Fanoušci u soudu popřeli, že v tramvaji napadli muže tmavé pleti

06.09.2018 12:58, aktualizováno 06.09.2018 17:00 - Aktuality
Fanoušci Sigmy Olomouc (© sigmafotbal.cz)
 
Mladí fanoušci fotbalové Sigmy Olomouc dnes u soudu popřeli, že by loni při výjezdu na zápas uráželi a napadli muže tmavé pleti cestujícího v pražské tramvaji. Připustili, že viděli závěr incidentu, líčili jej ale tak, že muž naopak ohrožoval jednoho z dalších fanoušků. Za ublížení na zdraví, hanobení rasy a za výtržnictví hrozí trojici mladíků až osmileté vězení. Napadený cestující vypověděl, že měl strach o život.

Obžalovaným Tomáši Satorovi a Josefu Richardu Uhlíkovi bude příští měsíc 19 let, Štěpánu Černínovi je 22. Satora je kominík a nyní se stejně jako Uhlík učí na sklenáře. Černín studuje vyšší odbornou školu zaměřenou na výpočetní techniku. Všichni jsou z Olomouce, které se loni 4. listopadu vypravili fandit na utkání s pražskými Bohemians. Obžaloba tvrdí, že v tramvaji číslo 6 společně s dalšími lidmi napadli muže pocházejícího z Afriky, a to nejprve slovně.

"Pokřikovali na něj, že by se měl vrátit do Afriky, že je černá huba," uvedla dnes u Obvodního soudu pro Prahu 10 státní zástupkyně. Podle ní fanoušci následně na muže hodili dva citrony a jeden na něj vymačkali. Když se snažil chránit, údajně ho napadli pěstmi a kopáním a zhmoždili mu hlavu a nos, takže se muž musel nechat ošetřit na chirurgii. Z napadení si navíc odnesl posttraumatickou stresovou poruchu.

"Není to pravda, nezúčastnil jsem se toho. Toho černocha jsem si nevšiml. Až když jsem vystupoval," řekl Černín. Popsal, že z chodníku viděl, jak se muž potýká s fanouškem na podlaze tramvaje. "Ten černoch toho kluka pořád držel v kravatě, jako by ho škrtil," dodal. Satora připustil, že se do poslední části incidentu zapojil, když se prý snažil fanouškovi pomoci a tahal ho za bundu a nohu z tramvaje ven. Uhlík uvedl, že z potyčky neviděl vůbec nic.

Poškozený programátor, který v Praze žije deset let a má doktorský titul, vypovídal skrytý v oddělené místnosti a pod smyšleným jménem. Česky popsal, že z útočníků měl a má obrovský strach. "Na zastávce I. P. Pavlova nastoupila velká skupina lidí. Hned si mě všimli a začali na mě pokřikovat. Říkali: špinavý negře, nemáš tu co dělat, zpátky do Afriky, jsi ošklivý, fuj. Přitom skandovali velmi nahlas a společně, že černoši a židi mají jít do plynu. Křičeli, že fašismus je dobrá věc," vzpomínal.

Na nadávky a házení citronů nereagoval, mladí muži se však k němu prý postupně přiblížili a začali do něj strkat. "Chytil jsem jednoho z nich za bundu a dal jsem mu ruku kolem kotníku, abych se za něj mohl schovat. Ostatní mě začali bouchat do hlavy, do hrudníku, břicha. Tahali mě ze sedadla na schody, přitom mě stále bouchali pěstmi a kopali nohama," řekl soudu. Poznamenal také, že řidička tramvaje přivolala policii až po jeho opakované prosbě a většina spolucestujících odmítla jeho žádost o poskytnutí svědectví.

Obžalovaní jsou netrestaní, podle státní zástupkyně však v minulosti čelili různým přestupkovým řízením, mimo jiné za fyzické napadení v baru, za bitku s jinými fanoušky, za používání pyrotechniky, za rasistické nadávky nebo za napadení hokejového pořadatele. Policie je jakožto členy skupiny Ultras pokládá za rizikové osoby. Obžalovaní svou příslušnost k tvrdému jádru fanoušků popřeli.

