O DŽEKA JE VELKÝ ZÁJEM

Vše nasvědčuje tomu, že objev letošní sezóny bosenský útočník Edin Džeko v létě opustí svůj současný tým a zamíří do zahraničí. O vytáhlého útočníka stojí týmy hned ze čtyř světových lig, jako například Německo, Holandsko, nebo Rusko. Cena, kterou budou chtít Teplice vyinkasovat za přestup, by se měla pohybovat okolo sta miliónů korun...  
11.06.2007 | Aktuality | 25 komentářů
 

LVÍČATA NA ÚVOD SMÍRNĚ S ANGLIÍ

Český národní tým do jedenadvaceti let vstoupil do evropského šampionátu bezbrankovou remízou se silnou Anglií. Na stadionu Gelredome v Arnhemu předvedla lvíčata velmi bojovný výkon, favorizované anglické mužstvo často přehrávala a dostávala jej do úzkých. Češi si vypracovali řadu šancí, avšak když už byl brankař Carson překonaný pomohla mu tyč, Angličané nakonec mohli utkání rozhodnout v samém závěru, to by ovšem Lita musel proměnit pokutový kop.  
11.06.2007 | Komentáře a souhrny | 56 komentářů
 

BOHEMIANS 1905 POSTUPUJÍ DO GL

Bohemians 1905 slaví návrat do české nejvyšší soutěže. Hnáni tisícovkou věrných fanoušků dnes "Klokani" zvítězili na půdě přímého konkurenta v boji o postup HFK Olomouc 3:1 a na druhé příčce tabulky již nemohou být předstiženi...  
11.06.2007 | Aktuality | 33 komentářů
 

FABIANSKI: NECHCI JENOM SEDĚT

Jense Lehmanna čekají krušné časy, německý brankář se totiž musí začít strachovat o pozici jedničky v londýnském Arsenalu. Manažer Arsene Wenger přivedl do týmu mladého Lukasze Fabianského, jemuž se nelíbí předpovědi, že by od začátku sezóny měl dělat pouze dvojku...  
11.06.2007 | Aktuality | 9 komentářů
 

MLUVČÍ POTVRDIL BECKHAMŮV ODCHOD

David Beckham v neděli ukončí své působení v Realu Madrid a na tom se již nic měnit nebude. Prezident španělského klubu Ramon Calderon a trenér Fabio Capello vyjádřili lítost nad hráčovým odchodem a snažili se ho přimnět ke změně názoru, Beckham je ovšem neoblomný a odchod do Los Angeles Galaxy si již nerozmyslí...  
11.06.2007 | Aktuality | 17 komentářů
 

BAYERN OTEVŘEL JEDNÁNÍ O KLOSEM

Miroslav Klose by se mohl stát další hvězdnou posilou Bayernu Mnichov. Ten zareagoval na slova německého reprezentanta o tom, že chce obléci jeho dres, a do Brém poslal první formální nabídku...  
11.06.2007 | Aktuality | 29 komentářů
 

ZLATÁ KOPAČKA: VAN NISTELROOY ÚTOČÍ

Na Santiago Bernabeu bude v neděli možná hned několik důvodů k oslavám. Real Madrid hostí Mallorku a může se stát novým mistrem Španělska, jeho útočník Ruud van Nistelrooy má zase velkou šanci na zisk Zlaté kopačky...  
11.06.2007 | Aktuality | 54 komentářů
 

FIGO PRODLOUŽIL V INTERU

Luis Figo udělal tlustou čáru za spekulacemi o své další kariéře. Portugalský záložník se dohodl na nové jednoleté smlouvě s Interem Milán, v jehož dresu tak zřejmě ukončí kariéru. 34letý fotbalista se totiž za rok chystá pověsit kopačky na hřebík...  
11.06.2007 | Aktuality | 12 komentářů
 

ROZZLOBENÝ TREZEGUET CHCE PRYČ Z JUVE

Odchod Davida Trezegueta z Juventusu Turín dostává stále reálnějších obrysů. Francouzský útočník sice projevil přání v italském klubu zůstat, nelíbí se mu však jednání ze strany vedení a včerejší zápas se Spezií tak byl dost možná jeho posledním v dresu "Staré dámy"...  
11.06.2007 | Aktuality | 41 komentářů
 

BETIS ODVOLAL FERNANDEZE

Hodně krušný týden čeká Betis Sevilla. Španělský klub se musí pečlivě připravit na poslední kolo Primera Division a uspět na hřišti Racingu Santander, v opačném případě se s elitou dost možná rozloučí. To vše bude mít na starost nový trenér, Luis Fernandez totiž dostal vyhazov...  
11.06.2007 | Aktuality | 4 komentáře
 

PŘEDSEDA AJAXU: SNEIJDER ZŮSTANE

Wesley Sneijder se svého vysněného přestupu z Ajaxu Amsterdam do Valencie možná nedočká. Španělský klub má o nizozemského reprezentanta velký zájem a sám hráč by do Valencie přestoupil rád, vše ale komplikuje postoj jeho současného zaměstnavatele...  
11.06.2007 | Aktuality | 9 komentářů
 

MESSI: GÓL RUKOU? NA TOM TEĎ NEZÁLEŽÍ

Lionel Messi si proti sobě včera poštval téměř celou španělskou fotbalovou veřejnost. Útočník Barcelony zaznamenal v městském derby proti Espanyolu gól rukou a na jednu stranu může být rád, že tato branka pravděpodobně nebude znamenat nic zásadního v boji o titul...  
10.06.2007 | Aktuality | 354 komentářů
 

WENGER POKRAČUJE V ARSENALU

Manažer londýnského Arsenalu odvrátil všechny spekulace o svém odchodu z klubu a potvrdil, že dodrží smlovu a zůstane na lavičce "Gunners" ještě alespoň rok. O odchodu francouzského kouče se začalo mluvit potom, co na svou dlouholetou funkci rezignoval viceprezident klubu David Dein...  
10.06.2007 | Aktuality | 14 komentářů
 

CHIVU: ZŮSTANU V ŘÍMĚ

Páteř obrany římského AS by v příští sezóně měli tvořit stejní fotbalisté, jako v ročníku letošním. V pátek se na nové smlouvě s Giallorossi dohodl Philippe Mexes a zůstat by měl i Cristian Chivu...  
10.06.2007 | Aktuality | 35 komentářů
 

TIPY EXTRA - EURO "21" (1)

