ONLINE PŘENOS: OLYMPIAKOS - JUVENTUS

30.09.2003, 20:31
Aktuality
PROSÍME VŠECHNY NÁVŠTĚVNÍKY, KTEŘÍ SI OTEVŘOU TENTO ONLINE PŘENOS, ABY SE K NĚMU VYJÁDŘILI V DISKUZI NA KONCI ZPRÁVY. UVAŽUJEME TOTIŽ O MOŽNOSTI ŽIVĚ VYSÍLAT NĚKTERÉ ZÁPASY I V BUDOUCNOSTI.

KONEC ZÁPASU. JUVENTUS SI PŘIPISUJE DALŠÍ TŘI BODY A NA SVÉM KONTĚ JICH MÁ UŽ ŠEST. OLYMPIAKOS ZŮSTÁVÁ BEZ BODU.
90. minuta - v nastaveném čase zkoušeli štěstí Gonias a Karembeu, ani jeden však netrefil Buffonovu bránu.
90. minuta - střídánív dresu Juventusu hrdinu utkání Nedvěda nahradil Birindelli
86. minuta - vofsajdu se ocitl nejprve Trezeguet a poté na druhé straně i Georgiadis
83. minuta - Miccoli dostal žlutou kartu za zdržování hry
79. minuta - Juventus poprvé v utkání vede. Střelcem branky je opět Pavel Nedvěd, který napřáhl z 20 metrů a propálil gólmana
77. minuta - dobré příležitost měl Miccoli, jeho oblouček ale skončil na břevně
75. minuta - O střelu se pokoušel Stoltidis, ale mířil nepřesně.
75. minuta - Castilla v domácím dresu nahradil Tatsis.
70. minuta - po faulu na Miccoliho viděl žlutou kartu Gonias
66. minuta - dvojí střídání v domácím dresu: odcházejí Giovanni a Mavrogenidis a jejich místa zaujmou Georgatos a Gonias.
63. minuta - pozornost domácího brankáře vyzkoušel po Nedvědově trestném kopu Appiah, Katergiannakis byl však pozorný
HRA SE TEĎ ODBÝVÁ PŘEDEVŠÍM MEZI ŠESTNÁCTKAMI. TROCHU SE ZAČÍNÁ PŘIOSTŘOVAT.
56. minuta - Juventus střídá: místo Di Vaia přichází na hřiště Miccoli.
55. minuta - Djordjevic nastřelil z trestného kopu tyč a následná dorážka jednoho z domácích hráčů šla mimo
50. minuta - do vápna se po přihrávce od Di Vaia dostal Nedvěd a míč z jeho kopačky směřoval na Trezegueta. Francouzský útočník však na míč nedosáhl.
49. minuta - hostující bránu ohrozil Giovanni
48. minuta - Buffon si připisuje svůj první úspěšný zásah ve druhé půli
ZAČÍNÁ DRUHÝ POLOČAS

SKONČIL PRVNÍ POLOČAS
45. minuta - další nepozornosti hostující obrany nevyužil Karembeu
45. minuta - z trestného kopu to opět zkoušel Djordjevic, ale opět mířil do zdi
40. minuta - Trezeguetův gól nabyl uznán pro ofsajd
40. minuta - po zákroku na Davidse viděl Castillo žlutou kartu
36. minuta - Montero zblokoval Pantosovu střelu na roh. Domácí útočník byl po Castillově přihrávce sám před Buffonem. Rohový kop rozehrál Djordjevic, ale nic z toho nebylo
35. minuta - Davids si nabíhal na Nedvědův pas, ale byl v ofsajdu
32. minuta - Juventus pomalu začíná ovládat zápas
29. minuta - za faul vidí první žlutou kartu utkání Davids
27. minuta - Pantos vypálil napřesně po chytře rozehraném trestném kopu Djordjevice
24. minuta - po Djordjevicově centru hlavičkoval nad Mavrogenidis
21. minuta - Juventus vyrovnává. K trestnému kopu z 25 metrů se postavil Nedvěd a trefil přesně.
20. minuta - Geovanni se dostal mezi obránce a Buffona, ale nemířil přesně 19. minuta - Legrottaglie má zatím problémy, prosadil se přes něj Stoltidis, ale vypálil mimo
17. minuta – Legrottaglie zachránil před Castillem
12. minuta - Di Vaio je opět chycen do domácí ofsajdové pasti
11. minuta - Olympiakos vede 1:0. Karembeu odcentroval z pravé strany a Stoltidisova hlavička skončila v hostující síti
6. minuta – Zambrotta fauloval Giovanniho a rozhodčí nařídil trestný kop, ale Djordjevicův pokus z dvaceti metrů hosté ve zdi zblokovali
5. minuta - Buffon podruhé zasahuje
2. minuta – Thuram fauloval Djordjevice, postižený poté rozehrál trestný kop, ale trefil přímo místo, kde stál Buffon. Na druhé straně se v ofsajdu ocitl Di Vaio.
Utkání právě začalo

Trenér domácích udělal oproti prvnímu utkání v San Sebastianu hned tři změny a místo Anatolakise, Kafese a Georgiadise se od začátku představí Castillo, Pantos a Paraskevas. Hostující kouč Marcello Lippi pošle na hřiště od úvodních minut rovněž tři nové tváře. Zraněného kapitána Del Piera nahradí Di Vaio, místo Camoranesiho zaujme Davids a Ferraru nahradí Legrottaglie.

Sestavy – Olympiakos: Katergiannakis, Venetidis, Karembeu, Stoltidis, Castillo, Giovanni, Predrag Djordjevic, Mavrogenidis, Antzas, Kostoulas, Pantos. Náhradníci: Bucek, Kafes, Niniadis, Georgiadis, Gonias, Tatsis, Anatolakis. Trenér: Oleg Protasov. Juventus: Buffon, Thuram, Legrottaglie, Montero, Zambrotta, Davids, Appiah, Tacchinardi, Nedvěd, Trezeguet, Di Vaio. Náhradníci: Chimenti, Ferrara, Miccoli, Iuliano, Maresca, Birindelli, Zalayeta. Trenér: Marcello Lippi.
Rozhodčí: Eric Poulat – Daniel Bequignat, Bruno Faye (všichni Francie)

Autor: Tomáš Pavlík