22.02.2013 18:00 CET
0 : 0
(0:0)

Vysočina Jihlava - FC Hradec Králové 0:0

Jihlavská Vysočina se bez Stanislava Tecla střelecky neprosadila. Doma pouze remizovala s Hradcem Králové 0:0 a ani diváky fotbal příliš nepotěšil. Ani oba aktéři nemohou být s bodem spokojeni.

Bohužel, jak už bylo v úvodu naznačeno, nehrál se bůhvíjaký fotbal. Jak Jihlava, tak i Hradec se sice pokoušely o střelbu, ale žádnou větší šanci si v prvním poločase nevypracovaly. Jediným výraznějším momentem pak bylo vynucené střídání Radka Hochmeistera, který musel opustit hrací plochu kvůli zranění už po sedmnácti minutách.

O něco zajímavější byla z diváckého pohledu druhá půle. V 51. minutě napřáhl Petr Schwarz a zkušeného Blažka zachránila tyč. To byla asi největší šance Hradce a největší šance utkání vůbec. O několik minut později byl v dobrém postavení i Haris Harba a tentokrát se Blažek vytáhl. Závěr byl rozkouskován střídáními, a tak se žádné drama nedělo. Domácí Jihlava bez Stanislava Tecla vyšla střelecky naprázdno a dá se říci, že v zápase si nevypracovala ale vůbec nic.

Blíže k bodům tak byli hosté, remíza 0:0 pro oba příliš neřeší.