Euro do 21 let: Pět hráčů, na které se v Polsku radno zaměřit

16.06.2017 13:25, aktualizováno 16.06.2017 13:53 - Názory a komentáře
 
Již dnes večer v Polsku startuje další malé Euro a jako obvykle se ho z různých důvodů nezúčastní celá řada seniorských hvězd v čele s domácím Arekem Milikem, Delem Allim, Andrém Silvou či Leroyem Saném. To však otevírá příležitosti pro jiné talentované borce, kterých rozhodně není málo. EuroFotbal vám nyní představuje alespoň pět z nich...

Evropského šampionátu do 21 let se na rozdíl od dva roky starého českého svátku účastní o čtyři mančafty více, což znamená také větší počet nadaných aktérů. A my pro vás nyní vybíráme pětici záložníků, respektive obránců, kterým na turnaji půjde o hodně - ať už budou hrát o nové angažmá, potvrzovat svůj progres, anebo dokazovat, že si nedávný přesun výše skutečně zaslouží.

Zároveň jsme pro vás vybrali ty borce, kteří si skutečně zaslouží řádné představení, protože se o nich třeba na rozdíl od ostatních obvykle tolik nemluví, což si žádá nápravu. Následující pětice tedy nutně nesestává z nejpovědomějších tváří, dané týmy na nich ovšem dost možná budou stát v první řadě...

Karol Linetty (Polsko, záložník)

Poté, co Neapol rozhodla o nepropuštění hvězdné dvojice Piotra Zielinského a Areka Milika, bylo de facto rozhodnuto o tom, že ta největší porce zodpovědnosti za tažení domácího výběru připadne na bedra jiného italského legionáře. Karol Linetty se určitě bude moci spoléhat také na výpomoc defenzivního univerzála Bielika či komety loňského Eura Kapustky, ovšem nastavení té správné rovnováhy uprostřed pole spočívá právě a hlavně na schopnostech 22letého záložníka, který se pro poslední tři vyhrané kvalifikační zápasy seniorského mužstva zabydlel po boku Grzegorze Krychowiaka.

Do Francie na Euro ještě Linetty cestoval, aby nebyl vůbec využit, teď má ovšem za sebou jaksepatří průlomovou sezonu v Sampdorii a jeho pozice se tudíž během jediného roku diametrálně změnila. Debutový ročník Serie A nevzrostlému bojovníkovi vyšel skvěle, když se Linetty vedle Muriela, Schicka a Torreiry dá řadit k těm největším tahounům janovského celku.

Čtyři asistence sice třeba nebudou nikomu brát dech, ale Linettyho síla spočívá ve všestrannosti a vyváženém ofenzivním i defenzivním příspěvku. Celé čtyři obranné zákroky na zápas - a že Linetty naskočil do 35 ligových duelů - neomylně kreslí obrázek klasického dynama, které v tomto směru na Apeninském poloostrově nacházelo pouze omezenou konkurenci.

Posazený tak akorát mezi záložní a útočnou řadu v Giampaolově rozestavení 4-3-1-2, Linetty měl primárně za úkol vést pressink a vyhrávat balony v útočné třetině, což se mu věru dařilo. Jeho role v polské jednadvacítce nejspíš nebude tolik odlišná, ačkoliv by mohl v zájmu relativně nezkušeného týmu operovat níže v poli než Mateo Kovačić, k němuž je pro styl i postavu mnohdy přirovnáván.

Kristoffer Olsson (Švédsko, záložník)

Od Švédska se obhajoba senzačního triumfu z Prahy nečeká zhruba stejně, jako se nečekala od Leicesteru v Anglii, ovšem to neznamená, že by skandinávský výběr ani tentokrát neměl své skryté zbraně. A skryté jsou opravdu docela umně - takový Nicolas Eliasson aktuálně platí za nejlépe hodnoceného hráče rané sezony Allsvenskan (alespoň dle WhoScored) a v barvách Norrköpingu již stihl připravit parádních osm branek, přesto za "21" dosud téměř nic neodehrál.

Na jednadvacetiletého Kristoffera Olssona se potom taky dá snadno zapomenout, v jeho případě se však jedná o zapomínání trochu jinačího rázu. Jde přece o naprostou stálici téhle švédské generace, o níž se vědělo už od roku 2011, kdy poprvé dorazila do tréninkového centra londýnského Arsenalu. Olsson jakoby s předstihem cestoval i na minulé malé Euro (aniž by si kopl) a na kontě má rovněž jeden seniorský start. Přesto by jeden jaksi automaticky očekával, že bude v tomto věku již o něco dále.

