12.06.Sk CPolsko - Severní Irsko1:0900000000
30.06.ČFPolsko - Portugalsko1:2p--------
celkem:900000000
Další hráči týmu
Soupiska týmu
30.06.2016 Polsko - Portugalsko 1:1, 3:5 na penalty
Výsledek čtvrtfinále mistrovství Evropy: Polsko - Portugalsko 1:1 i po prodloužení, 3:5 na penalty (2. Lewandowski - 33. Renato Sanches).
30.06.2016 Lewandowski dal 2. nejrychlejší gól historie ME
Dnešní úvodní čtvrtfinále fotbalového mistrovství Evropy ve Francii přineslo druhou nejrychlejší branku v historii šampionátů starého kontinentu. Polský útočník Robert Lewandowski otevřel v Marseille proti Portugalsku skóre už po minutě a 40 sekundách hry. Rychlejší byl jen Rus Dmitrij Kiričenko, který v roce 2004 dal Řecku gól po 67 vteřinách. Jen čtyři dny vydržel na druhém místě historické tabulky irský středopolař Robbie Brady, který ve víkendovém osmifinále proti domácí Francii skóroval po minutě a 58 sekundách. Na páté místo klesl český záložník Petr Jiráček, jenž se na minulém Euru v Polsku trefil proti Řekům na začátku třetí minuty. (ČTK)
30.06.2016 Základní sestavy: Polsko - Portugalsko
Základní sestavy pro dnešní čtvrtfinále mistrovství Evropy - Polsko: Fabiański - Piszczek, Glik, Pazdan, Jędrzejczyk - Błaszczykowski, Krychowiak, Mączyński, Grosicki - Milik, Lewandowski. Portugalsko: Patrício - Cédric, Pepe, Fonte, Eliseu - William Carvalho - João Mário, Renato Sanches, Adrien Silva - Nani, Ronaldo. (uefa.com)
25.06.2016 Švýcarsko - Polsko 1:1, na penalty 4:5
Výsledek dnešního osmifinále mistrovství Evropy: Švýcarsko - Polsko 1:1 i po prodloužení, 4:5 na penalty (82. Shaqiri - 39. Blaszczykowski).
25.06.2016 Základní sestavy: Švýcarsko - Polsko
Základní sestavy pro dnešní osmifinále mistrovství Evropy - Švýcarsko: Sommer - Lichtsteiner, Schär, Djourou, Rodríguez - Behrami, Xhaka - Shaqiri, Džemaili, Mehmedi - Seferović.Polsko: Fabiański - Piszczek, Glik, Pazdan, Jędrzejczyk - Krychowiak, Mączyński - Błaszczykowski, Grosicki, Milik - Lewandowski. (kicker.de)
24.06.2016 Szczęsny zůstává na marodce
Wojciech Szczęsny stále není v pořádku po zranění kyčle, které utrpěl v prvním zápase evropského šampionátu proti Severnímu Irsku. Polský brankář tak přijde i o osmifinále, v němž na jeho spoluhráče čeká Švýcarsko, mezi tyčemi se potřetí na turnaji objeví Łukasz Fabiański. (sport-express.ru)
21.06.2016 Základní sestavy: Ukrajina - Polsko
Základní sestavy pro dnešní utkání mistrovství Evropy - Ukrajina: Pjatov - Butko, Kučer, Fedeckyj, Chačeridi - Rotan, Stěpaněnko - Jarmolenko, Zinčenko, Konopljanka - Zuzulja. Polsko: Fabiański - Cionek, Glik, Pazdan, Jędrzejczyk - Krychowiak, Jodłowiec - Zieliński, Kapustka - Milik - Lewandowski. (kicker.de)
21.06.2016 Szczęsny bude chybět také dnes
Trenér polské reprezentace Adam Nawałka potvrdil, že mu v utkání s Ukrajinou nebude k dispozici Wojciech Szczęsny. Brankář Arsenalu, který letos hostoval v AS Řím, má svalové problémy, kvůli nimž vynechal již souboj s Německem. (lequipe.fr)
20.06.2016 Szczęsny stále není fit
Wojciech Szczęsny zřejmě přijde o další zápas mistrovství Evropy. Polský brankář stále laboruje se zraněným stehenním svalem a není příliš pravděpodobný jeho start v souboji s Ukrajinou. (sports.yahoo.com)
16.06.2016 Německo - Polsko 0:0
Výsledek dnešního utkání evropského šampionátu: Německo - Polsko 0:0.