVáha:70 kg
Pozice:útočníkČíslo dresu:0
Klub:Beijing Guoan (CHN)
Aktuální statistiky v klubu Beijing Guoan (CHN)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
DR Kongo74471000000
Francie "19"53443000100
Francie "20"73891000100
Reprezentační kariéra hráče
 

Bakambu přestoupil do Číny a je nejdražším Afričanem historie

Cédric Bakambu oficiálně přestoupil z Villarrealu do Beijingu Guoan, kde absolvoval zdravotní prohlídku a podepsal smlouvu. 26letý útočník je vůbec nejdražším africkým fotbalistou historie, čínský celek totiž zaplatí 73,5 milionu eur...  
18.01. | Aktuality | 126 komentářů
 

Bakambu prý míří do Číny, přestup má dolaďovat Beijing Guoan

O svého nejlepšího střelce v nadcházejících dnech pravděpodobně přijde Villarreal. Palubu Žluté ponorky se chystá opustit Cédric Bakambu, o toho má enormní zájem čínský klub Beijing Guoan, který už aktivoval výstupní klauzuli nastavenou na čtyřicet milionů eur...  
03.01. | Aktuality | 108 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
11.03. Bakambu skóroval za Beijing Guoan
Beijing Guoan porazil Jiangsu Suning (2:1), rozhodujícím gólem se potom na vítězství podílel Cédric Bakambu. Pro bývalého útočníka Villarrealu, jenž do Číny v lednu zamířil za astronomických 74 milionů eur, se jednalo o první zásah v novém působišti. (lequipe.fr)
04.03. Bakambu nezačal vydařeným debutem
Beijing Guoan podlehl Shandongu Luneng (0:3), nepříliš vydařenou premiéru za prvně jmenovaný celek si pak odkroutil Cédric Bakambu. Ten do Číny dorazil za astronomických 73,5 milionu eur z Villarrealu. (lequipe.fr)
01.03. Bakambu oficiálně hráčem Beijingu Guoan
Cédric Bakambu je konečně hráčem čínského Beijingu Guoan. 26letý útočník přichází na přestup ze španělského Villarrealu, novému zaměstnavateli se upsal na čtyři roky a je nejdražším africkým fotbalistou historie, Beijing Guoan za něho i s daní zaplatí 74 milionů eur. (lequipe.fr)
17.01. Bakambu brzy hráčem Beijingu Guoan
Beijing Guoan aktivoval výstupní doložku ve smlouvě Cédrica Bakambua. Odchod konžského útočníka z Villarrealu by tam měl být co nevidět oficiálně potvrzen. (lequipe.fr)
11.01. Bakambu prošel lékařskou prohlídkou
Beijing Guoan by měl co nevidět oficiálně oznámit zisk Cédrica Bakambua. Nyní již bývalá opora Villarrealu má za sebou úspěšnou zdravotní prohlídku a už jen detaily zbývají ke konečnému uzavření přestupu za 72 milionů eur, čímž se šestadvacetiletý kanonýr stane historicky pátým nejdražším útočníkem. (transfermarkt.de)
10.01. Bakambu celkem vyjde na 74 milionů
Astronomických 74 milionů eur zaplatí Beijing Guoan za Cédrica Bakambua. Útočník Villarrealu se tak stane nejdražším africkým hráčem. (lequipe.fr)
05.01. Bakambu potvrdil odchod do Číny
Cédric Bakambu se co nevidět stane novou posilou Beijingu Guoan, který zaplatí výstupní klauzuli čtyřicet milionů eur. Africký útočník prozradil, že se už rozloučil se spoluhráči z Villarrealu. (football-espana.net)
03.01. Bakambu přestupuje do Beijingu Guoan
Cédric Bakambu přestoupí z Villarrealu do čínského klubu Beijing Guoan, který aktivoval výstupní klauzuli ve výši 40 milionů eur. Španělská strana dnes vše potvrdila, transfer afrického útočníka bude uzavřen v nadcházejících hodinách. (football-espana.net)
02.01. Bakambu do čínské ligy?
O svého nejlepšího střelce může přijít Villarreal. Smlouvu s výstupní klauzulí nastavenou na čtyřicet milionů eur má útočník Cédric Bakambu a tuto sumu je ochoten nabídnout čínský Beijing Guoan. (sport-express.ru)
27.11.2017 Bakambu třetím nejlepším střelcem Villarrealu
Cédric Bakambu se včera opět prosadil za Villarreal při prohře se Sevillou a v barvách Žluté ponorky tak nastřílel už 46 soutěžních branek. To ho posouvá před Juana Romána Riquelmeho na třetí příčku historické tabulky. Konžanovi nyní schází 13 zásahů do Diega Forlána a dalších 23 do Giuseppeho Rossiho (82 gólů). (marca.com)
Další expres zprávy