Olsson se po tříleté štaci v Midtjyllandu před sezonou vrátil do své vlasti, kde aktuálně hájí barvy AIK, a tenhle šampionát je tak vesměs další fází restartu nadějné kariéry. Konkrétně v rámci Ericsonova týmu má nicméně Olsson svou pozici jasně danou: je zástupcem kapitána a nejlepším střelcem kvalifikace. V Arsenalu Olssona považovali za nástupce Tomáše Rosického, jehož vířivý, přímočarý pohyb ve finální třetině či překvapivá přihrávka zdobí i mladého Švéda.

Rodák z Norrköpingu si ve své mladé kariéře prošel několika pozicemi a aktuálně se ve Stockholmu profiluje jako agresivní výherce balonů, který chce být středem pozornosti. Najdou v něm vikingové svého nového Hiljemarka kříženého s Lewickým? To zní jako nadlidský úkol, ale neodepisovat - Olssona předchází pověst někoho, kdo má sebevědomí na rozdávání.

Rúben Semedo (Portugalsko, obránce)

Rúben Semedo nebude hrát ani tak o uznání širé fotbalové veřejnosti jako Olsson, zato se tento turnaj nevyhnutelně bude brát jako měřítko toho, zdali si ho Villarreal coby 14milionovou náhradu za odcházejícího Matea Musacchia vybral právem. Třiadvacetiletý zadák má co dokazovat - uprostřed obranné řady Sportingu vynikal, ale zároveň nebyl zcela konzistentní. A v Polsku se po něm bude chtít, aby navázal na odkaz parádní stoperské dvojice Ilori-Oliveira zpřed dvou let.

Rúben Semedo se zde bude řadit k nejzkušenějším matadorům - za Sporting si v tomto ročníku odkroutil třicet startů a v kariéře se už něco nahrál i na pravém beku (jeho originálním postu) či v záloze. Hru chápe na vysoké úrovni, pročež v uplynulé sezoně přerušil 2,6 akcí soupeře na zápas; a nadprůměrnou inteligenci prodává rovněž na balonu, s nímž nakládal nejprecizněji ze všech hráčů v portugalské lize. Na stopera je rovněž neobyčejně rychlý.

Rúben Semedo má jinak řečeno zkrátka veškeré předpoklady pro to být nejvýraznějším stoperem turnaje. Je však hlavně na něm, aby nepoutal pozornost mimo jiné přehnanou agresivitou či nekontrolovatelným hladem, k čemuž mívá sklony, a pročež byl v tomto ročníku i dvakrát vyloučen.

Jesús Vallejo (Španělsko, obránce)

Ještě v lednu si sám nebyl jistý svou budoucností v Realu Madrid, odkud letos hostoval ve Frankfurtu, zrovna před pár dny však bylo potvrzeno, že se právě on stane náhradou odcházejícího Pepeho. A protestovat nebude zhola nikdo. Jen málokteré akcie za poslední měsíce stoupaly tak strmě a přesvědčivě jako ty Vallejovy, a to i přesto, že jeho bundesligová sezona byla poznamenána zdravotními komplikacemi (a pro čerstvý problém s třísly byl ohrožen i obráncův start na tomto Euru).

Pokud byl zrovna zdravý, měl Jesús Vallejo po boku o mnoho zkušenějšího Davida Abrahama na hru Eintrachtu enormní vliv. Hřiště ho bylo jako stopera plné - ať už hovoříme o expanzivní rozehrávce nebo schopnosti vystihovat nebezpečné přihrávky svých soků. Ani Vallejovi se nevyhnuly výkonnostní výkyvy, ale to se u dvacetiletého zadáka očekává. Hlavní je, že v ty dobré dny tento vítěz předloňského ME do 19 let své protivníky regulérně šikanoval a výrazně přispěl k prvotnímu stoupání Frankfurtu až na třetí příčku.

Jesús Vallejo má svou nezanedbatelnou slabinu - patrně by mohl, ne-li měl více dominovat ve vzduchu, kde nevyhrává ani polovinu podstoupených soubojů - ovšem jinak se jeví coby moderní, komplexní zadák, a že na něm coby na druhém nejmladším obránci v nominaci trenér jednadvacítky obecně staví, to ve Španělsku vážně nelze brát na lehkou váhu.

