Velmi důležitá výhra, radoval se kanonýr Werderu Pizarro

03.03.2016 14:27 - Aktuality

O velké překvapení se včera postaral Werder a prsty v tom znovu měl nestárnoucí Claudio Pizarro. Brémy šokovaly Leverkusen a domů si odvezly výhru 4:1, zkušený peruánský střelec se pod výsledek podepsal hattrickem...

"Je to velmi důležitá výhra. Já sám se v tuto chvíli cítím dobře. Odehráli jsme velmi dobrý zápas, byli jsme kompaktní a Leverkusenu jeho hru hodně komplikovali," pochvaloval si po utkání Pizarro.

Werder poslal hned v úvodu do vedení Fin Bartels a stav 0:1 vydržel až do 55. minuty, v níž se Pizarro prosadil poprvé. O deset minut později proměnil pokutový kop a v 83. minutě sebral domácím všechny bodové naděje, které jim dal vlastní gól Papyho Djilobodjiho. Werder se díky tříbodovému zisku posunul na nesestupovou patnáctou příčku tabulky, Pizarro zase zaznamenal svůj už 186. bundesligový zásah.

"Spousta branek je pro útočníka vždycky důležitá. Díky nim uhráváme potřebné výsledky a získáváme sebevědomí. Doufám, že nastoupím i v sobotu a znovu pomohu týmu," věří 37letý fotbalista.
Autor: Tomáš Pavlík / werder.de