1 : 1
(1:1)
Eden Aréna, Praha

Slavia Praha - Sigma Olomouc 1:1

Gambrinus liga má za sebou třetí kolo, Sešívaní dnes v podvečer pouze remizovali se Sigmou Olomouc. Jedná se tak o již třetí remízu domácích. Slavia je devátá, Sigma sídlí na pátém místě.

V první akci zápasu se ocitli domácí, konkrétně se jednalo o nebezpečný přímý volný kop. Latka hlavičkoval na nabíhajícího Juhara, s jeho zakončením si ale poradil hostující brankář Martin Blaha. Po zaváhání domácí obrany se mohl prosadit Michal Hubník, ale vracející se Latka nebezpečí odvrátil.

Ve dvanácté minutě se již hostující fandové mohli radovat - nahrávku od Hubníka zužitkoval Michal Ordoš a poslal Sigmu do vedení - 1:0.

Po patnácti minutách se skóre zápasu opět měnilo. Tentokrát již udeřili domácí - spolupráci Juhara s Jarolímem zakončil Karol Kisel a vyrovnal.

Centr Karola Kisela Sigma s vypětím všech sil odvrátila, míč se ale dostal k Ondřejovi Petrákovi, který akci zakončil střelou. Tu musel brankář Blaha vytahovat nad břevno. Tím také skončil první poločas.

Po nástupu obou týmů na trávník se Slavia dostala do velké šance. Lukáš Jarolím ale nadvakrát nepřekonal dnes výborného brankáře Blahu. Z následného rohového kopu hlavičkoval nad břevno stoper Martin Latka. Po sedmdesáti minutách přichystala Sigma Olomouc první střídání, na hřiště se dostal Schulmeister. Ten se vzápětí stal obětí faulu ze strany Čonky, rozhodčí si ale tohoto aktu nepovšiml.

Ani jeden z týmů si více šancí již nevypracoval, utkání tak skončilo remízou. Slavia je devátá, Sigma Olomouc je na pátém místě.

Autor: Ondřej Pražák / onlajny.cz