LA LIGA - 32. KOLO

V sobotním programu své fans opět zklamal Real Madrid, když doma jen remizoval se slabým San Sebastianem a opusil druhou příčku tabulky. Na tu se po výhře ve Vigu, které také pošilhává po LM, vyhoupla díky lepším vzájemným zápasům Valencia. Málaga ztratila doma všechny body s Getafe, stejně tak Alavés s Osasunou, která je bod za Valencií a Realem. Pět nedělních zápasů včetně souboje Santanderu s Barcelonou skončilo remízou.  
10.04.2006 | Aktuality | 92 komentářů
 

SERIE A - 33. KOLO

Juventus jen remizoval s Fiorentinou a jeho náskok se snížil na sedm bodů, oba milánské týmy totiž uspěly, Inter v Ascoli a AC doma s Chievem. AS Řím přehrálo Lecce a posunulo se na čtvrté místo před Fiorentinu, šesté už je po výhře v Sieně Lazio. Pryč ze sestupových vod míří Udinese, zvítězilo v Livornu, Parma rozdrtila Regginu, Treviso neuspělo v Messině a je prvním jistým sestupujícím.  
09.04.2006 | Aktuality | 12 komentářů
 

1. BUNDESLIGA - 29. KOLO

Boj o titul zdramatizovaly Brémy, které doma porazily 3:0 vedoucí Bayern Mnichov. Hamburk totiž v neděli doma porazil Gladbach a přiblížil se první příčce na čtyři body. Naopak remízou v Duisburgu opět ztratilo Schalke. Naděje na záchranu přiživil třemi body proti Wolfsburgu Kolín, zabrala i Hertha, která uspěla v Lauternu. V boji o Pohár UEFA se dařilo Leverkusenu v Dortmundu, stejně jako Stuttgartu proti Norimberku. Bielefeld porazil Frankfurt a Mohuč s Hannoverem se rozešly bez branek.  
09.04.2006 | Aktuality | 5 komentářů
 

PREMIER LEAGUE - 33. KOLO

Manchester United v šlágru kola porazil Arsenal, ale náskok Chelsea nestáhl. Ta sice s West Hamem prohrávala a od 16. minuty byla bez vyloučeného Maniche, nakonec však zvítězila přesvědčivě 4:1. Liverpool i Tottenham vyhrály, Blackburn remizoval v Portsmouthu, Newcastle nečekaně zvítězil v Middlesbrough, Villa jen remizovala s WBA, utkání Sunderlandu s Fulhamem přerušil sníh.  
09.04.2006 | Aktuality | 4 komentáře
 

SCHWEINSTEIGER NENÍ NA PRODEJ

Bayern Mnichov nehodlá prodat mladého záložníka Bastiana Schweinsteigera. Potvrdil to trenér bavorského velkoklubu Felix Magath, který reagoval na spekulace o zájmu Glasgow Rangers.  
08.04.2006 | Aktuality | 9 komentářů
 

TAKÉ VILLARREAL SE ZAJÍMÁ O VÍCTORA

Křídelnímu hráči Deportiva La Coruňa v létě vyprší smlouva a stane se volným hráčem. Zájem o Víctora má stále Liverpool, nyní by španělského záložníka do týmu rádi získali i ve Villarrealu.  
08.04.2006 | Aktuality | 1 komentář
 

LA LIGA - PREVIEW 32. KOLA

Historického úspěchu dosáhl v úterý Villarreal, když postoupil do semifinále LM, v La lize jej v neděli čeká doma La Coruňa. Real Madrid hostí San Sebastian, Barcelona jede na Santander, třetí Valencia bude hájit své šance na LM ve Vigu, Osasuna Pamplona na půdě zachraňujícího se Alavésu.  
08.04.2006 | Aktuality | 3 komentáře
 

NĚMECKOU JEDNIČKOU BUDE LEHMANN

Trenér německé reprezentace Jürgen Klinsmann oznámil, že post prvního brankáře získal Jens Lehmann z Arsenalu. Na lavičku se tak posadí dlouholetá jednička Oliver Kahn z Bayernu Mnichov.  
07.04.2006 | Aktuality | 13 komentářů
 

PŘEDBĚŽNÁ NOMINACE ŠPANĚLSKA NA MS

Trenér španělské reprezentace Luis Aragonés dnes oznámil jména hráčů, kteří se budou ucházet o pozvánku do týmu pro nadcházející světový šampionát v Německu. Zkušený kouč nominoval 33 fotbalistů, mezi nimiž je i pět nováčků. Hráči se poprvé sejdou na pondělní neformální schůzce v Madridu.  
07.04.2006 | Aktuality | 45 komentářů
 

KDO VYHRAJE BOJ O TAVANA?

Velice žádaným zbožím na trhu bude v létě Francesco Tavano. 27letý útočník letos střílí v Serii A jednu branku za druhou a vedle předních italských klubů se na něho poptávají i v zahraničí. Již teď je jasné, že Empoli mu bude brzy malé a v brzké budoucnosti s největší pravděpodobností změní dres...  
07.04.2006 | Aktuality | 5 komentářů
 

SCHALKE - LEVSKI 1:1 (0:1)

Schalke na svém supermoderním stadiónu v Gelsenkirchenu přivítalo Levski Sofia. Čtvrtý tým německé Bundesligy už měl slibný náskok z prvního utkání, ve kterém vyhrál na bulharské půdě 3:1, a tak se nic jiného, než postup Schalke nečekalo.  
07.04.2006 | Komentáře a souhrny | 2 komentáře
 

JOAQUIN JE PŘIPRAVEN OPUSTIT BETIS

Řady fotbalistů Betisu Sevilla by v létě mohl opustit Joaquín Sánchez Rodriguez. 24letý záložník je již dlouho považován za jeden z největších talentů španělského fotbalu, v letošní sezóně se mu však příliš nedaří a sám cítí, že právě odchod z Betisu by mohl být tím správným impulzem pro jeho další kariéru.  
07.04.2006 | Aktuality | 25 komentářů
 

MIDDLESBROUGH - BASILEJ 4:1 (1:1)

Neuvěřitelný obrat předvedli hráči anglického Middlesbrough. V prvním utkání čtvrtfinále Poháru UEFA v Basileji prohráli 0:2 a i v domácí odvetě prohrávali, dokázali však nastřílet čtyři góly, ten poslední v samém závěru, a postoupit do semifinále.  
07.04.2006 | Komentáře a souhrny | 4 komentáře
 