Jack Stephens (Anglie, obránce)

Když Southampton v lednovém semifinále vyřadil Liverpool z Ligového poháru, aniž by přitom Stephensem vedená obrana jedinkrát inkasovala, leckdo se nemohl přestat divit - a zároveň ne tak docela. Pro mladého stopera se jednalo o teprve šestý start za jihoanglický klub a jeho suverenita tudíž brala dech, ovšem na druhou stranu: kdo by byl ještě překvapen talentovaným mladíkem ze Southamptonu? Jeho mládežnická produkce je přece vyhlášená - jenom tady se do základu počítá i s levým bekem Targettem a kapitánem Ward-Prowsem.

Stephensův vzestup, navíc doplněný Alfiem Mawsonem ze Swansea, každopádně může mít velkou symboliku pro Anglii jako celek. Ta si totiž po Ferdinandově a Terryho generaci prochází útlumem v produkci kvalitních stoperů, když před dvěma lety Evropě představila tak akorát nemotorného Bena Gibsona, mezitímco John Stones navzdory vysokým očekáváním nepřestává jančit. Teď přitom Albion na juniorské Euro míří se čtyřmi středními obránci s pravidelnou zátěží v Premier League, což rozhodně nebývalo zvykem.

Jack Stephens je možná vedle Caluma Chamberse a Roba Holdinga, dvou kmenových hráčů Arsenalu, pro širou veřejnost méně rozpoznatelný, ovšem když si vezmete, že se do sestavy Saints podíval teprve na jaře následkem vážného zranění neohroženého Virgila van Dijka, jeho kometu zkrátka nelze neocenit. Tím spíš, když se 23letý obránce tradičně prezentuje jako ledově chladný rozehrávač, jehož poziční hra je obvykle nadmíru přesná.
Autor: Tomáš Daníček
Počet zobrazení: 12808
Komentáře (221 / 0 nových)
james10
16.06.2017 13:54
#
4 z 5 neznám
Spalovač šancí
16.06.2017 13:58
#
Odhaduji, že budeš znát jenom toho Stephense
james10
16.06.2017 13:58
#
Znám Valleja
Puskas
16.06.2017 14:04
#
fantomase zná akorát
james10
16.06.2017 14:05
#
EdgarDavids
16.06.2017 14:43
#
Feind
16.06.2017 14:31
#
proto vysel tehnhle clanek, ktery ti radi se na ne zamerit
james10
16.06.2017 14:32
#
EdgarDavids
16.06.2017 14:44
#
Ooh, našli sme Sherlocka
REPLIKATOR
16.06.2017 17:42
#
Darren Fletcher
16.06.2017 13:57
#
Laszlo Benes
Spalovač šancí
16.06.2017 13:59
#
Souhlas, Beneš je máslo, že přestoupil do Budapešti
basleg
16.06.2017 15:19
#
Musel tam, Orbán s ním chce jednat o zrušení těch jeho dekretů.
dinss
16.06.2017 16:48
