Celé jméno:Anatolij Tymoščuk
Národnost: Ukrajina
Datum narození:30.03.1979
Výška:180 cmVáha:70 kg
Pozice:záložník
Klub:ukončil kariéru
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Ukrajina72530430001100
Reprezentační kariéra hráče
 

Ukrajinský rekordman Tymoščuk končí s fotbalem

Rekordman ukrajinské reprezentace Anatolij Tymoščuk končí v 37 letech kariéru. Bývalý kapitán národního týmu, za který odehrál 144 zápasů, v této sezoně už nikde nenastupoval. Ukrajinské televizi dnes řekl, že další angažmá shánět nebude.  
10.02.2017 | Aktuality | 47 komentářů
 

Tymoščuk po zisku treblu s Bayernem odchází do Petrohradu

Anatolij Tymoščuk se po získání treblu s Bayernem Mnichov vrací do Ruska. Čtyřiatřicetiletý záložník , který s bavorským klubem letos vyhrál bundesligu, Německý pohár a Ligu mistrů, se dohodl na dvouleté smlouvě s Petrohradem.  
02.06.2013 | Aktuality | 117 komentářů
 

Tymoščuk se zřejmě vrátí z Bayernu do Zenitu Petrohrad

Ukrajinský reprezentant Anatolij Tymoščuk má po čtyřletém působení v Bayernu Mnichov namířeno zpět do Zenitu Petrohrad. Bývalý kapitán ruského celku v roce 2009 odešel za deset milionů eur do Německa, teď se má čtyřiatřicetiletý defenzivní hráč vrátit zadarmo.  
24.05.2013 | Aktuality | 95 komentářů
17.03.2017 Tymoščuk asistentem trenéra v Zenitu
Nového asistenta má trenér Zenitu Petrohrad Mircea Lucescu, s přípravou týmu mu bude pomáhat Anatolij Tymoščuk. Někdejší ukrajinský fotbalista v ruském klubu v minulosti hrával a před pěti týdny se rozloučil s aktivní kariérou. (sport-express.ru)
13.01.2017 Tymoščuk zpátky do Zenitu jako trenér?
Kariéra Anatolije Tymoščuka se nezadržitelně blíží ke svému konci a své pokračování by pak mohla mít v roli kouče rezervního týmu Zenitu Petrohrad, kde ukrajinský záložník déle působil. (sportsdaily.ru)
14.08.2016 Tymoščuk končí s reprezentací
Anatolij Tymoščuk už nebude reprezentovat Ukrajinu, 37letý defenzivně laděný fotbalista to oznámil v prohlášení na sociálních sítích. (sport-express.ru)
28.05.2016 Tymoščuk má zdravotní problémy
Nepříjemnost potkala během přípravy na mistrovství Evropy Anatolije Tymoščuka, defenzivní záložník ukrajinské reprezentace se zranil a hrozí mu, že přijde o přátelský zápas s Rumunskem. (sport-express.ru)
30.10.2015 Tymoščuk dostane trenérskou licenci
Anatolij Tymoščuk dohrává kariéru v kazašském Kairatu Almaty a pomalu se chystá na další etapu svého života. Ukrajinský defenzivní univerzál a někdejší fotbalista Bayernu Mnichov nebo Zenitu Petrohrad se stane trenérem, dnes obdrží licenci kategorie A. (sport-express.ru)
06.07.2015 Tymoščuk hráčem Kairatu Almaty
Anatolij Tymoščuk se nakonec dohodl na angažmá v kazašském celku Kairat Almaty. 36letý defenzivní záložník v minulosti hrával za Šachtar Doněck a Bayern Mnichov, naposledy působil v Zenitu Petrohrad, kde mu skončila smlouva. (sport-express.ru)
30.06.2015 Tymoščuk se do Kairatu stěhovat nebude
Anatolij Tymoščuk se nestane novou posilou Kairatu Almaty. Zkušený ukrajinský fotbalista odchází ze Zenitu Petrohrad a kazašský celek o něho měl zájem, obě strany ale nenašly společnou řeč ohledně platu. (sport-express.ru)
27.06.2015 Tymoščuk by mohl zakotvit v Kazachstánu
Anatolij Tymoščuk nefiguruje v dalších plánech Zenitu Petrohrad a hledá si nové angažmá. Další kroky zkušeného ukrajinského defenzivního záložníka by mohly směřovat do Kazachstánu, zájem o něho má Kairat Almaty. (sport-express.ru)
23.06.2015 Tymoščuk do Dněpru Dněpropetrovsk?
Anatolij Tymoščuk by se mohl stát novou posilou Dněpru Dněpropetrovsk. Zkušený záložník je k dispozici zdarma poté, co s ním přestali počítat v Zenitu Petrohrad. (sport-express.ru)
10.06.2015 Tymoščuk skončí v Zenitu
Angažmá Anatolije Tymoščuka v Petrohradu se pomalu chýlí ke konci. Vedení s ním neprodlouží smlouvu a zkušeného středopolaře vypustí do vod volných hráčů. (sport-express.ru)
Další expres zprávy