STEAUA BUKUREŠŤ - RAPID BUKUREŠŤ 0:0

Gól vstřelený v prvním zápase na hřišti Rapidu rozhodl o postupu Steauy Bukurešť. Odveta se nesla v podobném duchu, prim hrála pozorná obrana a vyložených brankových příležitostí bylo poskrovnu.  
06.04.2006 | Komentáře a souhrny | 2 komentáře
 

ZENIT PETROHRAD - SEVILLA 1:1 (0:0)

Fotbalisté Zenitu Petrohrad nedokázali proti Seville dohnat vysokou ztrátu z prvního zápasu a letošní ročník Poháru UEFA pro ně skončil. Poklidný zápas ve druhém poločase poznamenaly dvě červené karty, sporná penalta a zranění Marescy.  
06.04.2006 | Komentáře a souhrny | 4 komentáře
17.11. O Rafinhu stojí také Palmeiras
Pravý obránce Rafinha se podle všeho chce vrátit do Brazílie a odmítá prodloužit smlouvu s Bayernem o další dva roky. V takovém případě o něho potom usilují hned tři kluby - vedle Cruzeira a São Paula také Palmeiras, které už dokonce učinilo konkrétní nabídku. (globo.globoesporte.com)
17.11. Penev skončil ve Valencii
Již s okamžitou platností opustil Valencii, kde trénoval tamní rezervu, Ljuboslav Penev. Bulharský internacionál kandiduje na prezidenta domácí fotbalové asociace. (valenciacf.com)
17.11. LaLiga - výsledek
Výsledek dnešní předehrávky španělské ligy: Girona - Real Sociedad 1:1 (64. Stuani - 7. Willian José).
17.11. Ligue 1 - výsledky
Výsledky dnešních zápasů francouzské ligy: Lille - Saint-Étienne 3:1 (20. Pépé, 71. Mendes, 89. Ponce - 45. Bamba z penalty), Amiens - AS Monako 1:1 (31. Gakpé - 67. Jovetić).
17.11. Bundesliga - výsledek
Výsledek dnešní předehrávky německé ligy: Stuttgart - Dortmund 2:1 (5. Akolo, 51. Brekalo - 45+3. Philipp).
17.11. Wasilewski se má upsat Wisłe
Dlouhé hledání nového klubu má brzy skončit pro bývalého obránce Anderlechtu či Leicesteru Marcina Wasilewského, který je od léta volným hráčem. V Polsku se píše o tom, že ho brzy uloví jeho mateřská Wisła Kraków, kde by se veterán potkal s dalším někdejším reprezentantem Arekem Głowackým. (przegladsportowy.pl)
17.11. FCSB v lize překvapivě prohrálo
Teprve druhou porážku v sezoně si na konto připisuje soupeř Viktorie Plzeň ve skupině Evropské ligy, bukurešťský klub FCSB. Ten dnes vyšel střelecky naprázdno na půdě Poli Iasi a prohrál 0:1.
17.11. Coleman prý rezignoval
Wales se ocitá bez manažera, naopak Sunderland svého nového již během neděle získá v Chrisi Colemanovi - alespoň to tvrdí Sky Sports. (skysports.com)
17.11. Driussi by mohl reprezentovat Itálii
Sebastian Driussi je Argentinec, za národní tým této země ovšem ještě nenastoupil a není vyloučeno, že díky svému pasu nakonec bude hrát za Itálii. Útočník Zenitu Petrohrad se této možnosti nebrání, prioritou pro něho ale zůstává jihoamerická země. (football-italia.net)
17.11. Beşiktaş bude jednat o Fellainim
Marouane Fellaini stále ještě neprodloužil smlouvu s Manchesterem United a podle tureckého zdroje Sporx je na odchodu. Prezident Beşiktaşe Fikret Orman prý brzy přiletí k jednání do Anglie uprostřed snahy istanbulského celku zajistit si náhradu za stárnoucího Atibu Hutchinsona. (sporx.com)
Další expres zprávy
Výsledkový servis
19.11.
TP Mazembe - SuperSport United
info
Kompletní výsledky
13:30
Arsenal FC - Tottenham Hotspur
info
16:00
AFC Bournemouth - Huddersfield Town
info
16:00
Crystal Palace - Everton FC
info
16:00
Leicester City - Manchester City
info
16:00
Liverpool FC - Southampton FC
info
16:00
West Bromwich Albion - Chelsea FC
info
16:00
Burnley FC - Swansea City
info
18:30
Man. Utd - Newcastle United
info
19.11.
Watford FC - West Ham United
info
17.11.
Burton Albion - Sheff. Utd
1:3
17.11.
Preston - Bolton Wanderers
0:0
16:00
Birmingham City - Nottingham Forest
info
16:00
Hull City - Ipswich Town
info
16:00
Norwich City - Barnsley FC
info
16:00
Queens Park Rangers - Aston Villa
info
16:00
Reading FC - Wolverhampton
info
16:00
Sheffield Wednesday - Bristol City
info
16:00
Sunderland AFC - Millwall FC
info
16:00
Cardiff City - Brentford FC
info
18:30
Fulham FC - Derby County
info
19.11.
Leeds United - Middlesbrough FC
info
16:00
Bristol Rovers - AFC Wimbledon
info
16:00
Bury FC - Blackburn Rovers
info
16:00
Charlton Athletic - Milton
info
16:00
Fleetwood Town - Doncaster Rovers
info
16:00
Northampton Town - Scunthorpe
info
16:00
Oldham Athletic - Rochdale AFC
info
16:00
Peterborough United - Blackpool FC
info