#
Tak když ho vítal prezident...
cubinho
17.06.2017 21:01
#
Beneš je Laszlo
ClancyWiggum
16.06.2017 14:07
#
sk333
16.06.2017 14:22
#
Slovenská zostava je tak našlapaná, že Bénes možno začne len na lavičke
Tivoli
16.06.2017 14:44
#
tak to se mi ulevilo ze nehraje zaklad vyhypovanej traged hrajici regionalni ligu
Emmett Brown
16.06.2017 14:47
#
Černý
Tivoli
16.06.2017 15:01
#
Cerny hraje regionalni ligu?
Spalovač šancí
16.06.2017 15:10
#
Hlavně není tragéd
Walter_Sobchak
16.06.2017 15:19
#
Nie, ale traged je.
Pipo123
16.06.2017 15:29
#
To co hraje je este horsie nez regionalna liga
Emmett Brown
16.06.2017 17:29
#
Tivoli
16.06.2017 17:31
#
Old Trafford No.7
16.06.2017 16:22
#
ten je marnej
doc
16.06.2017 17:53
#
Nie, Černý je hviezda B týmu Ajaxu
Aldeano
16.06.2017 17:22
#
Uwe háže buly
16.06.2017 15:58
#
dinss
16.06.2017 16:48
#
Takže nastoupí mezi 5-7 minutou?
Bandita_Harry
16.06.2017 17:12
#
dinss
16.06.2017 17:16
#
Nr.Nobody
16.06.2017 17:34
#
Nastoupi na 5-7 minut.
Bandita_Harry
16.06.2017 17:35
#
Proti CR by to bohato stacilo
fabro
16.06.2017 18:23
#
jj proto vám nadělil hattrick :)
Emmett Brown
16.06.2017 18:47
#
Mr.Mike
16.06.2017 19:40
#
dinss
18.06.2017 13:29
#
4:1 bandito. Vice informací na eurofotbal.sk.
Walter_Sobchak
16.06.2017 15:19
#
Pablos
16.06.2017 14:04
#
maj tam Dánové toho Dolberga ??
db18
16.06.2017 14:10
#
Nevešel se do nominace...
Pablos
16.06.2017 14:12
#
jo už jsem si to našel, že tam není ....pro nás teda dobře
czech_mira
16.06.2017 14:19
#
prosím?
Karim
16.06.2017 14:28
#
Epic fail!
db18
16.06.2017 16:33
#
Tak nakonec jsem v dánském článku našel, že to Ajax už docela dávno zablokoval (nicméně z anglických článků jsem měl pocit, že trenér upřednostnil jiné hráče)
raduinho
17.06.2017 21:01
#
Nekecej.
EdgarDavids
16.06.2017 14:42
#
Wtf
Kucka
16.06.2017 14:58
#
Bayernista18
16.06.2017 15:00
#
icka
16.06.2017 15:00
#
ClancyWiggum
16.06.2017 14:04
#
Semedo Těch 14M za něj je výsměch
Stannis Baratheon
16.06.2017 14:07
#
A ještě skoro do horšího.
ClancyWiggum
16.06.2017 14:16
#
To fakt nešel
Nr.Nobody
16.06.2017 14:14
#
Schick?
Blaza27
16.06.2017 14:15
#
Na toho se prakticky každej čtenář EF zaměří i bez článku
ClancyWiggum
16.06.2017 14:16
#
fantomas
16.06.2017 14:18
#
MichalKotukov
16.06.2017 14:21
#
kattos
16.06.2017 14:22
#

