Bayernista18

Andis

Češi taky ne až je vyřadí třeba španělé

naheCZ

Nejhorší na tom je, že Plzeň je mohla s klidem dorazit. Ta jejich obrana vypadala úplně rezignovaně, ale Plzeň šla do útoku v málo lidech a nakonec ještě gól dostala. Mám pocit, že s Vrbou na lavičce by to v pohodě bylo 0:3, 0:4 a odveta jen formalita.

db18

Nejhorší je, že jsme v 10. minutě mohli prohrávat 0:3

vinetou

A z čeho by ty goly padly když neměli ani jednu střelu na bránu za celej první poločas

db18

Tak třeba, když Hubník zachraňoval balon, aby z toho nebyl roh a ze skluzu poslal míč na nohu soupeře, nebo když Procházka sejmul útočícího hráče (mohla být i penalta - i když podle expertů to tak hrozné nebylo) a pak ten neexistující ofsajd, ve kterém se zapomněl Hubník (to už ale možná bylo později), každopádně jsem z tý obrany v prvním poločase málem dostal deprese...

veikko

Přišlo mi, že Plzeň to celé tak odchodila, že Maccabi opravdu musí být špatný tým.

Taky že je. Nikdy nic v předkolech LM nepředvedli. Jeden z nejslabších celků v tý mistrovský části. Opravdu skvělý los pro Plzeň.

ThePigFeathers

Plzeň to odchodila, jelikož už po písknutí vyhrávala 2:0, kdo by to neodchodil :D :D ale souhlas Maccabi stojí za prd a to opravdu těžce, takovej výkon na takový úrovni jsem snad ještě neviděl!