16:00
Plymouth Argyle - Oxford United
info
16:00
Portsmouth FC - Southend United
info
16:00
Rotherham United - Shrewsbury Town
info
16:00
Walsall FC - Gillingham FC
info
16:00
Wigan Athletic - Bradford City
info
16:00
Accrington Stanley - Newport County
info
16:00
Chesterfield FC - Exeter City
info
16:00
Colchester United - Morecambe FC
info
16:00
Forest Green - Crewe Alexandra
info
16:00
Grimsby Town - Carlisle United
info
16:00
Lincoln City - Coventry City
info
16:00
Luton Town - Cambridge United
info
16:00
Mansfield Town - Stevenage FC
info
16:00
Notts County - Cheltenham Town
info
16:00
Port Vale - Barnet FC
info
16:00
Wycombe Wanderers - Crawley Town
info
16:00
Yeovil Town - Swindon Town
info
16:00
AFC Fylde - Torquay United
info
16:00
Bromley FC - Chester FC
info
16:00
Dagenham & Redbridge - Guiseley AFC
info
16:00
Eastleigh FC - Barrow AFC
info
16:00
Gateshead FC - Tranmere Rovers
info
16:00
Hartlepool United - Aldershot Town
info
16:00
Leyton Orient - Dover Athletic
info
16:00
Macclesfield Town - Boreham Wood
info
16:00
Maidstone United - Solihull Moors
info
16:00
Sutton United - Halifax Town
info
16:00
Woking FC - Maidenhead United
info
16:00
Wrexham FC - Ebbsfleet United
info
Kompletní výsledky
17.11.
Girona FC - Real Sociedad
1:1
13:00
Getafe CF - Deportivo Alavés
info
16:15
CD Leganés - FC Barcelona
info
18:30
Sevilla FC - Celta Vigo
info
20:45
Atlético Madrid - Real Madrid
info
19.11.
Málaga CF - Deportivo La Coruña
info
19.11.
Espanyol Barcelona - Valencia CF
info
19.11.
UD Las Palmas - Levante UD
info
19.11.
Athletic Bilbao - Villarreal CF
info
17.11.
UD Almería - Real Zaragoza
3:0
16:00
SD Huesca - CD Tenerife
info
18:00
Lorca FC - CD Lugo
info
18:00
Real Valladolid - Real Oviedo
info
20:00
Reus Deportiu - Albacete Balompié
info
19.11.
CD Numancia - Gimnàstic Tarragona
info
19.11.
Rayo Vallecano - FC Barcelona B
info
19.11.
Sevilla FC B - Córdoba CF
info
19.11.
CA Osasuna - AD Alcorcón
info
19.11.
CD Leonesa - Granada CF
info
19.11.
Sporting Gijón - Cádiz CF
info
18:00
Real Madrid Castilla - CD Toledo
info
19.11.
Rayo Majadahonda - CCD Cerceda
info
19.11.
Coruxo FC - Rápido de Bouzas
info
19.11.
Real Valladolid B - S.S. Reyes
info
19.11.
Racing Ferrol - CF Fuenlabrada
info
19.11.
CDA Navalcarnero - Gimn. Segoviana
info
19.11.
CD Guijuelo - Pontevedra CF
info
19.11.
SD Ponferradina - Celta Vigo B
info
19.11.
La Coruña B - Atlético Madrid B
info
19.11.
Talavera CF - Unión Adarve
info
16:00
SD Leioa - Barakaldo CF
info
16:00
CD Lealtad - Peña Sport FC
info
17:00
SD Amorebieta - CD Vitoria
info
17:00
CA Osasuna B - Racing Santander
info
18:30
Real Sociedad B - Gernika Club
info
19.11.
CD Tudelano - Sporting Gijón B
info
19.11.
Burgos CF - Athletic Bilbao B
info
19.11.
UD Logroñés - CD Mirandés
info
19.11.
Real Unión Club - Arenas Club
info
19.11.
Caudal Deportivo - CD Izarra
info
18:00
Valencia CF B - Lleida Esportiu
info
18:00
Villarreal CF B - CE Sabadell FC
info
19.11.
RCD Mallorca - Elche CF
info
19.11.
SD Formentera - UE Olot
info
19.11.
CD Ebro - Badalona CF
info
19.11.
UE Cornellà - Real Zaragoza B
info
19.11.
UE Llagostera - Peña Deportiva
info
19.11.
Ontinyent CF - Atlético Baleares
info
19.11.
CD Alcoyano - CF Peralada
info
19.11.
Hércules CF - Atlético Saguntino
info
19.11.
Lorca Deportiva - UD Las Palmas B
info
19.11.
Real Betis B - Jumilla CF
info
19.11.
UD Melilla - Mérida AD
info
19.11.
Écija Balompié - CD San Fernando
info
19.11.
CP Ejido - Córdoba CF B
info
19.11.
Recreativo Huelva - UD Marbella
info
19.11.
Real Linense - Granada CF B
info
19.11.
CD Badajoz - FC Cartagena
info
19.11.
UCAM Murcia - CF Villanovense
info
19.11.
Extremadura UD - Real Murcia
info
Kompletní výsledky
18:00
AS Řím - SS Lazio
info
20:45
SSC Neapol - AC Milán
info
19.11.
FC Crotone - Janov CFC
info
19.11.
Turín FC - Chievo Verona
info
19.11.
Udinese Calcio - Cagliari Calcio
info
19.11.
Benevento Calcio - US Sassuolo
info
19.11.
UC Sampdoria - Juventus FC
info
19.11.
SPAL 2013 - ACF Fiorentina
info
19.11.
Inter Milán - Atalanta Bergamo
info
17.11.
Frosinone Calcio - US Avellino
1:1
15:00
Brescia Calcio - Spezia Calcio
info
15:00
Empoli FC - AC Cesena
info
15:00
US Foggia - Ternana Calcio
info
15:00
Novara Calcio - FC Bari 1908
info
15:00
Parma Calcio - Ascoli Calcio
info
15:00