Takový Olsson hraje v průměrném týmu v průměrné lize, to by tam mohl být i takový Jankto, Schick je spojován s týmy jako Juve.
jarouss
16.06.2017 14:25
#
"protože se o nich třeba na rozdíl od ostatních obvykle tolik nemluví, což si žádá náprava"
Pinturicchio
16.06.2017 14:39
#
Na Eurofotbal.CZ není nutné zmiňovat Schicka jako hráče, na kterého se máš zaměřit.
EdgarDavids
16.06.2017 14:43
#
Alebo Benesa tych tu uz pozna asi kazdy...
Pinturicchio
16.06.2017 14:43
#
Kdo je Benes?
EdgarDavids
16.06.2017 14:45
#
Čobol čo šiel za 5 až 7
Pinturicchio
16.06.2017 14:47
#
Já tyhle mladé kluky nesleduju, akorát Schicka, ale to jen proto, že ho chce Juve.
Pinturicchio
16.06.2017 14:51
#
Už som pogůglil.
Kang & Kodos
16.06.2017 15:02
#
Články

nenalezeny žádné články


Aldeano
16.06.2017 17:23
#
Tivoli
16.06.2017 17:31
#
only1nekka
16.06.2017 18:04
#
A přitom je v každém článku prakticky
EdgarDavids
16.06.2017 20:09
#
Kluivert9
17.06.2017 19:55
#
MichalKotukov
16.06.2017 15:01
#
Emmett Brown
16.06.2017 14:48
#
Legenda eurofotbalu a raz aj Gladbachu
Pinturicchio
16.06.2017 14:51
#
berger321
16.06.2017 15:55
#
A Maďarska
Bandita_Harry
16.06.2017 17:13
#
kto je Pinturicchio ?!
Pinturicchio
16.06.2017 17:17
#
Jednak italský renesanční malíř, druhak pak přezdívka, kterou dal Alexovi del Pierovi Gianni Agnelli.
Bandita_Harry
16.06.2017 17:21
#
Diik
Pinturicchio
16.06.2017 17:23
#
EdgarDavids
16.06.2017 20:10
#
doc
16.06.2017 18:01
#
a ty si kto ?
Pinturicchio
16.06.2017 18:42
#
Uživatel s nickem Pinturicchio, který jsem si dal podle mého nejoblíbenějšího hráče, a sice Alessandra del Piera.
fenixLFC
16.06.2017 14:57
#
Tivoli
16.06.2017 15:02
#
Spalovač šancí
16.06.2017 15:11
#
Schick je záložník nebo obránce?
hotntoot
16.06.2017 15:29
#
Brankář.
Bex5
16.06.2017 22:05
#
fenixLFC
17.06.2017 09:43
#
hype
Old Trafford No.7
16.06.2017 16:23
#
REPLIKATOR
16.06.2017 17:43
#
pawelFCB
16.06.2017 22:52
#
1. FC Koln
17.06.2017 12:53
#
Klokanomet
16.06.2017 14:22
#
až na Linettyho samý šrot
Josifek
16.06.2017 14:23
#
"Expanzivní rozehrávka"
20DollarsInMyPocket
16.06.2017 14:26
#
Stannis Baratheon
16.06.2017 14:23
#
OT: Slavia asi koupí dalšího hráče, k
jehož jméno bude lámat jazyk komentátorům.
Za 1 milion Eur si vyhlédli Nigérijce Omoijuanfa. Soupeřit o něj budou s Vídeňskou Austrií. To by pro ně mohla být zajímavá posila.
SuperFrankie
16.06.2017 14:54
#
Tvrdík je dement, že vyhlásí, že nikdo ze Slavie neodejde, pokud tam neodehraje alespoň dva roky. Takhle odradí všechny zahraniční posily.
Spalovač šancí
16.06.2017 15:13
#
2 roky je naopak pohoda
SuperFrankie
16.06.2017 15:15
#
Cože? Vždyť ty hráče odradí, když je jejich přestupní stanice bude odmítat pustit dál.
Pablos
16.06.2017 15:21
#
ono to nebude zas tak horký, dá se to něják určitě ošéfovat jinak ohledně fakt zajímavého hráče ze zahraničí... ale jinak je to správný přístup, mně to příjde tedy sympatické, vyjadřuje to, že Slávia má nějákou koncepci... narozdíl od Sparty a Plzně
Spalovač šancí
16.06.2017 15:22
#
Záleží, jak bude postavena smlouva. Bude-li tam, že po dvou letech se aktivuje výkupní klauzule, budou na to podle mě hráči slyšet, neboť budou mít jistotu smlouvy a zároveň možnost jít dál. Hráči nechtějí automaticky hned utíkat pryč, jinak by podepisovali smlouvy jenom na rok