Tipy jsou opět tady a tentokrát budou zaměřeny na začínající Mistrovství Evropy hráčů do 21 let, jehož hostitelem je Nizozemsko a na němž budou o titul bojovat i čeští fotbalisté. Dnes a zítra jsou na programu úvodní zápasy v obou skupinách, pojďme se na ně podívat trochu podrobněji...  
10.06.2007 | Tipy a analýzy | 73 komentářů
10:05 Richarlison za 40 milionů?
Brazilský útočník Richarlison z Watfordu, který vzbuzuje zájem hned několika velkých klubů, prý odejde z Vicarage Road jedině za pořádně tučné odstupné. Vedení Hornets prý v žádném případě nehodlá jít pod 40 milionů liber. (dailymirror.co.uk)
09:54 Markovič se do Anderlechtu natrvalo nevrátí
Trvalý návrat srbského útočníka Lazara Markoviče z Liverpoolu do Anderlechtu se neuskuteční. Podle deníku Het Nieuwsblad se vedení klubu rozhodlo, že se 24letého fotbalistu, který v klubu v této sezóně hostuje, nebude snažit vykoupit. (transfermarketweb.com)
09:39 Inter stanovil cenu za Maria
Portugalec Joao Mario se netají tím, že by rád proměnil hostování z Interu Milán v anglickém West Hamu United na trvalý přestup. Inter by se nebránil, ovšem požaduje za křídelníka minimálně 28 milionů liber, což už měl do Londýna oficiálně vzkázat. (express.co.uk)
09:19 Wenger prezidentem PSG?
Arséne Wenger by po konci v Arsenalu mohl pokračovat v Paříži. Nikoliv však jako trenér či manažer, tuto pozici by měl zastávat Němec Thomas Tuchel, ale jako prezident klubu. Paris Saint Germain se mu prý v nejbližší době chystá tuto pozici nabídnout. (dailymirror.co.uk)
09:07 MLS - výsledky
Výsledky nočních zápasů zámořské Major League Soccer: Columbus - New England 2:2 (9. Farrell vl., 43. Zardes - 14. Bunbury, 45.+1 Penilla), Orlando - San José 3:2 (2. Müller, 35. Kljestan, 69. Dwyer - 78. a 90. Jungwirth), Dallas - Philadelphia 2:0 (64. Diaz z pen., 74. Urruti), Real Salt Lake - Colorado 3:0 (82. Plata z pen., 89. Kreilach, 90.+2 Rusnák), Los Angeles Galaxy - Atlanta 0:2 (22. Martinez, 90.+4 Almiron z pen.).
08:50 Rodgers se z Celtiku nechystá
Manažer Brendan Rodgers bude v anglické Premier League žádaným mužem. Nedávno se objevily zprávy, že by současný kouč Celtiku mohl převzít Chelsea, nyní se jeho jméno objevilo i na listině případných nástupců Arséna Wengera v Arsenalu. Sám Rodgers se ale prý nechystá opustit Glasgow. "V Celtiku mám smlouvu na další tři roky, musela by to být opravdu nějaká výjimečná nabídka. I tak bych se v každém případě rozhodl až po dohodě s vedením," uvedl bývalý manažer Swansea či Liverpoolu. (dailymail.co.uk)
08:39 Iniesta oznámí rozhodnutí příští týden
Andrés Iniesta, kapitán fotbalistů Barcelony, zatím neřekl, zda bude v katalánském klubu pokračovat i v příští sezóně, nebo odejde jinam, přičemž nejčastěji se spekuluje o Číně. Dnes jsem velmi šťastný, speciálně kvůli fanouškům," řekl Iniesta po vítězství 5:0 ve finále Copa del Rey nad Sevillou. "Jsem nadšený, že jsem mohl zvednout nad hlavu tuhle trofej. Rozhodnutí oznámím příští týden," dodal brzy 34letý fotbalista. (football-espana.net)
08:19 Neapoli se vrací Koulibaly
Do sestavy Neapole pro očekávaný zápas s Juventusem by se měl vrátit Kalidou Koulibaly. Senegalský obránce si odpykal karetní trest. Trenér Partenopei Sarri řeší ještě dva otazníky v základní jedenáctce. Podle některých spekulací by mohl místo kapitána Hamšíka nastoupit od začátku Piotr Zieliński a na hrotu místo Driese Mertense další Polák Arkadiusz Milik. (football-italia.net)
08:03 Neymar prý nemá ve smlouvě klauzuli
Vedení francouzské profesionální ligy LFP popřelo informace o tom, že by měl Brazilec Neymar z Paris Saint Germain ve smluvě výstupní klauzuli na 300 milionů eur, jak se spekulovalo v tisku. Neumožňují to totiž regule soutěže. "Klubům není dovoleno podepisovat smlouvy, které umožňují jednostranné ukončení smlouvy mezi oběma stranami," píše se v článku 202 pravidel LFP. O nejdražšího hráče světa Neymara se má trvale zajímat Real Madrid a v poslední době se vyrojily také spekulace o možném odchodu do Manchesteru City. (skysports.com)
21.04. MLS - výsledky
Výsledky večerních zápasů zámořské Major League Soccer: New York Red Bulls - Chicago 1:2 (81. Wright-Phillips - 30. Katai, 69. Nikolics z pen.), Houston - Toronto 5:1 (3. Manotas, 7. Leonardo, 47. Alexander, 60. Elis, 77. Quioto - 52. Taintor), Montreal - Los Angeles FC 3:5 (9., 16. z pen. a 43. Piatti - 24. Ciman, 52. Feilhaber, 57. Raitala vl., 83. Vela z pen., 89. Blessing).
Další expres zprávy
Výsledkový servis
14:00
Manchester City - Olympique Lyon
info
19:05
Chelsea LFC - VfL Wolfsburg
info
Kompletní výsledky
21.04.
W. B. A. - Liverpool FC
2:2
21.04.
Watford FC - Crystal Palace
0:0
14:30
Arsenal FC - West Ham United