Perugia Calcio - Carpi FC
info
15:00
Delfino Pescara - US Pro Vercelli
info
15:00
Virtus Entella - Venezia FC
info
19.11.
Salernitana Calcio - US Cremonese
info
14:30
Arzachena Calcio - Lucchese
info
19.11.
Alessandria Calcio - AS Viterbese
info
19.11.
AC Arezzo - AC Cuneo
info
19.11.
Giana Erminio - AC Prato
info
19.11.
AS Livorno - Olbia Calcio
info
19.11.
AC Pistoiese - Piacenza Calcio
info
19.11.
US Pontedera - AC Monza Brianza
info
19.11.
US Gavorrano - Carrarese Calcio
info
17.11.
Calcio Padova - US Triestina
2:1
19.11.
Alma Fano - FC Südtirol-Alto Adige
info
19.11.
AC Renate - Teramo Calcio
info
19.11.
Sambenedettese - Bassano Virtus
info
19.11.
Vicenza Calcio - AC Mestre
info
19.11.
Modena FC - Pordenone Calcio
neh.
19.11.
AC FeralpiSalò - UC AlbinoLeffe
info
19.11.
AS Gubbio - US Fermana
info
19.11.
AC Reggiana - Ravenna Calcio
info
14:30
USD Akragas - Fidelis Andria
info
14:30
SS Juve Stabia - Calcio Catania
info
14:30
Paganese Calcio - Fondi Calcio
info
14:30
Sicula Leonzio - US Casertana
info
14:30
Trapani Calcio - Virtus Francavilla
info
16:30
Rende Calcio - FC Matera
info
20:30
Bisceglie Calcio - Liberty Monopoli
info
20:30
US Lecce - Reggina Calcio
info
19.11.
FC Catanzaro - Cosenza Calcio
info
Kompletní výsledky
17.11.
VfB Stuttgart - Dortmund
2:1
15:30
Bayern Mnichov - FC Augsburg
info
15:30
TSG Hoffenheim - E. Frankfurt
info
15:30
Bayer Leverkusen - RB Lipsko
info
15:30
1. FSV Mainz 05 - 1. FC Köln
info
15:30
VfL Wolfsburg - SC Freiburg
info
18:30
Hertha BSC - Mönchengladbach
info
19.11.
Schalke 04 - Hamburger SV
info
19.11.
Werder Brémy - Hannover 96
info
17.11.
A. Bielefeld - Braunschweig
2:2
17.11.
SV Darmstadt - SV Sandhausen
1:2
13:00
1. FC Norimberk - Holstein Kiel
info
13:00
1. FC Heidenheim - Union Berlín
info
13:00
VfL Bochum - Greuther Fürth
info
19.11.
MSV Duisburg - Erzgebirge Aue
info
19.11.
FC St. Pauli - Jahn Regensburg
info
19.11.
FC Ingolstadt 04 - Düsseldorf
info
17.11.
VfL Osnabrück - VfR Aalen
4:1
17.11.
Hallescher FC - Preußen Münster
3:0
17.11.
Wehen Wiesbaden - Hansa Rostock
0:1
14:00
Carl Zeiss Jena - Werder Brémy II
info
14:00
Großaspach - Rot-Weiß Erfurt
info
14:00
Sportfreunde Lotte - SV Meppen
info
14:00
Chemnitzer FC - Würzburger Kickers
info
14:00
Fortuna Köln - 1. FC Magdeburg
info
14:00
Karlsruher SC - FSV Zwickau
info
14:00
SpVgg Unterhaching - SC Paderborn
info
17.11.
FC St. Pauli II - Braunschweig II
2:3
13:00
Hamburger SV II - Weiche Flensburg
info
13:00
Hannover 96 II - Altona
info
14:00
Egest./Langred. - VfL Wolfsburg II
info
14:00
SSV Jeddeloh - VfB Lübeck
info
14:00
Hansa Lüneburg - VfB Oldenburg
info
15:00
Eutin 08 - Eintracht Norderstedt
info
19.11.
TSV Havelse - Schwarz-Weiß Rehden
info
19.11.
Droch/Asse - VfV Borussia Hildesheim
info
17.11.
ZFC Meuselwitz - Fürstenwalde
1:1
13:30
Halberstadt - SV Babelsberg 03
info
13:30
Energie Cottbus - BFC Viktoria 1889
info
19.11.
Chemie Lipsko - Neugersdorf
info
19.11.
Berlín AK 07 - Hertha BSC II
info
19.11.
BFC Dynamo - Lokomotive Lipsko
info
19.11.
VfB Auerbach - FSV Luckenwalde
info
19.11.
Budissa Bautzen - Wacker Nordhausen
info
19.11.
TSG Neustrelitz - VSG Altglienicke
info
17.11.
SV Rödinghausen - Wiedenbrück
0:2
17.11.
Rot-Weiß Essen - Dortmund II
0:1
13:00
1. FC Köln II - KFC Uerdingen
info
14:00
FC Wegberg-Beeck - Düsseldorf II
info
14:00
SG Wattenscheid - TUS Erndtebrück
info
14:00
Westfalia Rhynern - Oberhausen
info
14:00
M'gladbach II - Alemannia Aachen
info
14:00
SC Verl - Viktoria Köln
info
19.11.
Bonner SC - Wuppertaler SV
info
17.11.
Astoria Walldorf - SC Freiburg II
0:1
17.11.
FSV Frankfurt - 1. FSV Mainz 05 II
1:1
14:00
Wormatia Worms - S. Kickers
info
14:00
Stadtallendorf - SV Elversberg
info
14:00
SV Waldhof Mannheim - Hessen Kassel
info
14:00
1. FC Saarbrücken - SSV Ulm 1846
info
14:00
VfB Stuttgart II - TSV Steinbach
info
19.11.
TuS Koblenz - Röchling Völklingen
info
19.11.
Kickers Offenbach - Hoffenheim II
info
14:00
SV Seligenporten - FC Memmingen
info
14:00
VfB Eichstätt - 1. FC Norimberk II
info
14:00
FV Illertissen - Wacker Burghausen
info
14:00
Ingolstadt II - SpVgg Bayreuth
info
14:00
Fürth II - Bayern Mnichov II
info
14:00
FC Unterföhring - FC Augsburg II
info
14:00
1. FC Schweinfurt - FC Pipinsried
info
14:00
Schalding-Heining - TSV Rosenheim
info
Kompletní výsledky