SuperFrankie
16.06.2017 15:25
#
To vysvětluj Pavlenkovi, kterýmu utekla životní šance dělat jedničku v Brémách.
Pablos
16.06.2017 15:28
#
tak ta cena byla docela směšná, pokud chci někoho jako svojí jedničku tak dám víc a bojuju o něj. Proč by klub měl kývat hned na první nabídky.... je to jenom dobře, že nedali souhlas
\_Henk_/
16.06.2017 15:40
#
Uwe háže buly
16.06.2017 16:00
#
KingMaster13
16.06.2017 16:45
#
Tivoli
16.06.2017 17:32
#
naheCZ
17.06.2017 12:40
#
raduinho
17.06.2017 21:02
#
si to představuje jak Hurvínek válku
stas87
16.06.2017 16:42
#
Ked bude chytat dobre aj tuto sezonu, tak sa von dostane. Lenze konkretne u tejto ponuky mal dost velku sancu na to, ze by bol jednotka, mal v klube dvoch krajanov a nemal by tak velke problemy s adaptaciou v klube. Samozrejme za predpokladu, ze odide Wiedwald. Ono sa mu moze stat, ze nakoniec skonci niekde v Rusku/Turecku, pretoze kluby na zapade nebudu mat zaujem. A v tej chvili si Pavlenka isto bude trieskat hlavou o stol, ze ho Slavia nepustila. A sam to dobre povedal, ze radsej bude chytat BL ako keby mal chytat 6 zapasov v CL a cesklu ligu. Nasa ponuka bola nizka, tam sa mohlo ist s cenou o trochu vyssie a chapem cinanov, ze nemaju zaujem ho pustat za takych podmienok. Sam som zvedavy, co to spravi s Pavlenkou a v akom rozpolozeni pojde do sezony. Ten hrac to musi v tej hlave mat a musi denne premyslat nad tym. A nahradu by mali v Lastuvkovi, takze keci o tom, ze by Slavia nezohnala brankara su kokotina.
Pablos
16.06.2017 15:14
#
a prej Nigérijec .... Nór jak poleno
Xaviercreus
16.06.2017 14:24
#
Super
Je nějaká ofiko fanta?
ClancyWiggum
16.06.2017 14:25
#
Nenašel jsem.
sk333
16.06.2017 14:32
#
Od nás zo Slovenska pre mňa najväčší talent Stanislav Lobotka. Hráč síce priemerného klubu FC Nordsjaeland, ale tam 2x po sebe hráčom sezóny. Hlavne pre fanúšikov z Česka do pozornosti ho dávam. Je nevysokej postavy a hrá na poste defenzívneho záložníka. Jeho prednosťou je aj rýchlosť a dribling. Dokáže vyviesť loptu a obísť aj 2-3 hráčov a vytvoriť prečíslenie Slabinou je možno strieľanie gólov, ale vynahrádza to asistenciami pri góloch
fantomas
16.06.2017 14:35
#
scarp
16.06.2017 14:37
#
u DMka je slabost nestrileni golu?
EdgarDavids
16.06.2017 14:41
#
sk333
16.06.2017 14:45
#
Máte vlastne pravdu, ale aj Lobotka by bol viac cenený, ak by dal 3-4 góly za sezónu.
EdgarDavids
16.06.2017 14:40
#
Tak pre DM resp CM nie je primarnou ulohu strielanie golov ze
Emmett Brown
16.06.2017 14:49
#
Lobotka je super hráčik, za mňa určite lepší ako Bero, verím že už po Eure namieri do BL.
Kucka
16.06.2017 14:59
#
MichalKotukov
16.06.2017 15:02
#
Pa2el
16.06.2017 19:56
#
Walter_Sobchak
16.06.2017 15:22
#
Dúfam že jemu aj Berovi ten turnaj výjde a obidvaja prestupia niekde do lepšieho.
Uwe háže buly
16.06.2017 16:01
#
"This is my sen"
CateArcher
16.06.2017 14:38
#
Ako asi bude vyzerat zakladna zostava Slovenska ?
Pony Slaystation
16.06.2017 14:56
#
icka
16.06.2017 15:01
#
Gunner14
16.06.2017 15:12
#
Bayernista18
16.06.2017 15:22
#
samson192
16.06.2017 16:05
#
Euphael
16.06.2017 16:07
#
Falcon773
16.06.2017 16:14
#
db18
