snad si v Dusseldorfskom bare nevypocujem opat posmesne reakcie a urobia lepsiu reklamu

SniperxXx

Poslední odstavec znamená co? Nějak to nedává smysl...

SniperxXx

Jo tak, vítězství v zápase..automaticky jsem myslel celkový triuf.

víťazstva v zápasoch Ligy Majstrov po sebe, Barcelona drží rekord s 9 víťazstvami po sebe, Bayern má zatiaľ 8.

SniperxXx

Filip12

snad to plzeň bayernu znepříjmení co to pude

Rarášek

Guardiolova schopnost predukce je nulová.

REPLIKATOR

Místo 0:5 to bude 0:4.

tak nějak nebo do konce vystřelí na bránu a zbytek se nezmění

nemusí mít strach

skteel

Už mám dost těch keců o vzájemném respektu,síle soupeře atd. !!! TOTO JE REVOLUCE GUARDIOLO !!!!!

guardildo revolution

asi bude zklamanej

Pinturicchio

No jo, Pepé diplomat, ... 0:7.

Mrvinho

Andis

Je to trapné a ještě trapnější když se novinář ptá jestli se jako bayern posral z toho že Plzeň vyhrála 6:1 ::lol: ještě koupeným zápasem

jurys

koupeným zápasem ? Tak ty si dobrej debil.

vždyť je ten sudí řezal neskutečně, tohle se nedělo ani za Košťála

Obě penalty co byly, být měly. Červená taky jasná a to fandím Spartě...

ztak tim se snad ani nechlub

co sem taháš komu kdo fandí? zaslepení fans jsou jenom u Serie A a Primera division

Andis

tvoja matka je debil di se ostříhat kamile

herbage

Lewandowski napodobil svého šéfa

Robert Lewandowski pomohl hattrickem k výhře Dortmundu 6:1 nad Stuttgartem. Tři góly v dresu BVB v lize naposledy vstřelil současný sportovní ředitel Michael Zorc Hamburku v prosinci 1994.

To jako hattrick nebo hattrick proti Stuttgartu? Protože hattrick v dresu BVB dal už na začátku sezóny Aubameyang

cistej?

herbage

jj

moc to nesleduju, ale aubemayang to rozlozil do obou polocasu /ted sem to hledal.../

sory za zkomoleni jmena, snad to tu necte

herbage

tam nic o jednom poločase ale nepíšou, proto se ptám

to jediny me napadlo, spis sem prekvapenej, ze lewandowski sam jeste zadnej nedal...

db18

Píšeš čistý, takže to je během jednoho poločasu (a třeba v HSV to svedl asi akorát Olić)

herbage

čistý jsem myslel, že je bez penalty. Tak to potom jo, to se omlouvám

db18

Nn, čistý je bez penalt, bez přerušení jiným střelcem a během jednoho poločasu (aspoň tak si to vybavuju, když komentovali hattrick Oliće - hmm, shodou okolností taky proti VfB )

já tohle dělení nechápu. Prostě hattrick = 3 branky v jednom zápase. Proč řešit, jestli je to během úvodních 15 minut nebo v 1. 58. a 105 minutě v nastavení. To je snad zase nějaký český výmysl nebo nevim

no ja taky ne, nekdo jeste ze levou pravou hlavou

Raul07

to mě taky napadlo

podle mě je to uplně blbost..nemůže jít ani o první hattrick (Aubamayang), o první hattrick proti stejnému týmu (Stuttgart vs Hamburk) ani o první domácí hattrick (Zorc ho dal venku)