info
14:30
Stoke City - Burnley FC
info
17:30
Manchester City - Swansea City
info
23.04.
Everton FC - Newcastle United
info
21.04.
Manchester United - Tottenham
2:1
16:00
Chelsea FC - Southampton FC
info
21.04.
Birmingham City - Sheff. Utd
2:1
21.04.
Bolton Wanderers - Wolverhampton
0:4
21.04.
Brentford FC - Q. P. R.
2:1
21.04.
Bristol City - Hull City
5:5
21.04.
Derby County - M'brough
1:2
21.04.
Ipswich Town - Aston Villa
0:4
21.04.
Leeds United - Barnsley FC
2:1
21.04.
Preston North End - Norwich City
0:0
21.04.
Sheffield Wednesday - Reading FC
3:0
21.04.
Sunderland AFC - Burton Albion
1:2
21.04.
Cardiff City - Nottingham Forest
2:1
21.04.
AFC Wimbledon - Oldham Athletic
2:2
21.04.
Doncaster Rovers - Oxford United
0:1
21.04.
Fleetwood Town - Wigan Athletic
0:4
21.04.
Gillingham FC - Blackpool FC
0:3
21.04.
Northampton Town - Plymouth Argyle
2:0
21.04.
Portsmouth FC - Charlton Athletic
0:1
21.04.
Rochdale AFC - Bradford City
1:1
21.04.
Rotherham United - Bristol Rovers
2:0
21.04.
Scunthorpe United - Walsall FC
1:0
21.04.
Shrewsbury Town - Bury FC
1:1
21.04.
Southend United - Milton
4:0
21.04.
Barnet FC - Newport County
2:0
21.04.
Cambridge United - Cheltenham Town
4:3
21.04.
Carlisle United - Luton Town
1:1
21.04.
Crewe Alexandra - Morecambe FC
1:0
21.04.
Exeter City - Crawley Town
2:2
21.04.
Forest Green - Chesterfield FC
4:1
21.04.
Lincoln City - Colchester United
2:1
21.04.
Mansfield Town - Port Vale
1:1
21.04.
Notts County - Yeovil Town
4:1
21.04.
Swindon Town - Grimsby Town
0:1
21.04.
Wycombe Wanderers - Accrington
0:4
21.04.
AFC Fylde - Solihull Moors
1:1
21.04.
Aldershot Town - Barrow AFC
1:1
21.04.
Bromley FC - Boreham Wood
3:2
21.04.
Chester FC - Maidstone United
1:3
21.04.
Dag & Red - Maidenhead United
1:0
21.04.
Dover Athletic - Gateshead FC
3:2
21.04.
Eastleigh FC - Macclesfield Town
0:2
21.04.
Ebbsfleet United - Sutton United
0:1
21.04.
Halifax Town - Tranmere Rovers
0:2
21.04.
Guiseley AFC - Woking FC
1:2
21.04.
Hartlepool United - Torquay United
1:1
21.04.
Leyton Orient - Wrexham FC
1:0
Kompletní výsledky
21.04.
SD Eibar - Getafe CF
0:1
21.04.
Celta Vigo - Valencia CF
1:1
12:00
Girona FC - Espanyol Barcelona
info
16:15
Málaga CF - Real Sociedad
info
18:30
UD Las Palmas - Deportivo Alavés
info
20:45
Atlético Madrid - Real Betis
info
23.04.
Athletic Bilbao - Levante UD
info
21.04.
Sevilla FC - FC Barcelona
0:5
21.04.
Real Zaragoza - UD Almería
2:1
21.04.
Gimnàstic Tarragona - CD Numancia
0:0
21.04.
Albacete Balompié - Reus Deportiu
0:1
21.04.
CD Tenerife - SD Huesca
2:4
12:00
AD Alcorcón - CA Osasuna
info
16:00
FC Barcelona B - Rayo Vallecano
info
18:00
Cádiz CF - Sporting Gijón
info
18:00
CD Lugo - Lorca FC
info
20:00
Granada CF - CD Leonesa
info
21.04.
La Coruña B - Celta Vigo B
1:3
12:00
Rayo Majadahonda - CD Toledo
info
17:00
Racing Ferrol - S.S. Reyes
info
18:00
Real Valladolid B - Pontevedra CF
info
18:00
RM Castilla - CF Fuenlabrada
info
18:00
Coruxo FC - CCD Cerceda
info
18:00
SD Ponferradina - Rápido de Bouzas
info
18:00
Talavera CF - Atlético Madrid B
info
18:00
CDA Navalcarnero - Unión Adarve
info
18:00
CD Guijuelo - Gimnástica Segoviana
info
21.04.
Real Sociedad B - CD Mirandés
0:1
21.04.
SD Amorebieta - Barakaldo CF
2:2
21.04.
SD Leioa - Arenas Club de Getxo
0:1
18:00
Burgos CF - CD Vitoria
info
18:00
Caudal Deportivo - Bilbao B
info
18:00
CD Lealtad - CD Izarra
info
18:00
CA Osasuna B - Peña Sport FC
info
18:00
CD Tudelano - Racing Santander
info
18:00
UD Logroñés - Sporting Gijón B
info
18:00
Real Unión Club - Gernika Club
info
12:00
RCD Mallorca - UE Olot
info
12:00
CD Ebro - Real Zaragoza B
info
17:00
UE Cornellà - CF Peralada
info
18:00
Hércules CF - Lleida Esportiu
info
18:00
Valencia CF B - Elche CF
info
18:00
SD Formentera - CE Sabadell FC
info
18:00
Villarreal CF B - Badalona CF
info
18:00
CD Alcoyano - Peña Deportiva
info
18:00
UE Llagostera - Atlético Baleares
info
18:00
Ontinyent CF - Atlético Saguntino
info
21.04.
Real Betis B - FC Cartagena
1:2
12:00
UD Melilla - Córdoba CF B
info
18:00
Extremadura UD - CF Villanovense
info
18:00
UCAM Murcia - Mérida AD
info
18:00
CP Ejido - UD Marbella
info
18:00
Recreativo Huelva - CD San Fernando
info
18:00
Écija Balompié - Granada CF B
info
18:00
Real Linense - UD Las Palmas B
info
18:00
Lorca Deportiva - Jumilla CF
info
18:00
CD Badajoz - Real Murcia
info
Kompletní výsledky
21.04.
SPAL 2013 - AS Řím
0:3
21.04.
US Sassuolo - ACF Fiorentina
1:0
21.04.
AC Milán - Benevento Calcio
0:1
12:30
Cagliari Calcio - Bologna FC
info
15:00
Atalanta Bergamo - Turín FC
info
15:00
Chievo Verona - Inter Milán
info
15:00
SS Lazio - UC Sampdoria
info
15:00
Udinese Calcio - FC Crotone
