Vysočina Jihlava - FK Mladá Boleslav
28.04.2018?
Fastav Zlín - Bohemians Praha 1905
22.04. Před zápasem bych bod bral, řekl Holoubek
Liberec se rozešel se Slavií bez branek a drží se na dostřel pohárových příček. "Zklamání to určitě není, před zápasem bych bod bral. Dohrávali jsme v deseti, Slavia měla velkou šanci s tyčkou, pak se zkoumal na videu gól. I když do zápasu jdete s cílem vyhrát, remízu bereme. Umíme hrát ještě líp, ale když hrajeme líp, ztrácí se nám z toho agresivita a větší nasazení. Teď jsme se snažili hrát hodně agresivně, což bylo vidět. Bylo spoustu žlutých karet, hodně soubojů. Matěj Pulkrab oslabil tým. Je to chyba. Viděl jsem, že karty chodí jedna za druhou, takže dalo se to očekávat. U Pulkyho jsem to ale nečekal, myslel jsem, že si to ohlídá. Hrát proti Slavii v deseti je komplikované, je to špičkový tým. Ubralo nám to sílu směrem nahoru, ale měli jsme tam zase náznaky protiútoků. Kdybychom je vyřešili líp, mohli jsme Slavii potrestat. Jsem rád, že jsme to odehráli s nulou. Co ten bod řeší, si řekneme až po konci sezony," zhodnotil zápas liberecký kouč David Holoubek. (ČTK)
22.04. HET liga - výsledky
Sobotní výsledky české nejvyšší soutěže: Karviná - Teplice 1:1 (45+1. z penalty Budínský - 46. Žitný), Slavia - Liberec 0:0.
22.04. Jsme z výsledku zklamaní, řekl Mucha
Karviná se proti Teplicím ujala vedení, to však dlouho neudržela a nakonec si zapsala pouze bod za remízu 1:1. "Nekoncentrace na startu druhé půle nás stála výhru v tomto velice důležitém utkání, na které jsme se poctivě připravovali. To ovlivnilo průběh celé druhé půle, protože v kabině jsme si něco řekli k taktice, jenže to jsme vedli o gól a najednou to bylo 1:1. Do poločasu jsme nehráli moc dobře, bylo tam dost zkažených přihrávek, zlepšili jsme se po přestávce, ale nevyužili jsme přesilovku, i když tlak byl. Jsme zklamaní," prohlásil kouč Josef Mucha. (ČTK)
21.04. HET liga - výsledky
Dnešní výsledky české nejvyšší soutěže: Olomouc - Ostrava 1:0 (71. Plšek), Bohemians 1905 - Jihlava 1:1 (60. Mašek - 79. Mara), Slovácko - Dukla 2:0 (39. a 45. z penalty Havlík), Mladá Boleslav - Zlín 0:1 (67. Vukadinovič), Brno - Plzeň 1:3 (81. Ashiru - 26., 32. a 48. Čermák).
21.04. Zlámal zlomil branku, zápas byl přerušen
Utkání 25. kola HET ligy mezi Mladou Boleslaví a Zlínem bylo ve 28. minutě za stavu 0:0 kuriózně přerušeno kvůli poškozené brance. Po její výměně se zhruba za čtvrt hodiny začalo opět hrát. Tyčku branky vychýlil z její osy zlínský brankář Zdeněk Zlámal při zákroku proti střele Petra Mareše. Branka musela být odnesena a vyměněna za náhradní. Rozhodčí Ondřej Lerch nastavil první poločas o 14 minut. (ČTK)
21.04. Byli jsme motivováni tiskem, řekl Onofrej
Olomouc zvládla souboj nováčků s Ostravou a posunula se na průběžnou třetí pozici. "Byli jsme namotivováni některými články v tisku. I když jsme uhráli bod v Jablonci, byli jsme kritizováni. Proto jsme chtěli dokázat, že máme kvalitu a jsme rádi, že se nám to podařilo. Prvních 35 minut bylo z naší strany velmi kvalitních. Hráli jsme to, co jsme chtěli, a byla jen škoda, že jsme nedokázali skórovat. Pak se Baník více tlačil dopředu a měl tam nějaké situace, ale myslím, že s naším potenciálem a mužstvem jsme nemohli čekat, že Baník přehrajeme o dvě třídy. Vítězství je důležitější tím spíše, že několik hráčů mělo v týdnu zdravotní problémy," řekl po utkání olomoucký asistent trenéra Ladislav Onofrej. (ČTK)
20.04. HET liga - výsledek
Výsledek dnešního utkání české ligy: Sparta - Jablonec 2:0 (32. Stanciu, 61. V. Kadlec).
Pondělí 14. května:
18:00 Dukla - Slavia (O2 TV Sport). (ČTK)
19.04. Olomoučtí policisté jsou v pohotovosti
Stovky policistů v ulicích, psovodi i strážci zákona na koních budou dohlížet na fanoušky domácí Sigmy Olomouc a Baníku Ostrava, kteří se sejdou při utkání 23. kola fotbalové ligy v sobotu na Andrově stadionu. Policisté označili utkání za rizikové a kvůli předpokládaným incidentům mobilizují všechny síly. Posílí je i kolegové z okolních krajů. Očekává se příjezd až 2000 fanoušků Baníku. (ČTK)
18.04. Program 27. kola první ligy
Program 27. kola první ligy:
Pátek 4. května:
19:15 Sparta - Zlín (ČT Sport).
Sobota 5. května:
16:00 Karviná - Dukla, Mladá Boleslav - Ostrava, Liberec - Jihlava, Brno - Jablonec,
16:15 Olomouc - Bohemians 1905 (ČT Sport),
17:00 Slovácko - Teplice,
18:30 Slavia - Plzeň (O2 TV Sport). (ČTK)