Napadený muž trojici obžalovaných identifikoval jak při policejní rekognici, tak dnes přes kameru, která mu přenášela obraz z jednací síně. Požaduje po nich 300 tisíc korun za způsobenou újmu. Původně chtěl dalších 304 tisíc jako náhradu ušlé mzdy, tento požadavek však nakonec stáhl - bojí se údajně toho, že by v souvislosti s údaji o platu obžalovaní zjistili jeho totožnost.

Mužova zmocněnkyně poukázala na to, že v době útoku měli mladíci vyholené vlasy a nechali si je dorůst až před přelíčením. Upozornila také na Uhlíkovo tetování, které má podle ní nacistickou symboliku. Stěžovala si rovněž na to, že se advokáti obžalovaných při výpovědi jejího klienta smějí.

Hlavní líčení bude pokračovat v listopadu výslechem svědků.
Autor: ČTK
Počet zobrazení: 3464
Komentáře (264 / 0 nových)
panco
06.09.2018 13:03
#
Hrdinovia.
Agent z Melmacu
06.09.2018 13:07
#
Toho muže sem si nevšiml a farba pleti taky nesouhlasí.
Obr Koloděj
06.09.2018 14:23
#
REPLIKATOR
06.09.2018 16:42
#
sima.vok
06.09.2018 19:07
#
netopier
06.09.2018 19:43
#
Kang & Kodos
07.09.2018 00:26
#
KingMaster13
07.09.2018 13:29
#
Cukroušek
06.09.2018 13:08
#
To jako nekdo vazne sebou vozi na vyjezdy citrony jo ?
ratusek
06.09.2018 13:10
#
Taky mě zarazilo, že na něj mačkají citron
RM1999
06.09.2018 13:12
#
Tak nikdy nevíš, kdy potkáš černocha, je lepší být připraven.
ondrasch77
06.09.2018 21:21
#
KingMaster13
07.09.2018 13:29
#
Kucka
09.09.2018 12:11
#
sosna
06.09.2018 13:20
#
Tihle ano. Pod poklopcem.
Posledni Kovboj
06.09.2018 14:30
#
ronaldik
06.09.2018 13:59
#
Tohle zní jako účelový tvrzení černocha, aby podtrhl tu "rasističnost". Znám z praxe podobné případy, kdy Romové účelově přidávají do konfliktů rasové urážky, které nezazněly.
Puskas
06.09.2018 14:01
#
To by byly spíše banány, i když ty citrony vypadají divně, že by si je vezli na zápas.
Corabeu
06.09.2018 14:07
#
Tak jestli u sebe měli aji Tequilu...
Olen, Tomi Hohuluk
07.09.2018 00:06
#
Donald
06.09.2018 14:07
#
Manny
06.09.2018 17:53
#
Obr Koloděj
06.09.2018 14:24
#
Blaza27
06.09.2018 15:03
#
Nr.Nobody
06.09.2018 15:15
#
OtecJaJ10
06.09.2018 19:26
#
Ono na výjezdu se leckdy najdou různé plodiny, hlavně když má vlak spoždění a nebo se čeká na vlak v Pardubicích
Posledni Kovboj
06.09.2018 19:30
#
kdyz jezdis s CD, tak to ovoce obcas stihne i vyrust
Cukroušek
06.09.2018 22:58
#
Plodiny jedine v kapalnem stavu
KingMaster13
07.09.2018 13:30
#
Blasphemer
06.09.2018 13:11
#
Byla to hrubá chyba toho černocha.
Benfica
06.09.2018 22:54
#
v čom ako spravil chybu, v tom že sa narodil čierny?
negrles
07.09.2018 11:30
#
Ty vole...
Benfica
08.09.2018 19:35
#
Kang & Kodos
07.09.2018 00:26
#
mickey mouse
07.09.2018 00:40
#
clovek1
07.09.2018 09:13
#
KingMaster13
07.09.2018 13:30
#
Kucka
09.09.2018 12:11
#
Fodbalysta
06.09.2018 13:16
#
lopaty
hodjohn
06.09.2018 13:18
#
Černoch je taky rasismus. Bacha na to.
Pilsnersfaust
06.09.2018 14:33
#
Proc by bylo tohle oznaceni rasisticke
Chim
06.09.2018 16:26
#
Byla to chyba toho černocha. Autor: Vlastimil Petržela.