info
20:45
Juventus FC - SSC Neapol
info
23.04.
Janov CFC - Hellas Verona
info
21.04.
US Cremonese - Ascoli Calcio
1:2
21.04.
Città di Palermo - US Avellino
3:0
21.04.
US Foggia - FC Bari 1908
1:1
21.04.
Parma Calcio - Carpi FC
2:1
21.04.
Brescia Calcio - AC Cesena
0:0
21.04.
Salernitana Calcio - AS Cittadella
1:3
21.04.
Virtus Entella - US Pro Vercelli
3:2
21.04.
Novara Calcio - Venezia FC
1:3
15:00
Perugia Calcio - Ternana Calcio
info
17:30
Delfino Pescara - Spezia Calcio
info
23.04.
Frosinone Calcio - Empoli FC
info
21.04.
US Gavorrano - Alessandria Calcio
0:1
21.04.
Robur Siena - AC Cuneo
1:0
21.04.
Arzachena Calcio - AS Livorno
2:3
21.04.
AS Lucchese Libertas - Olbia Calcio
3:0
21.04.
AC Prato - AC Arezzo
0:0
21.04.
AC Monza Brianza - Giana Erminio
1:1
21.04.
Carrarese Calcio - AC Pistoiese
1:1
21.04.
Piacenza Calcio - AS Pro Piacenza
2:0
14:30
US Triestina - Alma Fano
info
16:30
Südtirol - AC FeralpiSalò
info
16:30
Bassano Virtus - AS Gubbio
info
16:30
Teramo Calcio - Modena FC
neh.
16:30
US Fermana - Calcio Padova
info
16:30
Santarcangelo Calcio - AC Renate
info
16:30
Pordenone Calcio - Sambenedettese
info
16:30
Ravenna Calcio - Vicenza Calcio
info
23.04.
UC AlbinoLeffe - AC Reggiana
info
14:30
US Siracusa - Bisceglie Calcio
info
14:30
Fondi Calcio - FC Catanzaro
info
14:30
Cosenza Calcio - Rende Calcio
info
14:30
Paganese Calcio - Sicula Leonzio
info
16:30
Reggina Calcio - USD Akragas
info
16:30
US Casertana - SS Juve Stabia
info
18:30
Fidelis Andria - FC Matera
info
18:30
Liberty Monopoli - V. Francavilla
info
23.04.
Calcio Catania - Trapani Calcio
info
Kompletní výsledky
21.04.
RB Lipsko - TSG Hoffenheim
2:5
21.04.
E. Frankfurt - Hertha BSC
0:3
21.04.
Hamburger SV - SC Freiburg
1:0
21.04.
Hannover 96 - Bayern Mnichov
0:3
21.04.
VfB Stuttgart - Werder Brémy
2:0
21.04.
Dortmund - Bayer Leverkusen
4:0
15:30
FC Augsburg - 1. FSV Mainz 05
info
18:00
1. FC Köln - Schalke 04
info
21.04.
SV Sandhausen - SV Darmstadt
1:1
21.04.
Jahn Regensburg - FC St. Pauli
3:1
21.04.
Union Berlín - Heidenheim
1:1
13:30
Düsseldorf - FC Ingolstadt 04
info
13:30
Kaiserslautern - Dynamo Drážďany
info
13:30
Erzgebirge Aue - MSV Duisburg
info
23.04.
Holstein Kiel - 1. FC Norimberk
info
21.04.
Werder Brémy II - Carl Zeiss Jena
2:4
21.04.
Rot-Weiß Erfurt - Großaspach
0:6
21.04.
Würzburger Kickers - Chemnitzer FC
0:0
21.04.
1. FC Magdeburg - Fortuna Köln
2:0
21.04.
Hansa Rostock - Wehen Wiesbaden
2:0
21.04.
SC Paderborn - SpVgg Unterhaching
3:0
14:00
VfR Aalen - VfL Osnabrück
info
14:00
Preußen Münster - Hallescher FC
info
23.04.
FSV Zwickau - Karlsruher SC
info
21.04.
Weiche Flensburg - SSV Jeddeloh
2:0
21.04.
Braunschweig II - Droch. / Assel
1:0
21.04.
Hansa Lüneburg - FC St. Pauli II
2:0
21.04.
Schwarz-Weiß Rehden - Eutin 08
1:1
14:00
Altona - VfL Wolfsburg II
info
14:00
Norderst. - VfV Borussia Hildesheim
info
14:00
TSV Havelse - Hannover 96 II
info
15:00
Egestorf/Langreder - VfB Lübeck
info
15:00
VfB Oldenburg - Hamburger SV II
info
21.04.
VfB Auerbach - Union Fürstenwalde
3:2
13:30
Berliner FC Dynamo - Hertha BSC II
info
13:30
Chemie Lipsko - Berlín AK 07
info
13:30
Neugersdorf - VSG Altglienicke
info
13:30
TSG Neustrelitz - BFC Viktoria 1889
info
13:30
Energie Cottbus - Wacker Nordhausen
info
13:30
Budissa Bautzen - FSV Luckenwalde
info
13:30
ZFC Meuselwitz - SV Babelsberg 03
info
13:30
Germ. Halberstadt - L. Lipsko
info
21.04.
Westfalia Rhynern - SC Verl
0:3
21.04.
Wiedenbrück - M'gladbach II
0:1
21.04.
1. FC Köln II - TUS Erndtebrück
2:0
21.04.
FC Wegberg-Beeck - Viktoria Köln
1:4
21.04.
SG Wattenscheid - SV Rödinghausen
7:1
21.04.
Rot-Weiß Essen - Alemannia Aachen
1:0
21.04.
Wuppertaler SV - Dortmund II
1:2
14:00
KFC Uerdingen - Düsseldorf II
info
21.04.
S. Kickers - SC Freiburg II
0:1
21.04.
1. FSV Mainz 05 II - R. Völklingen
2:0
21.04.
FSV Frankfurt - SV Elversberg
1:1
21.04.
TuS Koblenz - TSV Steinbach
0:1
21.04.
Stadtallendorf - TSG Hoffenheim II
3:1
21.04.
SV Waldhof Mannheim - Schott Mainz
2:0
14:00
Astoria Walldorf - SSV Ulm 1846
info
15:00
Saarbrück. - Kickers Offenbach
info
21.04.
SV Seligenporten - VfB Eichstätt
0:0
21.04.
1. FC Norimberk II - Fürth II
0:2
21.04.
Wacker Burghausen - FC Memmingen
2:0
21.04.
Schalding-Heining - Bayern M. II
2:4
21.04.
FV Illertissen - FC Pipinsried
0:0
21.04.
Ingolstadt II - 1. FC Schweinfurt
2:3
21.04.
TSV Mnichov 1860 - FC Augsburg II
1:1
Kompletní výsledky
21.04.
Sigma Olomouc - Baník Ostrava
1:0
21.04.
1. FC Slovácko - Dukla Praha
2:0
21.04.
Bohemians 1905 - Jihlava
1:1
21.04.
Ml. Boleslav - Fastav Zlín
0:1
21.04.
Zbrojovka Brno - Plzeň
1:3
16:00
MFK Karviná - FK Teplice
info
18:00
Slovan Liberec - Slavia Praha
info
21.04.