17.11.
Sparta Praha - Jihlava
1:0
16:00
Zbrojovka Brno - FK Teplice
info
16:00
Sigma Olomouc - Fastav Zlín
info
16:00
Slovan Liberec - Baník Ostrava
info
18:00
Slavia Praha - Dukla Praha
info
20:00
1. FC Slovácko - Viktoria Plzeň
info
19.11.
MFK Karviná - FK Jablonec
info
19.11.
FK Mladá Boleslav - Bohemians 1905
info
17.11.
FK Pardubice - 1. FK Příbram
1:2
17.11.
SFC Opava - FC Hradec Králové
3:2
17.11.
Ústí nad Labem - Frýdek-Místek
0:1
17.11.
1. SC Znojmo FK - Olympia Praha
2:1
10:15
Fotbal Třinec - Č. Budějovice
info
13:30
MAS Táborsko - FK Varnsdorf
info
19.11.
Viktoria Žižkov - Vlašim
info
19.11.
Baník Sokolov - MFK Vítkovice
info
17.11.
Viktorie Jirny - SK Benešov
2:1
17.11.
Sokol Brozany - Loko Vltavín
1:3
17.11.
SK Převýšov - FK Litoměřicko
1:2p
17.11.
Polaban Nymburk - MFK Chrudim
0:3
17.11.
Sokol Čížová - Králův Dvůr
0:2
10:15
FC Písek - SK Zápy
info
10:15
FK Štěchovice - Jiskra Domažlice
info
13:30
Benátky n/J - Ústí nad Orlicí
info
13:30
FK Dobrovice - Slavoj Vyšehrad
info
?
SK Líšeň - Spartak Hulín
odl.
19.11.
1. SK Prostějov - Jiskra Rýmařov
odl.
19.11.
Val. Mez. - MFK Vyškov
odl.
19.11.
Vel. Mez. - FC Hlučín
odl.
19.11.
RSM Hodonín - ČSK Uherský Brod
odl.
19.11.
1. HFK Olomouc - Otrokovice
odl.
19.11.
Odra Petřkovice - FK Mohelnice
odl.
19.11.
Kroměříž - SK Uničov
odl.
17.11.
Aritma Praha - SK Klatovy
2:1
17.11.
TJ Malše Roudné - Mar. Lázně
1:2p
17.11.
Č. Krumlov - FK Hořovicko
2:0
10:15
Petřín Plzeň - SK Jankov
info
10:15
TJ Přeštice - SK Rakovník
info
10:30
Ol. Březová - Tatran Sedlčany
info
13:30
SK Doubravka - 1. FC Karlovy Vary
info
13:30
Spartak Soběslav - MFK Dobříš
info
17.11.
Motorlet Praha - SK Český Brod
1:2p
17.11.
FC Chomutov - SK Kladno
???
17.11.
FK Souš - Sokol Houstoň
2:1
10:15
SK Hrobce - Tatran Rakovník
info
13:30
SK Úvaly - FC Nový Bor
info
13:30
Slovan Velvary - Neratovice-Byš.
info
13:30
Arsenal Česká Lípa - SS Ostrá
info
19.11.
Meteor Praha - FK Louny
info
17.11.
Sokol Živanice - Jiskra Mšeno
0:1
17.11.
FK Zbuzany - Dvůr Králové
2:3p
10:15
FK Pardubice B - Brandýs n. L.
info
10:15
Čechie Vykáň - Pěnčín-Turnov
info
13:30
Sokol Kratonohy - MFK Trutnov
info
13:30
SK Vysoké Mýto - Chrastava
info
13:30
FK Letohrad - Admira Praha
info
19.11.
FK Čáslav - FK Kolín
info
19.11.
Velká Bíteš - FC Strání
odl.
19.11.
Sokol Tasovice - Havlíčkův Brod
odl.
19.11.
FSC Stará Říše - Ždírec n/D
odl.
19.11.
Slovan Rosice - FK Blansko
odl.
19.11.
FK Šumperk - SFK Vrchovina
odl.
19.11.
AFK Tišnov - MSK Břeclav
odl.
19.11.
HFK Třebíč - Žďár n/S
odl.
19.11.
Slovan Bzenec - Slavoj TKZ Polná
odl.
19.11.
FC Brumov - Lokomotiva Petrovice
odl.
19.11.
FC Dolní Benešov - SFC Opava B
odl.
19.11.
FK Jeseník - SK Hranice
odl.
19.11.
Frýdlant n. O. - FK Kozlovice
odl.
19.11.
Nové Sady Olomouc - FK Šternberk
odl.
19.11.
MFK Havířov - FC Vsetín
odl.
19.11.
TJ Nový Jičín - FC Slavičín
odl.
19.11.
Sokol Ústí - FK Bospor Bohumín
odl.
19.11.
Viktoria Plzeň - Slavia Praha
info
19.11.
1. FC Slovácko - Fastav Zlín
info
19.11.
Zbrojovka Brno - Vysočina Jihlava
info
19.11.
FC Hradec Králové - FK Jablonec
info
14:00
1. FC Slovácko - Viktoria Plzeň
info
Kompletní výsledky
14:00
Zemplín Michalovce - AS Trenčín
info
14:00
MFK Ružomberok - Podbrezová
info
14:00
Tatran Prešov - FC Zlaté Moravce
info
14:00
FC Nitra - FK Senica
info
15:00
MŠK Žilina - DAC Dunajská Streda
info
19.11.
Slovan Bratislava - Spartak Trnava
info
17.11.
Lokomotíva Košice - FK Poprad
0:1
17.11.
FK Pohronie - Podbrezová B
0:1
13:00
Partizán Bardejov - L. Zvolen
info
13:00
Sp. Nová Ves - Lipt. Mikuláš
info
13:00
ŠTK 1914 Šamorín - KFC Komárno
info
17:00
MFK Skalica - Nové Mesto n. V.
info
19.11.
MŠK Žilina B - Slavoj Trebišov
info
19.11.
ŠKF Sereď - Inter Bratislava
info
Kompletní výsledky
17.11.
Lille OSC - AS Saint-Étienne
3:1
17.11.
Amiens SC - AS Monaco
1:1
17:00
Paris Saint-Germain - FC Nantes
info
20:00
Dijon FCO - ES Troyes
info
20:00
EA Guingamp - Angers SCO
info
20:00
Racing Strasbourg - Stade Rennes
info
20:00
Toulouse FC - FC Metz
info
19.11.
SM Caen - OGC Nice
info
19.11.
Olympique Lyon - Montpellier HSC
info
19.11.
Girondins Bordeaux - Marseille
info
17.11.
Bourg Péronnas - Valenciennes FC
1:3
17.11.
LB Châteauroux - Tours FC
1:0
17.11.
Clermont Foot - AJ Auxerre
1:0
17.11.
GFCO Ajaccio - Le Havre AC
1:1
17.11.