Taky ho spousta lidí označila za rasistu. Bohužel.
kilobyte
06.09.2018 19:01
#
Spíš ho spousta lidí označila za blbce, který nezná své hráče.
RickNash
06.09.2018 13:20
#
Hovada,jen ať dostanou, co si zaslouží.
sosna
06.09.2018 13:26
#
Dva roky čistit hajzly kartáčkem na zuby v detenčním centru na Lampeduse.
RickNash
06.09.2018 13:54
#
No určitě náhradu škody (vč. zmíněné psychické újmy), podmínky za všechny tři paragrafy, pokud jsou recidivisti, tak se s nima nesrat už vůbec. Vzdělávací programy jako v US nebo Švédsku jsou asi pro tyhle vyblízy mrhani časem.
mayday
06.09.2018 17:26
#
To by bylo hodně krutý panečku
Puskas
06.09.2018 13:27
#
Černík a Uhlík napadli černocha? To nevymyslíš...
20DollarsInMyPocket
06.09.2018 13:29
#
A Satora je k tomu ještě vyučenej kominík
Puskas
06.09.2018 13:31
#
Shevchenko
06.09.2018 13:39
#
LLL
06.09.2018 13:44
#
Frantszek
06.09.2018 13:48
#
Blasphemer
06.09.2018 14:01
#
Obr Koloděj
06.09.2018 14:24
#
Posledni Kovboj
06.09.2018 14:31
#
Raul07
06.09.2018 17:26
#
DeformFCB
06.09.2018 17:27
#
netopier
06.09.2018 19:46
#
ondrasch77
06.09.2018 21:23
#
Kang & Kodos
07.09.2018 00:26
#
naheCZ
07.09.2018 11:01
#
KingMaster13
07.09.2018 13:30
#
Kucka
09.09.2018 12:12
#
Klokanomet
06.09.2018 13:38
#
to je fakt skvělé
Frantszek
06.09.2018 13:48
#
lexess
06.09.2018 13:49
#
El Campeon
06.09.2018 14:28
#
salami
06.09.2018 15:07
#
REPLIKATOR
06.09.2018 16:42
#
REPLIKATOR
06.09.2018 16:43
#
Mají komplex ze svýho jména.
bayern987
06.09.2018 17:23
#
DeformFCB
06.09.2018 17:28
#
netopier
06.09.2018 19:46
#
Kang & Kodos
07.09.2018 00:26
#
mickey mouse
07.09.2018 00:40
#
naheCZ
07.09.2018 11:01
#
KingMaster13
07.09.2018 13:30
#
Han střelil první
06.09.2018 13:31
#
Snad si půjdou sednout. Hovada...
sosna
06.09.2018 13:52
#
Pěkně si posedět v teplíčku, třikrát denně jídlo bez práce a celou dobu bušit v posilovně. Za pár měsíců jsou venku za slušný chování a mezi sobě rovnýma prvokama budou ti drsňáci z krimu. Ideální trest pro ně.
Riviera Kid
06.09.2018 14:41
#
Reggie
06.09.2018 16:27
#
prvokama
Mrvinho
06.09.2018 19:28
#
Kůň Hatatitla
07.09.2018 00:01
#
Čenda
07.09.2018 10:20
#
Angelonewarrior
06.09.2018 13:38
#
Len by ma naozaj zaujimalo kto je ten clovek co nadiktoval takto terorizovat europanov, kto nas moze tak strasne nenavidiet?
r.mrazik
06.09.2018 13:45
#
dalsi silaci navenek a u soudu vymeknou...sraci
20DollarsInMyPocket
06.09.2018 13:54
#
Spíš jsou tupci. Kdyby se k tomu přiznali a projevili (byť samozřejmě hranou) lítost, tak k tomu může soud přihlédnout. Tohle vymlouvání jim nepomůže.
Puskas
06.09.2018 13:54
#
Není to pravda, nezúčastnil jsem se toho. Toho černocha jsem si nevšiml. Až když jsem vystupoval," řekl Černín. Popsal, že z chodníku viděl, jak se muž potýká s fanouškem na zemi. "Ten černoch toho kluka pořád držel v kravatě, jako by ho škrtil," tvrdil.
Podle toho to vypadá, že ten černoch v šalině plné fanoušků zničehonic po jednom vystartoval...
r.mrazik
06.09.2018 14:16
#
protoze to je rasista a jakmile vidi bily maso,tak se neudrzi...
Puskas
06.09.2018 14:19
#
Tak oni i černoši v USA se navzájem rozlišují podle odstínu barvy kůže.
Han střelil první
06.09.2018 14:47
#
USA je v tomto hodně specifická. Každopádně v celé zemi jsem nezažil příjemnější lidi než ve Watts. Všichni radili, ať se tam tomu vyhnu a fakt neskutečná pohoda.
Posledni Kovboj
06.09.2018 14:48
#
Blasphemer
06.09.2018 14:49
#
Ti světlejší musí těm tmavším sloužit.
Manny
06.09.2018 17:59
#
r.mrazik
06.09.2018 14:50
#
muze byt...
Puskas
06.09.2018 15:00
#
Mně to překvapilo, když jsem se to dozvěděl. Povídala mi to kámoška, co učí anglistiku na VŠ a stýká se s lidmi z USA, případně se seznamuje s moderní am. literaturou. Zcela běžně tam černošští autoři vyloženě popisují odstíny a třeba i dávají najevo svůj postoj k jiným odstínům.
Posledni Kovboj
06.09.2018 15:01
#
r.mrazik
06.09.2018 15:13
#
vsak o tom zpiva i kanye west...pisecny neger a podobne
Blasphemer
06.09.2018 15:17
#
Jako vážně? Sand nigger se nekřičí na černochy, ale na úplně jiný lidi.
r.mrazik
06.09.2018 15:48
#
je to podkategorie...
Blasphemer
06.09.2018 17:49
#
Arabové jsou černoši odkdy?
r.mrazik
06.09.2018 18:00
#
ja teda nejsem cernej ani odbornik na cernou komunitu...ale to,ze jednotlive skupiny se moc nemusi je pravda...vsak se koukni na nejaky film z vezenskyho prostredi...
nevim...rikaji jim sand nigger asi proto,ze negrove nejsou no...