Olympia Praha - MFK Frýdek-Místek
1:4
21.04.
1. FK Příbram - Hradec Králové
2:0
21.04.
MAS Táborsko - 1. SC Znojmo FK
0:1
10:15
Viktoria Žižkov - FK Pardubice
info
17:00
Č. Budějovice - Baník Sokolov
info
17:00
FK Varnsdorf - FK Ústí nad Labem
info
17:00
Vlašim - SFC Opava
info
21.04.
MFK Chrudim - Slavoj Vyšehrad
0:1
21.04.
FC Písek - Sokol Brozany
4:2
21.04.
FK Králův Dvůr - Loko Vltavín
0:1
21.04.
FK Litoměřicko - Benátky n/J
2:3p
21.04.
Sokol Čížová - FK Štěchovice
3:4
21.04.
Ústí n. Orl. - Jiskra Domažlice
2:1
10:15
SK Převýšov - FK Dobrovice
info
17:00
SK Zápy - SK Benešov
info
17:00
Polaban Nymburk - Viktorie Jirny
info
21.04.
1. SK Prostějov - MFK Vyškov
2:1
21.04.
Jiskra Rýmařov - Uh. Brod
0:1
21.04.
SK Líšeň - RSM Hodonín
3:0
21.04.
FC Hlučín - Spartak Hulín
4:2
21.04.
Kroměříž - Odra Petřkovice
2:2
10:15
Viktoria Otrokovice - FK Mohelnice
info
10:15
FC Velké Meziříčí - Val. Mez.
info
21.04.
TJ Přeštice - Spartak Soběslav
3:1
21.04.
Aritma Praha - Olympie Březová
1:0p
21.04.
Petřín Plzeň - Č. Krumlov
1:2p
21.04.
SK Klatovy - MFK Dobříš
1:0
21.04.
SK Doubravka - TJ Malše Roudné
3:1
17:00
Tatran Sedlčany - Karlovy Vary
info
17:00
SK Jankov - Mariánské Lázně
info
17:00
SK Rakovník - FK Hořovicko
info
21.04.
FC Chomutov - Motorlet Praha
1:2
21.04.
Neratovice-Byškovice - SK Kladno
0:2
21.04.
SK Hrobce - Slovan Velvary
0:2
21.04.
Tatran Rakovník - FK Louny
1:0
21.04.
SS Ostrá - Sokol Hostouň
1:2
21.04.
Česká Lípa - Meteor Praha
0:3
21.04.
FC Nový Bor - SK Český Brod
1:3
21.04.
SK Úvaly - FK Souš
4:2
21.04.
FK Zbuzany - FK Čáslav
2:1p
21.04.
FK Letohrad - FK Pardubice B
3:1
21.04.
Čechie Vykáň - Sokol Živanice
2:6
21.04.
SK Vysoké Mýto - Sokol Kratonohy
3:1
21.04.
Spartak Chrastava - Jiskra Mšeno
0:2
10:15
Admira Praha - MFK Trutnov
info
17:00
FK Kolín - FK Pěnčín-Turnov
info
17:00
Dvůr Králové - Brandýs n. L.
info
21.04.
HFK Třebíč - Sokol Tasovice
1:3
21.04.
Slovan Bzenec - FK Blansko
2:0
21.04.
MSK Břeclav - FC Strání
4:2
16:00
FK Šumperk - Žďár n/S
info
16:00
Velká Bíteš - FSC Stará Říše
info
16:00
Slavoj TKZ Polná - Ždírec n/D
info
16:00
SFK Vrchovina - Havlíčkův Brod
info
16:00
AFK Tišnov - Slovan Rosice
neh.
21.04.
FC Dolní Benešov - Nové Sady Ol.
3:1
21.04.
TJ Nový Jičín - FK Šternberk
5:0
10:00
Sokol Ústí - MFK Havířov
info
10:15
SFC Opava B - FK Bospor Bohumín
info
16:00
FK Kozlovice - Lokomotiva Petrovice
info
16:00
FK Jeseník - FC Brumov
info
16:00
Frýdlant n. O. - SK Hranice
info
16:00
FC Slavičín - FC Vsetín
info
11:00
Bohemians 1905 - Vysočina Jihlava
info
13:00
Ml. Boleslav - 1. FC Slovácko
info
13:00
Hradec Králové - Baník Ostrava
info
13:00
FK Jablonec - Zbrojovka Brno
info
23.04.
MFK Karviná - Slovan Liberec
info
23.04.
Viktoria Plzeň - Slavia Praha
info
23.04.
Sparta Praha - FK Teplice
info
23.04.
Dukla Praha - Fotbal Třinec
info
23.04.
Sigma Olomouc - České Budějovice
info
23.04.
1. FK Příbram - Fastav Zlín
info
21.04.
Lokomotiva Brno - Dukla Praha
0:1
21.04.
Sparta Praha - 1. FC Slovácko
4:1
14:00
Slavia Praha - Viktoria Plzeň
info
14:00
Slovan Liberec - Hradec Králové
info
Kompletní výsledky
21.04.
MFK Ružomberok - Spartak Trnava
0:0
21.04.
FK Senica - Železiarne Podbrezová
1:0
21.04.
FC Zlaté Moravce - Michalovce
2:2
15:20
MŠK Žilina - DAC Dunajská Streda
info
17:00
AS Trenčín - Slovan Bratislava
info
21.04.
Sp. Nová Ves - Nové Mesto n. V.
1:2
21.04.
Lipt. Mikuláš - Šamorín
1:0
21.04.
Partizán Bardejov - MŠK Žilina B
3:1
21.04.
Lokomotíva Zvolen - KFC Komárno
1:2
21.04.
FK Poprad - Slavoj Trebišov
0:0
Kompletní výsledky
21.04.
Marseille - Lille OSC
5:1
21.04.
Amiens SC - Racing Strasbourg
3:1
21.04.
EA Guingamp - AS Monaco
3:1
21.04.
FC Metz - SM Caen
1:1
21.04.
Toulouse FC - Angers SCO
2:0
15:00
OGC Nice - Montpellier HSC
info
17:00
AS Saint-Étienne - ES Troyes
info
21:00
Girondins Bordeaux - Paris SG
info
21.04.
AS Nancy-Lorraine - AJ Auxerre
2:1
23.04.
AC Ajaccio - RC Lens
info
21.04.
AS Béziers - Stade Lavallois
5:1
Kompletní výsledky
21.04.
Rubin Kazaň - FK Rostov
1:1
21.04.
Anži Machačkala - Ural
0:1
10:00
SKA Chabarovsk - Dinamo Moskva
info
13:00
Arsenal Tula - Zenit Petrohrad
info
15:30
FK Tosno - Amkar Perm
info
15:30
CSKA Moskva - FK Krasnodar
info
18:00
Lokomotiv Moskva - FK Ufa
info
23.04.
Spartak Moskva - Achmat Groznyj
info
21.04.
Sibir Novosibirsk - FK Tjumen
0:2
21.04.
Jenisej Krasnojarsk - Tom Tomsk
3:2
21.04.
FK Orenburg - Dinamo Petrohrad
4:3
21.04.
Spartak Moskva II - Volgar As.
2:3
21.04.
Fakel Voroněž - Olimpijec NN
4:1
21.04.
Rotor Volgograd - Luč-Energija
4:2
21.04.
Zenit II - Křídla Sovětů
0:2
21.04.
Baltika Kaliningrad - FK Chimki
0:0
14:00
FK Tambov - Šinnik Jaroslavl
info
16:00
Kubaň Krasnodar - Avangard Kursk