AS Nancy-Lorraine - AC Ajaccio
2:2
17.11.
US Quevilly-Rouen - US Orléans
1:0
17.11.
Stade Reims - Paris FC
1:1
17.11.
FC Sochaux - Nîmes Olympique
2:1
15:00
FC Lorient - Stade Brestois
info
17.11.
SO Cholet - US Concarneau
1:5
17.11.
Red Star FC - Rodez AF
1:0
17.11.
US Créteil - US Boulogne
1:1
17.11.
USL Dunkerque - AS Lyon-Duchère
1:0
17.11.
Consolat - Les Herbiers VF
3:3
17.11.
SC Bastia - AS Béziers
neh.
14:45
Grenoble Foot 38 - Stade Lavallois
info
16:00
US Avranches - FC Chambly
info
20:00
Pau FC - Entente SSG
info
Kompletní výsledky
10:00
SKA Chabarovsk - CSKA Moskva
info
12:00
Dinamo Moskva - Achmat Groznyj
info
14:30
FK Krasnodar - Spartak Moskva
info
17:00
Arsenal Tula - Rubin Kazaň
info
19.11.
FK Ufa - Ural Sverdlovská oblast
info
19.11.
Anži Mch - Lokomotiv Moskva
info
19.11.
FK Rostov - Amkar Perm
info
19.11.
Zenit Petrohrad - FK Tosno
info
11:00
Šinnik Jaroslavl - Olimpijec NN
info
11:00
Sibir Novosibirsk - Rotor Volgograd
info
11:00
Krasnojar. - Spartak Moskva II
info
12:00
FK Orenburg - Fakel Voroněž
info
13:00
Volgar Astrachaň - Křídla Sov.
info
14:00
Baltika K. - Avangard Kursk
info
16:00
Dinamo Petrohrad - Luč-Energija
info
16:00
Kubaň Krasnodar - FK Tjumen
info
16:30
FK Chimki - Tom Tomsk
info
19.11.
FK Tambov - Zenit Petrohrad II
info
Kompletní výsledky
17.11.
FC Porto - Portimonense SC
3:2
19:15
SL Benfica - Vitória FC Setúbal
info
21:30
Rio Ave FC - SC Braga
info
19.11.
AD Oliveirense - CS Marítimo
info
19.11.
UD Leiria - CD Aves
info
19.11.
Académica Coimbra - CD Nacional
info
19.11.
União Madeira - SC Freamunde
info
19.11.
FC Vizela - Vilaverdense FC
info
19.11.
Caldas SC - FC Arouca
info
19.11.
SC Farense - Leixões SC
info
19.11.
Moreirense FC - FC Felgueiras
info
19.11.
CD Santa Clara - GD Chaves
info
19.11.
Sporting Ideal - Cova Piedade
info
19.11.
SC Praiense - UD Vilafranquense
info
19.11.
Vitória SC - CD Feirense
info
16:00
FC Penafiel - Gil Vicente FC
info
Kompletní výsledky
13:30
Ross County - Celtic FC
info
16:00
Aberdeen FC - Motherwell FC
info
16:00
Dundee FC - Kilmarnock FC
info
16:00
Hibernian FC - St. Johnstone FC
info
16:00
Rangers FC - Hamilton Academical
info
19.11.
Hearts - Partick Thistle
info
19.11.
Dundee United - Falkirk FC
info
16:00
Cowdenbeath FC - Annan Athletic
info
Kompletní výsledky
18:30
FC Twente - SC Heerenveen
info
18:30
Feyenoord Rotterdam - VVV Venlo
info
20:45
NAC Breda - AFC Ajax
info
20:45
Willem II - Sparta Rotterdam
info
19.11.
ADO Den Haag - Heracles Almelo
info
19.11.
PEC Zwolle - PSV Eindhoven
info
19.11.
FC Utrecht - SBV Excelsior
info
19.11.
FC Groningen - SBV Vitesse
info
19.11.
Roda JC - AZ Alkmaar
info
17.11.
Cambuur - Fortuna Sittard
1:0
17.11.
RKC Waalwijk - SC Telstar
4:1
17.11.
FC Eindhoven - MVV Maastricht
3:2
17.11.
Go Ahead Eagles - FC Dordrecht
0:3
17.11.
FC Den Bosch - FC Volendam
3:1
17.11.
BV De Graafschap - NEC Nijmegen
1:3
17.11.
FC Oss - Helmond Sport
0:0
17.11.
FC Emmen - Almere City
2:2
Kompletní výsledky
17.11.
Royal Charleroi SC - KV Mechelen
2:0
18:00
Excel Mouscron - RSC Anderlecht
info
20:00
KV Kortrijk - Sint-Truidense VV
info
20:00
KAS Eupen - Royal Antverpy FC
info
20:30
Standard Lutych - KV Oostende
info
19.11.
SV Zulte Waregem - KRC Genk
info
19.11.
Club Bruggy - Waasland-Beveren
info
19.11.
KSC Lokeren - KAA Gent
info
17.11.
Lierse SK - Cercle Bruggy
1:0
17:00
KSV Roeselare - KVC Westerlo
info
20:30
Beerschot Wilrijk - OH Leuven
info
19.11.
RU Saint-Gilloise - AFC Tubize
info
Kompletní výsledky
17.11.
Beşiktaş JK - Akhisar B.
0:0
12:00
Bursaspor - Göztepe SK
info
14:30
Konyaspor - Antalyaspor
info
17:30
Istanbul B. - Galatasaray SK
info
19.11.
Alanyaspor - Yeni Malatyaspor
info
19.11.
Gençlerbirliği SK - Kayserispor
info
19.11.
Trabzonspor - Osmanlispor
info
19.11.
Fenerbahçe SK - Sivasspor
info
17.11.
MKE Ankaragücü - Denizlispor
2:1
11:00
Erzurum BB - Ümraniyespor
info
11:00
Manisaspor - Elaziğspor
info
13:30
Adana Demirspor - Gaz. Gaziantep
info
19.11.
Samsunspor - Adanaspor
info
19.11.
Balikesirspor - Eskişehirspor
info
19.11.
Altinordu SK - Giresunspor
info
19.11.
Çaykur Rizespor - Istanbulspor
info
Kompletní výsledky
14:00
PAS Lamia 1964 - AO Kerkyra
info
16:15
AE Larisa - Apollon Smyrnis
info
18:30
Olympiakos Pireus - APO Levadiakos
info
19.11.
Xanthi FC - Panionios FC
info
19.11.
