Schick podstupuje další prohlídku, na vině může být srdce

12.07.2017 17:02, aktualizováno 13.07.2017 18:06 - Aktuality
 
Přestup Patrika Schicka do Juventusu se nečekaně zamotává. První zdravotní prohlídka českého útočníka prý odhalila jisté komplikace a dnes se tedy od rána koná další. Turínský klub nyní dle dobře informovaného novináře Gianluky Di Marzia usiluje spíše o hostování, během něhož by si Schicka prověřil...

Bývalý hráč Sparty a Bohemians si na zdravotní prohlídku do Itálie původně odskočil již koncem června během Eura do 21 let s tím, že se vše dotáhne po jeho skončení, oficiální představení českého forvarda však stále neproběhlo a proběhnout ani nemusí.

Schick si podle všeho 22. června odbyl pouze první část zdravotních testů. Italská média v čele s Gazzettou dello Sport se nyní shodují na tom, že zatímco Sampdoria předložila ligovému vedení kontrakt ke schválení, Bianconeri tak dosud neučinili.

Oba kluby se prý aktuálně dosti rozchází - Sampdoria trvá na dodržení původní dohody, která měla zahrnovat odstupné ve výši až třiceti milionů eur, potažmo na hostování s povinnou opcí. To Juventus by preferoval bezpečnější cestu nezávazného hostování.

Některá média spekulují, že za komplikacemi s přestupem stojí nesrovnalosti ohledně srdečních testů. Podle sport.sky.it dnes přicestovali do Turína vedle Schicka i prezident Sampdorie Massimo Ferrero a hráčův agent Pavel Paska.

Janovský klub si přitom mezitím zajistil Schickovu náhradu, když z Lechu Poznań na pět let a za čtyři miliony eur přivedl polského mládežnického reprezentanta Dawida Kownackého, který je rovněž zvyklý nastupovat na hrotu či přímo pod útočníkem.
Autor: Tomáš Daníček, ČTK / gianlucadimarzio.com, gazzetta.it
Počet zobrazení: 19701
Komentáře (616 / 0 nových)
Komentáře k článku naleznete zde
Našli jste v článku chybu? Můžete nám ji oznámit.