info
Kompletní výsledky
21.04.
Paços Ferreira - Belenenses
1:1
21.04.
CD Feirense - Vitória SC
2:1
21.04.
Estoril Praia - SL Benfica
1:2
17:00
CD Tondela - CD Aves
info
17:00
GD Chaves - Portimonense SC
info
19:00
Moreirense FC - Rio Ave FC
info
21:15
Sporting CP - Boavista FC
info
23.04.
FC Porto - Vitória FC Setúbal
info
21.04.
Académica - Real Sport Clube
1:0
12:15
Gil Vicente FC - CD Nacional
info
17:00
Leixões SC - FC Arouca
info
17:00
União Madeira - SC Covilhã
info
17:00
CD Santa Clara - FC Famalicão
info
17:00
FC Penafiel - UD Oliveirense
info
17:00
SC Braga B - Académico Viseu
info
17:00
Cova Piedade - Varzim SC
info
23.04.
Sporting CP B - SL Benfica B
info
Kompletní výsledky
21.04.
Hibernian FC - Celtic FC
2:1
21.04.
Kilmarnock FC - Aberdeen FC
0:2
21.04.
Dundee FC - St. Johnstone FC
2:1
21.04.
Partick Thistle - Hamilton
2:1
21.04.
Ross County - Motherwell FC
0:0
13:30
Rangers FC - Heart of Midlothian
info
21.04.
Dumbarton FC - Falkirk FC
2:5
21.04.
Inverness CT - Dunfermline Athletic
2:2
21.04.
Livingston FC - Brechin City
3:0
21.04.
Queen S. - Dundee United
3:0
21.04.
St. Mirren FC - Greenock Morton
2:1
21.04.
Albion Rovers - East Fife FC
1:0
21.04.
Arbroath FC - Airdrieonians FC
2:0
21.04.
Forfar Athletic - Queen's Park FC
1:1
21.04.
Stranraer FC - Raith Rovers
0:3
17:10
Alloa Athletic - Ayr United
info
21.04.
Annan Athletic - Stirling Albion
3:1
21.04.
Berwick Rangers - Cowdenbeath FC
1:0
21.04.
Edinburgh City - Clyde FC
1:3
21.04.
Elgin City - Peterhead FC
0:1
21.04.
Stenhousemuir FC - Montrose FC
0:2
Kompletní výsledky
18:00
AZ Alkmaar - Feyenoord Rotterdam
info
Kompletní výsledky
21.04.
OH Leuven - Excel Mouscron
3:1
21.04.
Waasland-Beveren - Lierse SK
0:1
21.04.
Sint-Truidense VV - KAS Eupen
2:3
21.04.
KRC Genk - RSC Anderlecht
2:1
18:00
Club Bruggy - Standard Lutych
info
20:00
KV Oostende - Beerschot Wilrijk
info
20:30
Royal Charleroi SC - KAA Gent
info
23.04.
Royal Antverpy FC - KSC Lokeren
info
16:00
AFC Tubize - KSV Roeselare
info
Kompletní výsledky
21.04.
G'birliği - Osmanlispor
0:3
21.04.
KDÇ Karabükspor - Bursaspor
1:4
21.04.
Trabzonspor - Sivasspor
0:2
21.04.
Alanyaspor - Galatasaray SK
2:3
15:00
Akhisar Belediyespor - Göztepe SK
info
15:00
Konyaspor - Kasimpaşa SK
info
18:00
Beşiktaş JK - Yeni Malatyaspor
info
23.04.
Fenerbahçe SK - Antalyaspor
info
21.04.
Elaziğspor - Adanaspor
2:3n
21.04.
Boluspor - Istanbulspor
3:1
21.04.
Gaziantepspor - Eskişehirspor
1:4
12:00
Samsunspor - Denizlispor
info
14:30
Adana Demirspor - Erzurum BB
info
14:30
MKE Ankaragücü - Gaz. Gaziantep
info
17:00
Çaykur Rizespor - Giresunspor
info
17:00
Balikesirspor - Ümraniyespor
info
Kompletní výsledky
18:00
AO Kerkyra - Asteras Tripolis
info
18:00
AEK Atény - APO Levadiakos
info
18:00
Apollon Smyrnis - Olympiakos Pireus
info
18:00
Atromitos FC - Platanias Chanion
info
18:00
Panetolikos FC - PAS Lamia 1964
info
18:00
Panionios FC - Panathinaikos FC
info
18:00
PAOK Soluň - Xanthi FC
info
18:00
PAS Giannina FC - AE Larisa
info
21.04.
PGS Kissamikos - OFI Kréta
1:1
16:00
A. Karditsa - Panserraikos FC
info
16:00
Panegialios FC - Doxa Drama
info
16:00
Aiginiakos FC - Sparta FC
info
16:00
Apollon Pontou FC - Aris Soluň
info
16:00
Trikala FC - Veria FC
3:0k
16:00
Apollon Larisas - Panachaiki FC
info
16:00
Ergotelis FC - AE Karaiskakis
info
16:00
Kallithea FC - Acharnaikos FC
3:0k
Kompletní výsledky
21.04.
Wolfsberger AC - SK Sturm Graz
2:1
21.04.
SV Mattersburg - SKN Sankt Pölten
1:1
21.04.
LASK Linz - Austria Vídeň
1:0
16:30
Rapid Vídeň - Admira
info
18:30
Red Bull Salzburg - SCR Altach
info
23.04.
Floridsdorfer AC - SV Ried
info
Kompletní výsledky
21.04.
Grasshopper Curych - FC Lugano
4:3
21.04.
FC St. Gallen - FC Thun
0:1
16:00
FC Luzern - FC Curych
info
16:00
FC Sion - FC Basilej
info
16:00
BSC Young Boys - Lausanne Sport
info
16:00
FC Chiasso - FC Aarau
info
16:00
FC Schaffhausen - Rapperswil-Jona
info
16:00
FC Winterthur - FC Wil
info
16:00
FC Wohlen - FC Vaduz
info
23.04.
Servette Ženeva - Neuchâtel Xamax
info
Kompletní výsledky
21.04.
Stal Kamjanske - Zirka Kropyvnyckyj
1:1
21.04.
Č. Oděsa - PFK Oleksandrija
1:3
21.04.
Šachtar Doněck - Vorskla Poltava
4:2
13:00
Zarja Luhansk - Illičivec Mariupol
info
13:00
Olimpik Doněck - Karpaty Lvov
info
16:00
Veres Rivne - Dynamo Kyjev
info
Kompletní výsledky
21.04.
Piast Gliwice - Pogoń Szczecin
0:0
21.04.
Górnik Zabrze - Wisła Płock
0:1
21.04.
Korona Kielce - Jagiellonia
0:3
15:30
Sandecja Nowy Sącz - Arka Gdynia
info
18:00
Wisła Kraków - Legia Varšava
info
23.04.
Lechia Gdańsk - KS Cracovia
info
21.04.
Stomil Olsztyn - Niepołomice
2:0
21.04.
Olimpia Grudziądz - Chojnice
0:1
21.04.
Chrobry Głogów - GKS Katowice