PAS Giannina FC - Panetolikos FC
info
19.11.
Platanias - Asteras Tripolis
info
19.11.
Panathinaikos FC - AEK Atény
info
Kompletní výsledky
16:00
LASK Linz - Rapid Vídeň
info
18:30
SV Mattersburg - SCR Altach
info
18:30
Austria Vídeň - Admira
info
18:30
SKN Sankt Pölten - Wolfsberger AC
info
19.11.
Red Bull Salzburg - SK Sturm Graz
info
17.11.
SV Ried - SV Kapfenberg
2:0
17.11.
Wacker Innsbruck - Floridsdorfer AC
3:0
17.11.
Blau Weiß Linz - WSG Wattens
0:2
17.11.
TSV Hartberg - Austria Lustenau
0:0
17.11.
FC Liefering - SC Wiener Neustadt
0:0
Kompletní výsledky
19:00
FC Basilej - FC Sion
info
19:00
FC St. Gallen - FC Lugano
info
19.11.
Grasshopper Curych - FC Thun
info
19.11.
Lausanne Sport - FC Luzern
info
19.11.
BSC Young Boys - FC Curych
info
17.11.
FC Aarau - Servette Ženeva
0:0
19:00
Rapperswil-Jona - Neuchâtel Xamax
info
19:00
FC Winterthur - FC Wil
info
19.11.
FC Chiasso - FC Wohlen
info
Kompletní výsledky
17.11.
Šachtar Doněck - PFK Oleksandrija
1:2
13:00
Zirka Kropyvnyckyj - Dynamo Kyjev
info
13:00
Zarja Luhansk - Veres Rivne
info
16:00
Karpaty Lvov - Illičivec Mariupol
info
19.11.
Vorskla Poltava - Stal Kamjanske
info
19.11.
Č. Oděsa - Olimpik Doněck
info
Kompletní výsledky
17.11.
Jagiellonia Białystok - Nieciecza
0:0
17.11.
Wisła Kraków - Pogoń S.
1:0
15:30
Piast Gliwice - KS Cracovia
info
18:00
Sandecja Nowy Sącz - Lech Poznań
info
20:30
Lechia Gdańsk - Wisła Płock
info
19.11.
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia
info
19.11.
Legia Varšava - Górnik Zabrze
info
17.11.
Podbeskidzie - Chrobry Głogów
1:0
17.11.
Stomil Olsztyn - Bytovia Bytów
0:1
17.11.
Ruch Chorzów - Stal Mielec
1:2
16:00
Chojnice - Puszcza Niepołomice
info
16:00
Olimpia Grudziądz - Sosnowiec
info
17:00
Pogoń Siedlce - GKS Katowice
info
17:00
GKS Tychy - Wigry Suwałki
info
19.11.
Górnik Łęczna - Odra Opole
info
19.11.
Miedź Legnica - Raków Czę.
info
Kompletní výsledky
17.11.
Poli Temešvár - FC Botoşani
1:1
17.11.
CSM Politehnica Iaşi - FCSB
1:0
15:00
Sepsi OSK - Gaz Metan Mediaş
info
18:00
CSU Craiova - Juventus Bukurešť
info
19.11.
Concordia Chiajna - Astra Giurgiu
info
19.11.
Dinamo Bukurešť - CFR Cluj
info
Kompletní výsledky
15:30
Újpest FC - Honvéd Budapešť
info
15:30
Mezőkövesdi SE - Vasas Budapešť
info
15:30
Paksi SE - Ferencvárosi TC
info
15:30
Puskás FC - Diósgyőri VTK
info
15:30
Balmazújváros Sport - Haladás
info
19:30
Debreceni VSC - Videoton FC
info
Kompletní výsledky
17.11.
NK Rudeš - Slaven Belupo
1:2
15:00
NK Osijek - HNK Cibalia
info
18:00
NK Rijeka - Inter Zaprešić
info
19.11.
Dinamo Záhřeb - L. Záhřeb
info
19.11.
NK Istra 1961 - Hajduk Split
info
Kompletní výsledky
17.11.
Mladost L. - Radnički Niš
2:2
17:00
FK Crvena Zvezda - FK Rad
info
17:00
Napredak Kruševac - FK Čukarički
info
17:00
Vojvodina - Radnik Surdulica
info
17:00
FK Voždovac - FK Bačka
info
19.11.
FK Zemun - Mačva Šabac
info
19.11.
Javor Ivanjica - FK Partizan
info
19.11.
Spartak Subotica - Borac Čačak
info
Kompletní výsledky
17.11.
NK Maribor - Olimpija Lublaň
1:0
12:00
NK Ankaran - NK Celje
info
14:00
Triglav Kranj - NK Aluminij
info
20:20
Rudar Velenje - ND Gorica
info
19.11.
NK Domžale - NK Krško
info
Kompletní výsledky
17.11.
Slavia Sofia - Septemvri Sofia
4:1
12:00
Pirin Blagoevgrad - Beroe
info
14:00
CSKA Sofia - Botev Plovdiv
info
16:30
Lokomotiv Plovdiv - L. Razgrad
info
19.11.
Dunav Ruse - Černo More Varna
info
19.11.
Vitoša Bistrica - Levski Sofia
info
Kompletní výsledky
17.11.
FC Helsingør - Hobro IK
0:1
16:00
AGF Aarhus - Silkeborg IF
info
19.11.
Lyngby BK - Randers FC
info
19.11.
AC Horsens - Odense Boldklub
info
19.11.
SønderjyskE - FC Kodaň
info
19.11.
Brøndby IF - FC Nordsjaelland
info
19.11.
Fremad Amager - Vejle Boldklub
info
19.11.
Esbjerg fB - Brabrand IF
info
19.11.
Viborg FF - Vendsyssel FF
info
19.11.
FC Fredericia - Skive IK
info
19.11.
Nykøbing FC - HB Køge
info
19.11.
Thisted FC - FC Roskilde
info
Kompletní výsledky
19.11.
Kristiansund BK - Sandefjord
info
19.11.
Lillestrøm SK - Molde FK
info
19.11.
Rosenborg BK - Viking FK
info
19.11.
Sarpsborg 08 FF - Aalesunds FK
info
19.11.
Stabaek Fotball - Sogndal Fotball
info
19.11.
Strømsgodset IF - SK Brann
info
19.11.
Tromsø IL - FK Haugesund
info
19.11.
Vålerenga IF - Odds BK
info
Kompletní výsledky
17.11.
Omonia Nikósie - APOEL Nikósie
1:3
16:00
