Ancelotti skončil na lavičce Bayernu Mnichov

28.09.2017 15:47, aktualizováno 28.09.2017 17:44 - Aktuality
 
Bayern Mnichov hledá nového trenéra. Na lavičce bavorského velkoklubu, jenž nezvládl ani včerejší utkání Ligy mistrů s Paris Saint-Germain, skončil Carlo Ancelotti...

Zkušený stratég přišel do německého klubu před startem minulého ročníku a následně dokázal s mnichovským klubem získat mistrovský titul, ovšem jinde se mu nedařilo.

Ještě horší to pak bylo letos: FCB nezvládlo ligové střetnutí s Hoffenheimem (0:2) a před týdnem neudrželo dvoubrankový náskok proti Wolfsburgu, čímž na Dortmund ztrácí tři body.

Pověstnou poslední kapkou se stala včerejší porážka s Paris Saint-Germain, po které sám Ancelotti nabídl rezignaci, klubové vedení následně situaci projednalo a rezignaci přijalo.

Osmapadesátiletý Ital je vůbec historicky nejdříve odchozím trenérem na lavičce Bayernu Mnichov, Erich Ribbeck vydržel do prosince 1993 a Jupp Heynckes o dva roky dříve jen do října.

Po oficiálním potvrzení ze strany úřadujícího německého šampiona vyšla najevo rovněž informace, že dosavadním vedením týmu byl pověřený bývalý obránce Willy Sagnol.
Autor: Jiří Vojík / transfermarkt.de, kicker.de
Počet zobrazení: 17424
Komentáře (448 / 0 nových)
Komentáře k článku naleznete zde
Našli jste v článku chybu? Můžete nám ji oznámit.