Đorđević má zlomený kotník, chybět bude tři měsíce

25.01.2015, 10:10
Aktuality
Lazio včera po první půli prohrávalo s milánským AC a nakonec dokázalo zvítězit 3:1, jednu ztrátu přesto zaznamenalo. Římský celek přišel o jednoho hráče, tři měsíce se v jeho sestavě neobjeví Filip Đorđević...

Srbský útočník přišel na trávník v průběhu druhé půle jako střídající hráč a na hřišti vydržel pouhých devět minut. Důvodem bylo zranění kotníku z 81. minuty, Đorđević neproměnil velkou šanci, uklouzl po míči a s podezřením na zlomeninu byl převezen do nemocnice, kde se původní obavy potvrdily.

Đorđeviće nyní čeká operace a pod nůž podle všeho půjde v úterý 27. ledna. Po zákroku bude následovat tříměsíční pauza a fotbalista tak přijde o většinu ze zbytku sezony.

Đorđević přišel do Lazia před sezonou zdarma z francouzského Nantes a rychle si vybojoval místo v základní sestavě na úkor Němce Miroslava Kloseho. Do této chvíle nastřílel sedm ligových branek.

Autor: Tomáš Pavlík / football-italia.net

Komentáře (34)

aach to je škoda...donedávna sme hľadali obrancov, teraz musí Lotito nájsť narýchlo útočníka a bojím sa toho aby neprišiel nový Saha...možnosť je návrat Perea-u z hosťovačky

FC Porto FC

balo

berte Yattaru na hostovanie

Le Gunner

Pustili byste ho?

na hosťovanie určite a možno aj na prestup

Byt tebou tak vemu uz aspon na hostovacku s rocni opci Buraka Yilmaze ne?

Pipo123

Filip bude hodne chýbať, stiahli sme Pereu naspať do Lazia, takže asi posilu do útoku nemožno očakávať, Lotito dnes vyhlásil že Balo je mimo naše možnosti. Ale Perea je docela borec a keď hral za Lazio tak zápas odmakal a dokázal streliť aj zopár gólov

lucius6

Perea neni dostatečná náhrada za Djordjeviče, tohle prostě nebude fungovat

Pipo123

Já by som mu dal šancu, on vie podržať loptu, má na svoju výšku dobrú techniku a vie zakončiť, pochybujem že Lotito privedie nejakú extra posilu a ak má prísť niekto ako Postiga či Saha, tak to radšej nech dáme šancu mladším borcov ako napr Perea

14 zápasů- 1 gól

Mně je jasné, že máme omezené možnosti a že jde jen o náhradu, ale my potřebujem hráče co dává góly a Bergessio je hráč dobrej možná tak pro tým co hrajou o záchranu ne pro nás, my se snažíme hrát o LM a podle mě to je právě výběr posil hrozně důležitej, potřebujem hráče co maj mentalitu hrát na předních příčkách a taky dokážou dávat pravidelně góly a podle mě Bergessio nic nesplňuje, to už mnohem zajímavější přijde Osvaldo, u kterého asi bude problém s platem, ale třeba se to povede nějak dohodnout

Pipo123

Ale on Bergessio toho moc neodohral v Dorii, u nás by mal kludne toľko gólov ako Miro či Djordjevič, navyše u nás skôr góly dávajú Candreva, Mauri, Anderson atd, Bergessio zrovna dokáže hodne šancí pripraviť spoluhráčom.

Pettirosso

14 zápasů, ale taky kolik jich hrál v základu, 5? tak je to moc.. navíc vedle sebe v útoku neměl Gabbiho s Ederem jak Okaka, ale Wzsolka se Sansonem, to je taky celkem rozdíl. Celkově se nechytl, čekalo se od něj víc, ale na druhou stranu moc šanci pořádně ani nedostal. Navíc mu imo vůbec neseděl Sinišův styl.