Alki Oroklini - Apollon Limassol
info
17:00
Ethnikos Achnas - AEK Larnaka
info
17:00
Olympiakos Nikósie - Aris Limassol
info
19.11.
AEL Limassol - Nea Salamis FC
info
19.11.
Ermis Aradippou - Anorthosis
info
Kompletní výsledky
19:30
Hapoel Beer-Sheva - Hapoel Acre
info
Kompletní výsledky
16:00
Ards FC - Cliftonville FC
info
16:00
Ballinamallard United - Glenavon FC
info
16:00
Ballymena United - Dungannon Swifts
info
16:00
Crusaders FC - Carrick Rangers
info
16:00
Linfield FC - Coleraine FC
info
16:00
Warrenpoint Town - Glentoran FC
info
Kompletní výsledky
17.11.
Connah's Quay FC - Bangor City
0:2
17.11.
Llandudno FC - The New Saints FC
0:1
17.11.
Aberystwyth Town - Bala Town
1:2
15:30
Carmarthen Town - Prestatyn Town
info
15:30
Newtown AFC - Barry Town
info
19.11.
Cardiff MU - Cefn Druids
info
Kompletní výsledky
12:00
Dinamo Minsk - Krumkačy Minsk
info
12:00
FK Sluck - FK Vitebsk
info
12:00
Isloč Minsk - Dněpr Mogilev
info
12:00
Slavia Mozyr - Naftan Novopolock
info
12:00
Šachtër S. - Torpedo Žodino
info
12:00
BATE Borisov - Neman Grodno
info
12:00
Dinamo Brest - FK Gorodeja
info
12:00
FK Minsk - FK Gomel
info
Kompletní výsledky
19.11.
Lietava Jonava - FK Atlantas
info
19.11.
Sūduva - Žalgiris Vilnius
info
19.11.
Utenis Utena - FK Trakai
info
Kompletní výsledky
12:00
Milsami Orhei - Sheriff Tiraspol
info
12:00
S. Nisporeni - Sfîntul Gheorghe
info
12:00
Zaria Bălţi - Dinamo-Auto
info
12:00
Dacia Kišiněv - Petroclub Hîn.
info
12:00
Zimbru Kišiněv - Spicul Ch.
info
Kompletní výsledky
13:00
Sloboda Tuzla - NK Vitez
info
13:00
Krupa na Vrbasu - Zrinjski Mostar
info
13:00
Radnik Bijeljina - Čelik Zenica
info
16:00
FK Sarajevo - Mladost Doboj-Kakanj
info
19.11.
Široki Brijeg - GOŠK Gabela
info
19.11.
Borac Banja Luka - Željezničar
info
Kompletní výsledky
13:00
Budućnost Podgorica - Dečić Tuzi
info
13:00
Kom Podgorica - Rudar Pljevlja
info
13:00
Sutjeska Nikšić - Grbalj R.
info
13:00
Iskra Danilovgrad - Mladost P.
info
13:00
Zeta Golubovci - OFK Petrovac
info
Kompletní výsledky
14:00
KS Lushnja - Flamurtari Vlora
info
19.11.
Luftëtari Gjirokastra - KF Laçi
info
19.11.
Teuta Durrës - Vllaznia Skadar
info
19.11.
Skënderbeu Korça - KF Kamza
info
Kompletní výsledky
17.11.
Banants Jerevan - Alashkert FC
2:2
13:00
Gandzasar Kapan - Shirak Gyumri
info
19.11.
Ararat Jerevan - Pyunik Jerevan
info
Kompletní výsledky
17.11.
Qarabağ Ağdam - PFK Sumqayit
2:0
10:00
Inter Baku - Zirä FK
info
12:00
FK Käpäz - Säbail FK
info
19.11.
Neftçi Baku - FK Qäbälä
info
Kompletní výsledky
11:00
FC Samtredia - Kolkheti-1913 Poti
info
11:00
Shukura Kobuleti - Dinamo Tbilisi
info
13:00
Chikhura - Torpedo Kutaisi
info
15:00
Dila Gori - Lokomotivi Tbilisi
info
17:00
Dinamo Batumi - Saburtalo Tbilisi
info
Kompletní výsledky
17.11.
Gzira United - Naxxar Lions
3:1
14:00
St. Andrews FC - Lija Athletic
info
14:00
Mosta FC - Senglea Athletics
info
16:00
Hibernians FC - Birkirkara FC
info
16:15
Balzan Youths - Tarxien Rainbows
info
19.11.
Floriana FC - Sliema Wanderers
info
19.11.
Hamrun Spartans - Valletta FC
info
Kompletní výsledky
19.11.
UNA Strassen - Jeunesse Esch
info
19.11.
Progrès N. - Victoria Rosport
info
19.11.
US Hostert - FC Differdange 03
info
19.11.
US Esch - F91 Dudelange
info
19.11.
CS Pétange - US Mondorf
info
19.11.
Fola Esch - Hamm Benfica
info
19.11.
Racing FC - FC Rodange 91
info
Kompletní výsledky
19.11.
FC Encamp - UE Engordany
info
19.11.
UE Santa Coloma - FC Santa Coloma
info
19.11.
UE Sant Julià - FC Lusitanos
info
19.11.
Penya Encarnada - Inter E.
info
Kompletní výsledky
15:00
SP Tre Penne - SS Murata
info
15:00
SC Faetano - SS Folgore
info
15:00
SP La Fiorita - SS Virtus
info
15:00
FC Fiorentino - SS San Giovanni
info
19.11.
AC Juvenes - SP Cailungo
info
19.11.
AC Libertas - SP Domagnano
info
19.11.
SP Tre Fiori - SS Pennarossa
info
Kompletní výsledky
konec smlouvy
 
 
konec smlouvy
 
 
konec kariéry
 
 
konec kariéry
 
 
Všechny přestupy
02:45
Fotbal (MS 2018. kvalifikace, Play-Off, 2. leg)
05:00
Fotbal Total, italský fotbal
05:30
Fotbal, Ligue 1, předběžně, 13. kolo
Kompletní TV program
Anketa
Které z pražských "S" završí podzim na lepší pozici?
Hlasovat
Zajímá vás, co nového je na EuroFotbalu, ať už po stránce obsahové, nebo jaké jsme připravili nové funkce? Sledujte náš nový vývojářský blog a žádná novinka vám neunikne!