a z toho by se hertha většinu času ještě válela, i když po necelém dnu hry bych se tomu nedivil

Viděl si to aspoň? Nejspíš ne, když si tohle vyplodil a to rozhodně nefandim Bayernu

Jj, bohužel...

Bayern +

Liquid

raduinho

AKo ho zaradit? Ja osobne by som ho zaradil ako poriadne nestastny. Oukej, remiza proti Bayernu je vzdy vynikajuci vysledok a svedci o tom, ze hraci spravili velmi vela pre vysledok zapasu. Lenze ked cely zapas vediete a dostanete vyrovnavajuci gol v poslednej nastavenej minute tak je to moc krute, zvlast ked Bayern dovtedy nemal jedinu poriadnu moznost. Na druhu stranu, stacilo odkopnut a nesaskovat, potom by ten zapas skoncil.

Frantszek

V 6.minute nastaveni?

Jj, Bayern Dusel

A to byli nastaveny asi tak čtyři.

blackhawk88

nastavenych bolo 5minut .. absolutne spravne, ved hraci herthy v zavere len vylihovali na travniku. Z tych 5. min boli 2 min len striedania Herthy, faul bol v 95. minute, rozhodca spravne nechal akciu dohrat. Konecne niekto kto nastavil viac ako 2-3 minuty.

To ze niekto vylyhuje pocas vedenia je myslim pomerne normalne a nastavuju sa 3,max. 4 minuty. Ale je to vec kazdeho nazoru, moj je taky ze nastavenie bolo pridlhe, gol regulerny aj standartka v pohode, pokial by to odkopli na druhu polovicu a nesrali sa s tym bol by koniec, inak povedane s vynimkou poslednej casti vety sa asi nezhodneme

At je nastavení jakékoliv, tak je regulérnější než gol herthy z vysimulované standartky

godwood

H.N.T.

Fergie time v BL?

Spalovač šancí

V BL se nastavuje minuta, max dvě. A najednou tolik

Vysvetlenie jednoduche, Bayern prehraval o gol. Uvidime, mozno budu spravodlivy a az Kolin bude prehravat o gol, tiez nam daju sest minut

blackhawk88

Dokaz to, ze to bolo kvoli tomu. ak to nevies dokazat, tak su to len tvoje zbytocne hejterske kecy. Bayern hral zle, ale rozhodca zaver zvladol, ze nechal tu standardku rozohrat. To ze Hertha nevie co ma robit, je ich problem

Nechcem nikoho hejtovat. Len mne to prislo na Bundesligu fakt velmi vela, skratka si neviem pomoct. Ja si dobre uvedomujem, ze pokial by domaci odkopli a odpiskal by sa koniec, ze je to ich chyba, proti golu nemam nic. Ani proti standartke, ta pramenila s chyby Berlinskych. Len pisem svoj nazor, ja by som nastavoval obligatne tri minuty.

checitto

můžeš uvést jiný zápas z poslední doby v BL, kde se nastavilo 5 minut a hrálo ještě víc? opravdu by mě to zajímalo, neříkám že nebyl, já sleduju jen BVB a nepamatuju takové nastavení, obecně platí max tři minuty

tri minuty su v BL klasika. Napr. vo vcerajsom paradnom zapase medzi Hamburgom a Freiburgom bolo toho vzrusenia na travniku pozehnane a dokonca sa nastavili iba dve.

takže je uplně jedno jak se zdržuje, záleží na lize

Presne. Toto totiz nie je sranda liga. Kazdy zapas sa maju nastavovat tri minuty a hotovo

checitto

protože v jiných zápasech se nikdy nezdržuje... to nastavení si sudí suše obhájí, o tom žádná, ale jde o to, že to není standardní

taková klasika no dokud bayern nevyrovná či neotočí skóre, nikdo domů nepůjde hnus

To je celkom normalne, i v zapasoch Realu ci Barcelony to vidis no a v PL takmer v kazdom zapase. V BL sa takto nastavuje len ked Bayern prehrava,co je lepsie ako keby nastavovali v zapasoch kde by prehravalo Lipsko

proti Lipsku nic nemám .. ale rozhodně to není správný

Nezvláda.

Jsi to ani nečetl viď? :D

Nie, tak ako väčšina tých, čo sa sem prišla vybliť.

Beči

salaminoo

Pálko Nezvladajko.

OT: 2.BL: SGD hraju s Hannoverom. Prvy polcas bez golov ale velmi zaujimavy futbal. Domaci do toho vleteli, mali sance, postupom sa pridali aj hostia. A atmosfera vynikajuca

No prosim, Dynamo prehrava s Hannoverom, striedania boli a nastavuju sa 2 (!) minuty

Rudnevs

Riešiť tie nastavenia je trochu mimo. Minulý rok uživateľ rct-toulen riešil nastavenia kolo čo kolo, dokonca aj vtedy keď Schalke prehralo s Ingolstadtom 3:0, pričom Ingolstadt posledných 10 minút hral bago. Tento rok sa rozhodca rozhodol v napínavom závere nastaviť trocha viac a zas je problém.

Inak SGD - Hannover zaujímavý zápas. Z Hannoveru sa mi veľmi páči Bakalorz, to je taký bojovník. Naopak Sané oproti minulým sezónam trocha slabší. Tabuľka 2.BL takmer ideálna, keby to takto skončilo, tak paráda (z môjho subjektívneho pohľadu). Posledné štyri tímy majú rovnaký počet bodov, pričom St. Pauli a Karlsruhe aj rovnaké skóre. To bude dráma!

Rudnevs

A ešte som chcel dodať: 2.Bundesliga > zápasy Bayernu ! ! !

Neviem ako teba ale mna vseobecne v tejto sezone bavi o dost viacej 2.BL nez BL. Takze

Ta liga je napinava, vyrovnana, kazdy moze porazit kazdeho, casto vidiet pekny tempo futbal

OnderCZ

Také jsem koukal na Dynamo. Pro ně trochu smolný zápas, Hannoveru byli minimálně vyrovnaným soupeřem, byl to pěkný fotbal z obou stran. Hodně toho spálil Harnik, ale i SGD mělo dost šancí na gól. Nakonec šťastná výhra Hannoveru, ale remíza by byla pro mě spravedlivější. Ale 2. BL je letos opravdu fajn.

Rudnevs

Remíza by bola fajn, mám rád oba kluby. Takto je to ale asi lepšie, lebo Dynamo je v kľudnom strede tabuľky, zatiaľ čo Hannover tie body súrne potrebuje na postup do BL. Aj keď si teda písal, že ich nemusíš, dôvod = Kind?

OnderCZ

No, asi jsem to s tím, že je nemusím trochu přehnal, ale prostě k nim nějak nemám žádný vztah a v BL i 2. BL je pro mě víc týmů, kterým přeji víc. Jinak mi ničím nevadí, jestli mi rozumíš, jak to myslím. A budu raději, když do BL postoupí zpět Hannover, než aby tam strašil třeba Sandhausen nebo Heidenheim.

Kily

podobných zápasů bylo letos už poměrně dost, za nerozhodného stavu hráči spalují spoustu šancí a místo aby si utkání ulehčili prvním gólem a dostali se do sedla, tak dávají soupeři prostor se nadechnou a ten často trestá prvním gólem

OT: mam taku otazku. S kym vsetkym maju fans DD druzbu?