a vubec...nechte me bejt
Han střelil první
06.09.2018 15:49
#
r.mrazik
06.09.2018 16:38
#
Han střelil první
06.09.2018 16:52
#
Posledni Kovboj
06.09.2018 17:45
#
Kůň Hatatitla
07.09.2018 00:02
#
Manny
06.09.2018 17:58
#
klasik mrazik, mele z cesty a jeste se urazi, kdyz mu nekdo napise, ze nema pravdu
r.mrazik
06.09.2018 18:00
#
r.mrazik
06.09.2018 18:01
#
a kde jsem urazeny?
Manny
07.09.2018 08:58
#
" "
r.mrazik
07.09.2018 09:14
#
Ale prosím tě....urážet se kvůli takové kravině?
Zenthuras
06.09.2018 19:38
#
50 odstínů černa.
T7s
06.09.2018 15:17
#
Manny
06.09.2018 17:59
#
Sidand
06.09.2018 18:26
#
Africania su v tomto prebornici
Firkraag
06.09.2018 14:07
#
Nějaká ochrana osobních údajů neexistuje? Jak je možný, že jsou tady jméno, původ a povolání těch "blbců"...?
Puskas
06.09.2018 14:08
#
Ještě by to chtělo nicky z eurofotbalu:)
Firkraag
06.09.2018 14:10
#
To už by bylo opravdu hardcore
adoxx
06.09.2018 15:08
#
Jeden z nich bude Donald.
BARBAROSSA
06.09.2018 17:05
#
Neboj, ti sem nechodí.
Kůň Hatatitla
07.09.2018 00:03
#
Kucka
09.09.2018 12:12
#
Blasphemer
06.09.2018 14:37
#
Nejsou mladiství.
Firkraag
06.09.2018 14:43
#
Ok.
Posledni Kovboj
06.09.2018 14:38
#
a proc by tu ty udaje nemely bejt?
salami
06.09.2018 15:10
#
To je na tom právě to nejlepší, každej si může přečís o koho jde.
Firkraag
06.09.2018 15:44
#
Jo, ale dokud nejsou pravomocně odsouzeni, tak mi to přijde nefér.
Nebelung
06.09.2018 15:29
#
Protože veřejné jednání.
Slonky Terik
06.09.2018 14:17
#
Zavřít až zčernaj. Ať ví jaký to je...
Han střelil první
06.09.2018 14:47
#
C-M@ster
06.09.2018 17:27
#
Posledni Kovboj
06.09.2018 14:44
#
"Obžalovaní svou příslušnost k Ultras popřeli"