16.06.2017 16:34
#
Tivoli
16.06.2017 16:46
#
KingMaster13
16.06.2017 16:46
#
Coutinho10
16.06.2017 17:33
#
REPLIKATOR
16.06.2017 17:43
#
icemike
16.06.2017 19:34
#
Mrvinho
16.06.2017 19:43
#
Mr.Mike
16.06.2017 19:43
#
Gareth Bale 11
16.06.2017 21:53
#
pawelFCB
16.06.2017 22:53
#
vladis271
17.06.2017 08:17
#
Kixi Syhimour
17.06.2017 13:16
#
Blasphemer
17.06.2017 18:01
#
DeformFCB
17.06.2017 18:20
#
Neri
17.06.2017 19:05
#
Azazelo RD
16.06.2017 15:02
#
11 kokotů.
samson192
16.06.2017 16:05
#
pýtal sa na SR nie zostavu ČR
Bandita_Harry
16.06.2017 17:34
#
Ze aj reagujes na ten potrat
wwwx
16.06.2017 22:47
#
Bodaj by sme aj my mali takých kokotov
Darren Fletcher
16.06.2017 15:41
#
predpokladaná zostava SR 21: Jakubech - Valjent, Niňaj, Škriniar, Mazáň - Lobotka, Bénes - Rusnák, Bero, Mihalík - Zreľák
CateArcher
16.06.2017 15:43
#
Diky chlape.
Darren Fletcher
16.06.2017 15:45
#
teoreticke moznosti su este Vavro za Ninaja pripadne niekto (spalek?) za Mihalika
Darren Fletcher
16.06.2017 15:45
#
a brankar
Walter_Sobchak
16.06.2017 15:46
#
Hlavne nech nechytá Chovan.
Pablos
16.06.2017 15:52
#
to fakt nemáte někoho lepšího do útoku než Zreláka ?? ...jinak docela dobrej tým
QooBo
16.06.2017 15:57
#
nemáme a naviac Zreľák dáva za U21 veľa gólov a je aj kapitán
Pablos
16.06.2017 16:01
#
tak je fakt, že já ho viděl jen, když hrál za Jablonec
vladis271
17.06.2017 08:20
#
Ako všetka česť, góly dáva, ale je zarážajúce a smútné, že nedokážeme vyprodukovať technického útočníka. Krídiel produkujeme posledné roky akoby nám samovoľne vychádzali niekde z lesa ale poriadneho útočníka nie.
Mr.Mike
16.06.2017 19:45
#
Zrelák Vestenický byl celkem talent ne? to je na tom tak bídně, že ho posadí i tohle dřevo
a Zrelák je i kapitán ne?
EdgarDavids
16.06.2017 20:12
#
Vestenický bol talent akurát tak v mládeži, u dospelých neví dať ako top prospekt ofenzivny jeden gol, to hovorí za všetko...
2miguel1
16.06.2017 14:39
#
Slovensko Nemecko Dánsko Portugalsko
EdgarDavids
16.06.2017 14:41
#
Skoda, ze nejde ten Duda nakoniec, s nim by sme boli hodne naslapani...
Walter_Sobchak
16.06.2017 15:23
#
Tak v kvalifikacii na MS sa moc nepredviedol, ta herna prax tam chyba. Radšej nech hrá Lobotka, Bero a Benes.
QooBo
16.06.2017 15:37
#
Antientam
16.06.2017 14:48
#
No dúfam, že dnes sa Škriniar bude vo výletoch krotit, ked hrá v obrane.
OTASi
16.06.2017 14:48
#
K dnešním zápasům: - Polsko - Slovensko, kurz na bratia přes 3.6, 02 za 1.80 .. to mi přijde přestřelený, Slováci byli v kvaldě dost dobrý, to jsou Poláci lepší? Zdá se mě to celkem přestřelený
EdgarDavids
16.06.2017 14:49
#
Domaci su tak mozno proto
Gajdy38
16.06.2017 15:52
#
Slovensko nehralo žiadny prípravný zápas takže tá jednička by som povedal je aj očakávaná.
ClancyWiggum
16.06.2017 15:55
#
Polsko taky ne.
SuperFrankie
16.06.2017 14:55
#
Btw - https://sport.aktualne.cz/fotbal/hladova-sparta-je-blizko-dalsi-posile-na-letnou
-miri-srb-pla/r~a0757ae8528211e7b65b0025900fea04/
Pablos
16.06.2017 14:58
#
Adresa DNS serveru sport.aktualne.cz nebyla nalezena.
SuperFrankie
16.06.2017 14:59
#
https://sport.aktualne.cz/fotbal/hladova-sparta-je-blizko-dalsi-posile-na-letnou
-miri-srb-pla/r~a0757ae8528211e7b65b0025900fea04/