0:2
21.04.
Podbeskidzie - Miedź Legnica
0:0
21.04.
Bytovia Bytów - Raków Czę.
1:0
15:30
Wigry Suwałki - Sosnowiec
info
Kompletní výsledky
21.04.
Concordia Chiajna - FC Voluntari
0:1
21.04.
Viitorul Constanţa - FCSB
2:2
17:00
Juventus Buk. - Gaz Metan Mediaş
info
19:45
CSM Politehnica Iaşi - CFR Cluj
info
23.04.
FC Botoşani - Sepsi OSK
info
23.04.
Astra Giurgiu - CSU Craiova
info
Kompletní výsledky
21.04.
Honvéd Budapešť - Újpest FC
0:0
21.04.
Vasas Budapešť - Mezőkövesdi SE
0:0
21.04.
Ferencvárosi TC - Paksi SE
2:2
21.04.
Diósgyőri VTK - Puskás FC
0:1
21.04.
Haladás - Balmazújváros S.
0:0
21.04.
Videoton FC - Debreceni VSC
1:0
Kompletní výsledky
21.04.
NK Rijeka - NK Osijek
1:0
17:00
Hajduk Split - Dinamo Záhřeb
info
19:00
Lokomotiva Záhřeb - NK Istra 1961
info
23.04.
Inter Zaprešić - NK Rudeš
info
23.04.
HNK Cibalia - Slaven Belupo
info
Kompletní výsledky
21.04.
FK Rad - Radnik Surdulica
2:1
21.04.
Javor Ivanjica - FK Zemun
1:0
21.04.
Radnički Niš - FK Crvena Zvezda
1:3
17:00
FK Bačka - Mačva Šabac
info
17:00
Borac Čačak - Mladost Lučani
info
18:00
Vojvodina - Spartak Subotica
info
19:00
FK Partizan - FK Čukarički
info
Kompletní výsledky
21.04.
NK Aluminij - NK Maribor
0:2
21.04.
ND Gorica - NK Krško
2:0
13:00
Triglav Kranj - NK Ankaran
info
16:50
NK Celje - Olimpija Lublaň
info
19:00
NK Domžale - Rudar Velenje
info
Kompletní výsledky
21.04.
Levski Sofia - Vereja Stara Zagora
2:0
21.04.
Botev Plovdiv - Ludogorec Razgrad
2:4
21.04.
Beroe Stara Zagora - CSKA Sofia
1:1
16:30
Pirin Bla. - Vitoša Bistrica
info
19:00
Dunav Ruse - Etar Veliko Tarnovo
info
23.04.
Lokomotiv Plovdiv - Septemvri Sofia
info
Kompletní výsledky
21.04.
FC Kodaň - AC Horsens
4:1
12:00
FC Helsingør - Silkeborg IF
info
14:00
Odense Boldklub - Lyngby BK
info
16:00
Aalborg BK - FC Midtjylland
info
18:00
Randers FC - SønderjyskE
info
20:00
FC Nordsjaelland - Brøndby IF
info
23.04.
AGF Aarhus - Hobro IK
info
Kompletní výsledky
21.04.
Östersunds FK - Örebro SK
0:2
15:00
BK Häcken - Hammarby IF
info
15:00
Dalkurd FF - GIF Sundsvall
info
17:30
AIK Solna - IFK Göteborg
info
17:30
Trelleborgs FF - Kalmar FF
info
23.04.
IFK Norrköping - IK Sirius
info
23.04.
IF Elfsborg - Djurgårdens IF
info
23.04.
Malmö FF - IF Brommapojkarna
info
21.04.
Örgryte IS - Halmstads BK
2:0
21.04.
Degerfors IF - Landskrona BoIS
2:1
15:00
Jönköpings Södra IF - Östers IF
info
17:30
Norrby IF - Gefle IF
info
17:30
Falkenbergs FF - IK Frej
info
23.04.
IFK Värnamo - Varbergs BoIS
info
Kompletní výsledky
21.04.
SK Brann - Stabaek Fotball
3:0
18:00
FK Haugesund - Strømsgodset IF
info
18:00
Kristiansund BK - FK Bodø/Glimt
info
18:00
Lillestrøm SK - Ranheim Fotball
info
18:00
Rosenborg BK - IK Start
info
18:00
Tromsø IL - Sandefjord Fotball
info
20:00
Vålerenga IF - Molde FK
info
23.04.
Odds BK - Sarpsborg 08 FF
info
15:00
Strømmen IF - Levanger FK
info
18:00
FK Jerv - Mjøndalen IF
info
18:00
Viking FK - Åsane Fotball
info
18:00
Aalesunds FK - Tromsdalen UIL
info
18:00
Nest-Sotra - Ullensaker/Kisa
info
18:00
Florø SK - Notodden FK
info
18:00
Sogndal Fotball - Kongsvinger IL
info
Kompletní výsledky
21.04.
SJK Seinäjoki - FC Honka
2:0
21.04.
Inter Turku - TPS Turku
1:2
21.04.
HJK Helsinky - KuPS Kuopio
1:2
21.04.
FC Lahti - Ilves Tampere
2:0
15:00
IFK Mariehamn - VPS Vaasa
info
15:00
RoPS Rovaniemi - PS Kemi Kings
info
Kompletní výsledky
21.04.
Omonia Nikósie - AEL Limassol
1:2
21.04.
Nea Salamis FC - Doxa Katokopia
4:1
21.04.
Ermis Aradippou - Pafos FC
0:1
16:00
Apollon Limassol - Anorthosis
info
18:00
AEK Larnaka - APOEL Nikósie
info
23.04.
Olympiakos Nikósie - Alki Oroklini
info
Kompletní výsledky
21.04.
Ironi Kiryat Shmona - Bnei Sakhnin
2:0
21.04.
Mac P-Tik. - Maccabi Haifa
0:1
21.04.
Hapoel Ashkelon - Hapoel Acre
0:2
21.04.
Maccabi Tel-Aviv - Bn. Yehuda
2:0
19:30
Maccabi Netanya - Hapoel Beer-Sheva
info
23.04.
Hapoel Ra'anana - FC Ashdod
info
23.04.
Hapoel Haifa - Beitar Jeruzalém
info
Kompletní výsledky
21.04.
Sligo Rovers - St. Pat's
0:0
23.04.
Waterford United - Cork City
info
23.04.
Shelbourne FC - Drogheda United
info
21.04.
Longford Town - UC Dublin
0:2
21.04.
Cobh Ramblers - Drogheda United
1:5
Kompletní výsledky
21.04.
Crusaders FC - Cliftonville FC
1:1
21.04.
Glenavon FC - Ballymena United
0:0
21.04.
Linfield FC - Coleraine FC
2:2
21.04.
Ards FC - Ballinamallard United
1:1
21.04.
Dungannon Swifts - Warrenpoint Town
4:2
21.04.
Glentoran FC - Carrick Rangers
1:2
Kompletní výsledky
21.04.
Cardiff MU - Bala Town
4:3
21.04.
Newtown AFC - Prestatyn Town
3:0
21.04.
Llandudno FC - Barry Town
2:3
16:00
Bangor City - Cefn Druids
info
Kompletní výsledky
21.04.
Luč Minsk - FK Sluck
0:3
21.04.
Dinamo Minsk - FK Gomel