https://www.facebook.com/tomasss1312

ok
Lifted
06.09.2018 15:00
#
bhaha
20DollarsInMyPocket
06.09.2018 15:12
#
Frank Lampard 8
06.09.2018 15:23
#
icka
06.09.2018 15:30
#
REPLIKATOR
06.09.2018 16:44
#
bradecek
06.09.2018 17:00
#
lajka30
06.09.2018 17:03
#
ratusek
06.09.2018 17:16
#
Dement no, když něco tvrdím, tak si to z toho FB aspon smažu
Mrvinho
06.09.2018 19:34
#
Možná, kdyby věděl jak, tak si to smaže.
Obr Koloděj
08.09.2018 21:13
#
bayern987
06.09.2018 17:24
#
DeformFCB
06.09.2018 17:32
#
Ten aktuální profilovej obrázek je ze Sevilly, takže evidentně dostal vycházky, nechápu.
Ed_Hazard
06.09.2018 20:35
#
Kůň Hatatitla
07.09.2018 00:04
#
Kucka
09.09.2018 12:13
#
G ö t z e u s
06.09.2018 14:44
#
Výpovede svedkov by mohli objasniť celý incident resp. vyvrátiť, alebo potvrdiť výpovede obžalovaných. K súdu, okrem obžalovaných a poškodenej osoby, nedostal nikto zo svedkov predvolanie resp. sú vo vyšetrovacom spise výpovede svedkov?
pepinho2
06.09.2018 15:03
#
Kostomlat
06.09.2018 15:10
#
tak jestli jsou to členové bandy, která urážela vlastního hráče Manziu, tak čemu se vlastně divit...
krisa
06.09.2018 15:48
#
Všimnul jsem si, že tam drží jednoho kámoše, kterého jsem neznal

Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/sodu-napadeni-rasismus-rasisticky-utok-fotbal-sigma-olomouc-p54-/domaci.aspx?c=A180906_095503_domaci_bja

