20.03.2011 17:00 CET
0 : 0
(0:0)

Sigma Olomouc - Slavia Praha 0:0

Pražská Slavia si z Hané odváží remízu 0:0 a důležitý bod v boji o záchranu. Diváci se po celý zápas spíše nudili, než bavili a závěrečný hvizd byl pro ně jakýmsi vysvobozením.

První poločas byl poměrně vyrovnaný, o něco aktivnější byla Olomouc, ale co se týče vyložených šancí, těch bylo pramálo. V 11. minutě centroval Hořava a Šultes z dobré pozice přestřelil. Kolem půlhodiny se hra hodně kouskovala a rozhodčí ukázal v rozmezí devíti minut čtyři žluté karty. To bylo z prvního poločasu vše, nudná podívaná a žádné šance Slavie se měli ve druhém poločase změnit.

Krátce po změně stran totiž měla Slavie dvě velké příležitosti. Karol Kisel totiž postupoval sám na Drobisze a olomoucký brankář se činil! Za minutu selhal ve vyložence Pospěch a Slavia si mohla rvát vlasy. O chvíli později bylo pořádně horko i před Martinem Vaniakem. Hořavovi stačilo trefit branku, jenže on přestřelil. Utkání se pak zase přibrzdilo a nastala další nuda. Až v 90. minutě mohl rozhodnout o vítězství Olomouce Ordoš, ale stejně jako jeho spoluhráči v předchozích šancí netrefil branku. Nudná podívaná nakonec vítěze nepoznala.

Autor: Ondřej Linhart / onlajny.cz