2:1
21.04.
Torpedo Žodino - FK Minsk
2:1
13:00
Krumkačy Minsk - Neman Grodno
info
16:00
Isloč Minsk - FK Gorodeja
info
18:00
Dinamo Brest - FK Smoleviči
info
23.04.
Dněpr Mogilev - Šachtër S.
info
23.04.
FK Vitebsk - BATE Borisov
info
Kompletní výsledky
12:00
Žalgiris Vilnius - Stumbras Kaunas
info
Kompletní výsledky
21.04.
FK Jelgava - Riga FC
0:1
12:00
FK Valmiera - Rīgas Futbola skola
info
14:00
FK Spartaks - FK Ventspils
info
23.04.
METTA/LU - FK Liepāja
info
Kompletní výsledky
21.04.
Tulevik Viljandi - Flora Tallinn
0:6
21.04.
FC Kuressaare - Nõmme Kalju
0:3
21.04.
Trans Narva - Kalev Tallinn
2:2
14:00
Paide Linnam. - Levadia Tallinn
info
Kompletní výsledky
15:00
Zimbru Kišiněv - S. Nisporeni
info
15:00
Petrocub Hîncești - Zaria Bălţi
info
15:00
Milsami Orhei - Sfîntul Gheorghe
info
17:00
Sheriff Tiraspol - Dinamo-Auto
info
Kompletní výsledky
21.04.
Radnik Bijeljina - Zrinjski Mostar
1:2
21.04.
FK Krupa na Vrbasu - Željezničar
2:0
21.04.
NK Vitez - Mladost Doboj-Kakanj
1:2
21.04.
Čelik Zenica - Borac Banja Luka
1:1
17:00
FK Sarajevo - Široki Brijeg
info
17:00
Sloboda Tuzla - GOŠK Gabela
info
Kompletní výsledky
16:00
Sileks Kratovo - FK Renova
info
16:00
Pobeda Prilep - Vardar Skopje
info
16:00
Rabotnički - Pelister Bitola
info
16:00
FK Skopje - FA Pandev
info
16:00
FK Škendija - FK Shkupi
info
Kompletní výsledky
21.04.
Iskra Danilovgrad - Sutjeska
0:1
21.04.
Zeta Golubovci - Kom Podgorica
0:2
21.04.
Grbalj Radanovići - Dečić Tuzi
1:1
21.04.
OFK Petrovac - Rudar Pljevlja
2:0
21.04.
Mladost Podgorica - Bud. Podg.
1:1
Kompletní výsledky
21.04.
Skallagrímur - Reynir Sandgerdi
0:9
21.04.
UMF Einherji - Leiknir F.
1:0
21.04.
IF Magni - KF Fjallabyggd
5:0
21.04.
Fram Reykjavík - GG Grindavik
10:0
23.04.
Thór Akureyri - Dalvík/Reynir
info
23.04.
ÍR Reykjavík - Augnablík
info
23.04.
IF Völsungur - UMF Tindastóll
info
Kompletní výsledky
17:00
KF Laçi - FK Kukësi
info
17:00
Partizani Tirana - Skënderbeu
info
17:00
KF Kamza - KS Lushnja
info
17:00
Flamurtari Vlora - Teuta Durrës
info
17:00
Vllaznia Skadar - Luftëtari
info
Kompletní výsledky
21.04.
Shirak Gyumri - Ararat Jerevan
4:1
15:00
Alashkert FC - Pyunik Jerevan
info
15:00
Banants Jerevan - Gandzasar Kapan
info
Kompletní výsledky
21.04.
Keşlə FK - Zirä FK
2:1
15:00
Säbail FK - FK Käpäz
info
17:00
PFK Sumqayit - Qarabağ Ağdam
info
17:00
Neftçi Baku - FK Qäbälä
info
Kompletní výsledky
21.04.
Sioni Bolnisi - Dinamo Tbilisi
1:2
21.04.
Dila Gori - Metalurgi Rustavi
2:2
14:00
Chikhura Sachkhere - FC Samtredia
info
18:00
Saburtalo Tbilisi - Torpedo Kutaisi
info
Kompletní výsledky
11:00
Tobol Kostanaj - FK Akžajyk
info
11:00
Kyzylžar Petropavl - FK Atyrau
info
12:00
Žetisu - Irtyš Pavlodar
info
12:00
Šachtër Karagandy - FK Aktobe
info
13:00
Kairat Almaty - Kaisar Kyzylorda
info
13:00
Ordabasy Šymkent - FC Astana
info
Kompletní výsledky
21.04.
Hibernians FC - Balzan Youths
1:0
21.04.
Birkirkara FC - Hamrun Spartans
5:2
21.04.
Valletta FC - Gzira United
2:1
21.04.
Lija Athletic - Floriana FC
2:6
Kompletní výsledky
16:00
US Esch - US Hostert
info
16:00
F91 Dudelange - UNA Strassen
info
16:00
FC Rodange 91 - Victoria Rosport
info
16:00
US Mondorf - Fola Esch
info
16:00
Hamm Benfica - Progrès Niedercorn
info
16:00
FC Differdange 03 - T. Pétange
info
16:00
Jeunesse Esch - Racing FC
info
Kompletní výsledky
16:00
TB Tvøroyri - HB Tórshavn
info
16:00
NSÍ Runavík - Skála IF
info
16:00
KÍ Klaksvík - EB/Streymur
info
16:00
B36 Tórshavn - AB Argir
info
16:00
Víkingur Gøta - 07 Vestur
info
Kompletní výsledky
21.04.
FC Santa Coloma - UE Sant Julià
0:1
12:00
FC Lusitanos - UE Engordany
info
16:00
Inter E. - UE Santa Coloma
info
18:00
Penya Encarnada - FC Encamp
info
Kompletní výsledky
21.04.
SP La Fiorita - AC Juvenes
2:0
21.04.
SS Folgore - SP Tre Penne
0:1
Kompletní výsledky
23.04.
Gibraltar United - Mons Calpe
info
Kompletní výsledky
21.04.
KF Gjilani - KF Trepça '89
2:0
15:00
KF Flamurtari - KF Vëllaznimi
info
15:00
Besa Pejë - KF Drenica
info
15:00
Vllaznia Pozheran - KF Priština
info
15:00
KF Feronikeli - KF Liria
info
15:00
KF Llapi - KF Drita
info
Kompletní výsledky
konec kariéry
 
 
volný hráč
 
 
konec smlouvy
 
 
konec kariéry
 
 
konec kariéry
 
 
Všechny přestupy
08:50
Liga majstrov UEFA osemfinále (Bazilej - Manchester City)
09:00
Fotbal (Ligue 1, 34. kolo Dijon - Lyon)
09:00
FC Crotone-Juventus Turín (Záznam fotbalového utkání italského velkoklubu (Juventus TV))
Kompletní TV program
Anketa
Který z týmů vyhraje letošní ročník Ligy mistrů?
Hlasovat
Zajímá vás, co nového je na EuroFotbalu, ať už po stránce obsahové, nebo jaké jsme připravili nové funkce? Sledujte náš nový vývojářský blog a žádná novinka vám neunikne!