kua, to je jak z cimrmana
El Campeon
06.09.2018 17:07
#
jj tohle je fakt perla
ještě tohle je dobrý:
Uhlík má na těle vytetované nacistické symboly, před soudem tvrdil, že netuší, co zamenají.
Puskas
06.09.2018 17:15
#
ani jak se tam ocitly
Shevchenko
06.09.2018 18:04
#
El Campeon
06.09.2018 18:09
#
REPLIKATOR
06.09.2018 23:07
#
Kily
06.09.2018 23:48
#
naheCZ
07.09.2018 10:59
#
Obr Koloděj
08.09.2018 21:08
#
Stannis Baratheon
06.09.2018 17:24
#
přitom na první pohled by člověk řekl, že to jsou nějací nerdi z MatFyzu neb tak něco
mayday
06.09.2018 20:33
#
Přesně Uhlík každopádně, Černín mi ale těmi výrazy připadá spíš jak dement.
Kůň Hatatitla
07.09.2018 00:06
#
SixtoRodriguez
06.09.2018 20:54
#
sosna
06.09.2018 17:08
#
Uhlík se dále bránil, že nemůže být nacista, protože jeho sestřenice si vzala za manžela Roma.
DeformFCB
06.09.2018 17:33
#
best crossover 2018
frankiefcb
06.09.2018 17:41
#
ty vole
Posledni Kovboj
06.09.2018 18:01
#
Manny
06.09.2018 18:02
#
tp je strop
El Campeon
06.09.2018 18:09
#
>vyřazen z kádru<
06.09.2018 18:46
#
sima.vok
06.09.2018 19:08
#
Mrvinho
06.09.2018 19:37
#
netopier
06.09.2018 19:57
#
Ed_Hazard
06.09.2018 20:36
#
ondrasch77
06.09.2018 21:29
#
REPLIKATOR
06.09.2018 23:07
#
Kůň Hatatitla
07.09.2018 00:06
#
Kang & Kodos
07.09.2018 00:28
#
Blaza27
07.09.2018 09:41
#
naheCZ
07.09.2018 10:59
#
KingMaster13
07.09.2018 13:31
#
Kucka
09.09.2018 12:13
#
Prince7
06.09.2018 19:31
#
Obr Koloděj
08.09.2018 21:08
#
vieri
06.09.2018 15:57
#
Taková klukovina a hrozí jim 8 let?
lajka30
06.09.2018 16:12
#
klukovina
C-M@ster
06.09.2018 17:24
#
CR 7
06.09.2018 16:38
#
Tak udělali to běloši vůči černochovi. Být to obráceně, tak nejdou třeba ani do vězení. Navíc tohle média určitě nafoukla, jak je v podobných případech zvykem.
lajka30
06.09.2018 16:57
#
CR 7
06.09.2018 17:41
#
20DollarsInMyPocket
06.09.2018 17:31
#
Jak kolovrátci.
CR 7
06.09.2018 17:41
#
lajka30
06.09.2018 17:47
#
přesně
stas87
06.09.2018 20:09
#
Martinek8 a jeho dalsi nick, Ty mas v tej gebuli fakt vypatlano.
CR 7
06.09.2018 20:13
#
V kebuli máš vypatláno max ty.
stas87
06.09.2018 21:38
#
Jo jo, od takej kapacity ako ty to fakt zaboli. Ja som vedel, ze si zalozis dalsi nick a nezmiznes nadobro.
CR 7
06.09.2018 23:00
#
Hlavně, že ty si kapacita.
stas87
07.09.2018 00:04
#
Zasa sa ti tu vysmiali za tu hlupost co si vypotil a ty si skratka nedokazes pomoct. Je mi ta luto.
Obr Koloděj
08.09.2018 21:10
#
REPLIKATOR
06.09.2018 16:45
#
Však jsou dospělí.
Posledni Kovboj
06.09.2018 18:01
#
souhlas, je to malo
CR 7
06.09.2018 18:13
#
Text příspěvku odporoval pravidlům pro komentáře a byl redakcí vymazán.
lajka30
06.09.2018 18:18
#
Co to zase meleš.
CR 7
06.09.2018 18:22
#
Co to melu? Že jim hrozí nepřiměřenej trest.
lajka30
06.09.2018 18:23
#
Hele nejseš jeden z nich?
CR 7
06.09.2018 18:31
#
Jsem snad Olomoučák?
Posledni Kovboj
06.09.2018 18:38
#
ty
CR 7
06.09.2018 18:41
#
ty
unoboss
06.09.2018 19:05
#
“Ze sedmi zadržených cizinců s nizozemskými pasy byli dva obviněni z trestného činu těžké ublížení na zdraví, byl dán podnět ke vzetí do vazby a hrozí jim až deset let vězení.”

Co řekneš na tohle? Je vtipný, že ti co nadávají na “židovské” média jsou sami zdrojem největších dezinformací.
https://prazsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/napadeni-cisnika-boxeri-iransti-policiste-nebo-vsechno-dohromady-20180425.html
CR 7
06.09.2018 19:39
#
Já na žádné židovské média nenadávám. Je to blbost.
V pořádku dal bych jim doživotí.
sima.vok
06.09.2018 19:09
#
že to byl migrant je důležitý zmiňovat?
zdrh
06.09.2018 19:10
#
Protože mu nebylo dokázáno, že byl plnoletý.A pokud něco nedokážeš, musíš to brát, že to není, tj. že mu bylo míň než 18. A pro neplnoletého je max 10 let. Takže dostal blízko horní hranice.
CR 7
06.09.2018 19:38
#
zdrh
06.09.2018 20:49
#
Srry ale to není na blití a le běžná právnická praxe. Pokud nevíš co znamená In dubio pro reo, tak se dovzdělej.
Shevchenko
06.09.2018 18:06
#
Breivik taky udělal klukovinu, si jen myslel, že hraje počítačovou hru.
Posledni Kovboj
06.09.2018 18:38
#
EAG le grand amour
06.09.2018 15:59
#
Takže držel ho v kravatě a oni na něj za to házeli citrony?
***Chelsea FC***
06.09.2018 17:06
#
3vs1, to je každej ranař. Sráči ...
C-M@ster
06.09.2018 17:30
#
Já myslel, že jich bylo víc, ale jen tři se zapojili nejaktivněji.
***Chelsea FC***
06.09.2018 18:31
#
Tak to nevím, já četl jen začátek. Pak už byla citace obviněného a tam jak známo vždycky stojí, že se člověk cítí nevinen
The Krupy
06.09.2018 17:14
#
Všetkých troch ich odstreliť, ale ešte predtým dlho a bolestivo mučiť.
ratusek
06.09.2018 17:20
#
Je to sviňárna, a ukazuje se, že tihle ultras nepobrali (neříkám, že všichni) moc chytrosti a obhajují se přímo dementně ale uměrně své chytrosti.

