Na konci jsme potřebovali štěstí, přiznal po přestřelce Klopp

23.01.2016 20:30 - Aktuality

Hráči Liverpoolu ve 23. kole anglické ligy zvítězili v divoké přestřelce na hřišti Norwiche 5:4. Domácí v nastavení vyrovnali, ale Adam Lallana v 95. minutě rozhodl o těsné výhře "Reds".

Liverpool v páté minutě poslal do vedení Roberto Firmino, ale do pauzy otočili skóre Mbokani a debutující posila z Evertonu Naismith a v 54. minutě navýšil náskok Norwiche z penalty Hoolahan.

Drama na stadionu Carrow Road pokračovalo a do 75. minuty hosté zvrátili stav z 1:3 na 4:3, když se postupně trefili Henderson, podruhé Firmino a Milner. Nováček Premier League dokázal ve druhé minutě zásluhou Bassonga vyrovnat, jenže poslední slovo měl ještě těsně před koncem střídající Lallana.

"S mými asistenty už jsme zažili pár zápasů s podobným průběhem. Musíme se zamyslet, jestli to není kvůli nám. Na konci jsme potřebovali štěstí, které se k nám přiklonilo," řekl na tiskové konferenci trenér Liverpoolu Jürgen Klopp.

Hodně nespokojený byl s defenzivou svého celku. "Proti nám je lehké hrát, protože si nemusíte ani vytvářet šance, ale stačí jen vybojovat standardku, poslat celý tým do naší šestnáctky a něco se stane. Je to hrozné a musíme na tom zapracovat," uvedl německý kouč.

Při emotivní hromadné oslavě vítězného gólu přišel o brýle, bez kterých pak přišel před novináře. "Obvykle mám i druhé, ale nemohl jsem je najít, protože brýle se bez brýlí hrozně těžko hledají," dodal s úsměvem Klopp.