Výhra v závěru nám dodá sebevědomí, pochvaluje si Rafinha

14.08.2011, 17:47
Aktuality
Bayern Mnichov přes léto získal řadu nových hráčů a hodně dlouho nakonec čekal na svůj premiérový bundesligový gól v nové sezoně. Bavorský velkoklub vstoupil do sezony domácí porážkou 0:1 od Mönchengladbachu, stejným výsledkem včera vyhrál ve Wolfsburgu, i když se hodně natrápil...

Čekání na první branku sezony ukončilo až nastavení a v něm trefa Gustava.

"Výhra byla velmi důležitá, odehráli jsme dobrý zápas. V první půli jsme si vypracovali několik šancí, které mohly skončit gólem, ale v koncovce jsme pokaždé selhali," hodnotil po utkání brazilský obránce Rafinha.

"Vyloženou šanci jsme pak měli na začátku druhé půle, nejdůležitější je každopádně výhra, která přišla v poslední minutě. To je dobré, dodá nám to sebevědomí a před středečním utkáním si budeme věřit," vyhlíží Rafinha první duel čtvrtého předkola Ligy mistrů proti Curychu.

Autor: Tomáš Pavlík / goal.com