Ten černoch se v pohodě přizpůsobil naši kultuře a jeho chování je přínosnější společnosti než ti idioti, co ho napadli

Nejhorší je, že se tě nikdy nikdo nezastane a celá šalina čumí jak tam mlátí 3 lidi jednoho týpka. Ale nedivím se, protože by dotyčný dostal taky po tlamě a svědci by najednou ztratili paměť.
mistr129
06.09.2018 17:36
#
Snatus
06.09.2018 17:39
#
Kdo by bránil cizího člověka před bandou holohlavců? Člověk by dostal taky.
ratusek
06.09.2018 17:43
#
Souhlasím, však jsem to psal. Navíc dneska když zákony chrání zloděje a jinou pakáž, tak se ani nedivím, že lidi serou na pomoc
Zenthuras
06.09.2018 19:51
#
3 jsou ještě v pohodě.
Posledni Kovboj
06.09.2018 18:01
#
20DollarsInMyPocket
06.09.2018 18:04
#
REPLIKATOR
06.09.2018 23:08
#
Kůň Hatatitla
07.09.2018 00:08
#
amen
KingMaster13
07.09.2018 13:32
#
raduinho
09.09.2018 14:47
#
K.A.R.A.D.E.N.I.Z
06.09.2018 17:23
#
Vychcaní bakoláci.
mayday
06.09.2018 17:28
#
Borci budou evidentně pohodáři, v 19 už toho na triku mají celkem dost.
LeonardoUžoa
06.09.2018 17:43
#
Nebyl to žádnej černoch a ta tramvaj taky nesouhlasí.
ratusek
06.09.2018 17:46
#
G ö t z e u s
06.09.2018 18:03
#
Každý jeden je Ultras, každý jeden patrí k tvrdému jadru, každý z nich má vražedný pohľad, ruky nosí akoby mu ani nepatrili. Samozrejme, že len dovtedy, kým sa nepostaví pred sudcu, alebo ho nestretne známe príslovie oko za oko, zub za zub. Ľudia, ktorých hlavným rysom osobnosti je agresivita, sú vo všeobecnosti málo sociálne a emocionálne zdatní.
Manny
06.09.2018 18:03
#
hnus.
Posledni Kovboj
06.09.2018 18:39
#
diskuse
Oliver Roland
06.09.2018 19:07
#
Kde máš kurva čepici?
Posledni Kovboj
06.09.2018 19:13
#
Mrvinho
06.09.2018 19:39
#
krisa
06.09.2018 22:35
#
anonym
07.09.2018 00:10
#
A cigára měl jen bez filtru, zmetek černej!
Blaza27
07.09.2018 09:45
#
Čenda
07.09.2018 10:23
#
KingMaster13
07.09.2018 13:32
#
pepinho2
06.09.2018 19:44
#
mistr129
06.09.2018 20:09
#
chzv18
06.09.2018 21:56
#
REPLIKATOR
06.09.2018 23:08
#
Sw!fty
07.09.2018 09:21
#
Blaza27
07.09.2018 09:45
#
Čenda
07.09.2018 10:23
#
KingMaster13
07.09.2018 13:33
#
Kepy_FCB
06.09.2018 21:35
#
Zbořili Bořila
Benfica
06.09.2018 23:08
#
za mreže!
Kůň Hatatitla
06.09.2018 23:59
#
Radsi bych byl kdyby dostali 4 mesice na tvrdo nez tri roky podminku
Fojcek
08.09.2018 02:27
#
Maximálka 8 let je strašně přehnaný.
Mass
08.09.2018 15:41
#
Při ublížení na zdraví je velký rozsah. Kdyby ten muž skončil s trvalými následky, třeba na vozíčku, tak by těch 8 let bylo přiměřených.
Kucka
09.09.2018 12:16
#
diskuze dobrej náklad
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
Našli jste v článku chybu? Můžete nám ji oznámit.