už to jde? Zkopíruj celý odkaz.
Pablos
16.06.2017 15:01
#
nejde... nevim proč
jarouss
16.06.2017 15:03
#
to je ta posila o který jsi tu dřív psal ?
SuperFrankie
16.06.2017 15:09
#
Jako jestli to je jeden z těch special hráčů které chce Strama? To nevím. Já si myslím, že jedním z nich je Biabiany, o kterém se jedná.
ClancyWiggum
16.06.2017 15:04
#
jehož agentem je bývalý útočník Sparty Igor Gluščevič
Black Jagir
16.06.2017 15:28
#
Sparta mu udělala super kauf, jeho nejlepší kůň
SuperFrankie
16.06.2017 15:25
#
pepinho2
16.06.2017 15:32
#
To nemůže být ofiko, prostě ne
SuperFrankie
16.06.2017 15:37
#
Je
hotntoot
16.06.2017 15:41
#
OT:
Cristiano Ronaldo chce opustit Real Madrid, vedení již bylo informováno!

Šokující zpráva dnes zahýbala celým světem. Portugalec je prý velmi rozhořčen nedávnou daňovou aférou a údajně chce Španělsko opustit.Ve španělských médiích se okamžitě objevily výpovědi věrohodných zdrojů, které tvrdí, že se Ronaldo k odchodu rozhodl již před cardiffským finále.Momentálně má vše v rukou jeho agent Jorge Mendes, který samozřejmě o všem ví od samotného začátku. Nyní by měl jednat s vedením Realu, které je celou zprávou údajně velice zaskočeno a všemi dostupnými způsoby bude chtít Ronalda uklidnit.
ClancyWiggum
16.06.2017 15:44
#
LM
16.06.2017 16:33
#
jo tak zahýbala celým světem, íkáš...
Tivoli
16.06.2017 16:47
#
Rišan
16.06.2017 18:49
#
No a co má bejt? Každé oslabení španělských klubů vítám, protože jejich dominance v pohárech mne už otravuje.
1. FC Koln
17.06.2017 12:55
#
nova je fakt zumpa
mistr129
16.06.2017 15:57
#
Fantasy letos nebude?
Miguel19
16.06.2017 16:31
#
Na Sazka Fantasy je...ale tam to musíš dělat každý den no
mistr129
16.06.2017 17:02
#
a já se tak těšil na tu fantasy na uefě
jiriczeQ
16.06.2017 16:45
#
tak toho Olssona za kurz 6,5 dnes zkusím
Tivoli
16.06.2017 16:49
#
Tak konečně začíná turnaj, kde hrají CZE i SVK pátek odpoledne, tuna popcornu připravena, pivíčko vychlazeno, diskuse mohou začít
BRIT94
16.06.2017 17:05
#
SunFells
16.06.2017 17:10
#
Stephensovo zařazení do takového seznamu je mnohem zajímavější než samotný Stephens. Dosti šedý hráč.
pepinho2
16.06.2017 17:29
#
Ol!ver
16.06.2017 17:12
#
Chválim vyváženosť textu v článku, nie je tak vulgárny ako som bol zvyknutý u fantíka v poslednom čase...
fantomas
16.06.2017 17:14
#
Tivoli
16.06.2017 17:14
#
Hele kde se daji probirat jednotlive zapasy resp cele EURO, je nekde diskuse? Docela rad bych si vsadil na ty zapasy a potreboval bych nekoho, kdo se v tom vyzna a tak. diky
ZB 07
16.06.2017 17:34
#
Vždycky pod preview jednotlivých zápasů asi...akorát si nejsem jistej, jestli je zrovna nejlepší nápad se na EF radit o sázení
Tivoli
16.06.2017 18:28
#
tak o sazeni vis jak...pohled na ty tymy, sazky si vymyslim sam
Kaspar
16.06.2017 17:32
#
clanek o fotbale a na uvodni fotku date tenistku suarez navarro
Kaspar
16.06.2017 17:52
#
proc CT nedava oba zapasy, kdyz by to na sebe skvele navazovalo ?
Greny
16.06.2017 18:00
#
Protoze je tam ME v basketbalu zen (porada Cesko)
Tivoli
16.06.2017 18:29
#
Anglie klasicky hype na titul a za pul hodiny nemaji strelu na branu
Momodou#
17.06.2017 01:20
#
Jaký zas hype? Kde?
Tivoli
17.06.2017 15:30
#
vsude kam se podivas
Momodou#
17.06.2017 21:28
#
Zatiaľ som ho videl len v tomto tvojom príspevku,
Momodou#
17.06.2017 21:56
#
Tak by si mi mohol hodiť nejaký link, kde ten hype nájdem.
SunFells
16.06.2017 18:45
#
Abrahamovo zakončování mi zatím připomíná hráče z fmka.
Thomas Blomkal
16.06.2017 19:08
#
Já obvykle moc nekritizuju, ale jak vidim někoho psát o Švédsku a Allsvenskan, tak mám strašný nutkání poupravit pár nesrovnalostí.
1) "v barvách mistrovského Norrköpingu" - Jako nic proti, ale oni vyhráli titul před třema rokama! TŘEMA!
2) Olsson je primárně ofenzivnější střední záložník, často hraje i na obouch krajích. Do tý pozice "agresivního výherce balonů" ho tlačej pouze v AIK, protože tam zkrátka lepší DM nemaj, což je smutný. (Ale zas nadruhou stranu dobrý pro fans Elfsborgu ). A mimochodem právě na týhle pozici v hloubi pole příšerně vyhořel v Dánsku. Z těch zmíněných 3 roků odehrál dohromady tak 1(zranění+špatná forma). V repre ale bude hrát celkem stoprocentně levej kraj, protože ve středu hřiště nemá nárok. Jak říkám, na balonu super, v soubojích hodně ztrácí.
3) "Hiljemarka kříženého s Lewickým?" - to by mě zajímalo, jak jste na tohle přišliSunFells
16.06.2017 19:39
#
Fantík je starý čaroděj, ten ti přijde na mnoho věcí.
Darren Fletcher
16.06.2017 21:14
#
Nevyjdu za polku
GEGE
17.06.2017 11:45
#
Dalsi ze super talentovanych anglickych obrancu nesmi v tomto vyberu chybet
Fotbal_a_Podcast
18.06.2017 14:27
#
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
Našli jste v článku chybu? Můžete nám ji oznámit.