Gameiro svůj bleskurychlý hattrick věnoval zesnulé babičce

21.02.2017, 19:19
Aktuality
Kévin Gameiro v sobotu přišel na gijónské hřiště v 62. minutě za stavu 1:1 a sám vlastní silou, konkrétně hattrickem na prostoru čtyř minut, zápas strhl na stranu favorizovaného Atlétika. K takovému heroickému počinu prý přitom francouzského střelce inspirovala jeho babička...

Pro Gameira měly ony tři branky zvláštní význam i proto, že takto nekompromisně utnul své čekání na ligový zásah, které se táhlo od měsíce listopadu. Francouz se přitom stal nejrychlejším autorem hattricku v LaLize od roku 1995 a trojúderu Bebeta v barvách Deportiva do sítě Albacete.

"Tyto góly věnuji své babičce. V tomto (tj. minulém) týdnu jsme ji ztratili a já na ni velmi myslel. Tyhle tři branky jsou tudíž pro ni," vyznal se Gameiro, který poprvé udeřil až v 80. minutě.

"Pracovali jsme velmi tvrdě, abychom byli připraveni fungovat celých 90 minut. Víme, že jsme schopni vyhrávat zápasy pozdě, a taky jsme to už několikrát dokázali, ale je pravdou, že musíme utkání načínat lépe, abychom se tolik nestresovali," uvědomuje si autor devíti ligových gólů v tomto ročníku.

Autor: Tomáš Daníček / soccerway.com